FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Droši pirkumi

Droši pirkumi

Par Pashreklameshanos!

Varbut atverskapi.lv ir iespeja izveidot vienu Temu ar Pashreklameshanos, kur viena tema meitenes izsaka savus piedavajumus!  :) Jo cik esmu pamanijusi meitenes tiko izveido diskusiju ar kadu visai interesantu piedavajumu, ta tiek dzesta, Saprotu un pienemu to, jo tad tikai butu pashreklameshanas temas foruma, bet ja butu viena Tema, kur drikst Pashreklameties, manuprat butu interesanti pasekot citu skapju izdevigiem piedavajumiem..

Ko Jus meitenes par to domajat? vai tomer ta nav visai laba doma..

P.S nav garumzimju, bet ceru doma saprasta :)

19 Atbildes

Doma laba:) pilnigi piekritu.

Jo tad butu iespeja darit citiem zinamu kad papildinajums skapi, jeb jaunas atlaides un tadas lietas:) 

Esmu par, jo es piemēram reizēm paardodu vairaakas lietas par nelielu naudiņu, būtu ļoti ērti, ja par to varētu kaut kur uzrakstīt lai paarējie redz un ieskataas :)

Bet meitenes te tā pat atrod kā apiet reklamēšanās noteikumus. Uzliek pāris dāvaniņas profilā un ieliek sadaļā "dāvina" ar tekstu, šo to uzdāvinu un paskaties uz zemajām cenām/atlaidēm utml. Tā pat arī mainīšanās sadāļā - mainos, pie tam skapī superīgas atlaides, sūtu pa brīvu un ko tik vēl ne! ;D

Šā vai tā, kopumā esmu par un, liekas, kkur iepriekš jau ierosināju sādu vai līdzīgu sadaļu. Redzēsim, vai līdz tam izaugsim..

Labots 07.01.2014 15:04

Ja nav garumzīmes - novelc un palaid Apostrofs. Par domu piekrītu, bet ko teikts administrācija..

P.S. Kādreiz administrācija ierobežoja jebkādu reklāmēšanos, bet pilnīgi jāsmejās - meitenes pēc kāda laika atkal reklāmējās un administrācija neko nevar izdarīt...

Domāju, ka šī doma (par kuru pašlaik tiek runāts) varētu arī palīdzēt tādā ziņā, ka katru dienu vairāk nebūtu pie sadaļās - jaunākais forumā  -->

Dažādas tur pašreklāmas par to, ka ir jaunumi skapī un tādā garā...

Ka ir atlaides un piedāvājumi...

Tas viss būtu vienā vietā - vienā foruma ierakstā.

Tad varētu meitenes pievērsties kam citam, par ko forumā parunāt, būtu daudz savādāks skats uz dzīvi.. :D

Labots 07.01.2014 15:04

Arī piekrītu! :) 

Tikai es šo pašreklamēšanos ieteiktu kaa maksas pakalpojumu. Ja Tev tiešaam ir super akcijas un t.t., tad šie santīmi, lai ievietotu reklaamu, neko nemainītu, bet, savukaart, nebūtu pilns forums ar taam. Tas mans viedoklis.

> Pēkot 2 lietas, lētākajai precei 50% atlaide!

Tikai es šo pašreklamēšanos ieteiktu kaa maksas pakalpojumu. Ja Tev tiešaam ir super akcijas un t.t., tad šie santīmi, lai ievietotu reklaamu, neko nemainītu, bet, savukaart, nebūtu pilns forums ar taam. Tas mans viedoklis.

Labots: šodien, 15:04

Arī +/- varētu piekrist..

Es arī piekrītu par tādas sadaļas ieviešanu, BET, domāju ,ka labāk būtu, ja varētu ierobežot pašreklāmas daudzumu katrai lietotājai. Piem, vienreiz mēnesī vai nedēļā varētu likt reklāmu, lai visu laiku neliktu no jauna un nebutu pašā sākumā. ;))

tur jau tā lieta, ka tā arī notiks! Vai nu ar rādīšanu "Jaunākais forumā", vai nerādīšanu, vienalga šajā sadaļā beidzot viss spruks vaļā un būs miljons ierakstu, kur viens ar otru sacentīsies kurš pēdējais virspusē, un attiecīgi nekāda reāla pielietojuma un lietderības nebūs! 

Ja būs par maksu, tad atkal visi atgriezīsies pie sadaļām Mainos, Pērku, Dāvinu jo kapēc maksāt ja var nemaksāt! :)

> Pēkot 2 lietas, lētākajai precei 50% atlaide!

Labots: šodien, 15:04

ĻOti laba doma :) Piekrītu

vai tiešām pašreklamēšanās kādam tik ļoti traucē?

tas piesārņo forumu?   it kā nebūtu citu iespēju, kur pļāpāt. Tad jau ieblieziet te kādu čata opciju un pļāpājiet, cik uziet..

sorry, vispār te nesaskatu problēmu.

1 - 10 no 19