Problēma - ieauguši matiņi

Sveikas!

Regulāti veicot vaksācijas saskaros ar problēmu - matiņu ieaugšana. Kā cīnīties? Interesē tieši kādus pīlingus lietojiet, lai noberztu atmirušo ādu un matiņš varētu labāk izspraukties... jo tagad ir sarkanas pumpas, kas nenoiet.

Kafijas- medus skrubi zinu, bet tā kā kafiju nelietoju - atkrīt šāda veida pīlings. Varbūt ur citi varianti? Vai kāds veikalā nopērkams pīlings?

Paldies Aci miedzošs

21 Atbildes

MAn nekas nelidzeja,epilatoru pardevu,un tagad lietoju tikai gillete venus skuvekli,mainu skuveklus,un lietoju putas jutigai adai,nekadu matinju,nekadu problemu,gluda ada=))) ar tiem epilatoriem vienas problemas,ieaugushi matinji bus vienmer

> Aiga M*

MAn nekas nelidzeja,epilatoru pardevu,un tagad lietoju tikai gillete venus skuvekli,mainu skuveklus,un lietoju putas jutigai adai,nekadu matinju,nekadu problemu,gluda ada=))) ar tiem epilatoriem vienas problemas,ieaugushi matinji bus vienmer

Ui, pie skūšanas atgriezties negribās... ātri attaug un sajūta kā ezim Smejošs Ceru, ka tomēr ir kāds variants problēmas risināšanai (tieši bikini zonā).

Mans vislabakais veids ir ka atbrivoties no atmirushas adas, ir ieiet karsta pirti, sakarsteties 2x, pec otras reizes ar sali kartigi noberzties, un noturet 15min, un tad karsejoties 3x var nomazgat, un nu loti perfekti... :)

Man ir veseli 2 epilatori, bet ta ar vasku un specjalam stremelitem pleshu nost:)

Nu ne vienmer sanaks ideali, kadreiz jau kads matiņš ieaugs..:/

ES ari ta domaju ka nekad neatgriezishos pie skuvekla,bet tomer tada ada bij shausmiga stavokli,it ipashi vasara,bij kauns staigat svarkos,domaju visu vasaru staigashu bikses,jo bij ieaugushi mati,sarkana adas,shausmigi atcereties,tagad nekadu problemu,protams katram sava ada,un varbut kads lidzeklis lidzes Jums

Labots 08.01.2014 22:01

Nekad neesmu depilējusi, epilēt pamēģināju un aizmetu pa gaisu to verķi! :D

Jau gadus 8 lietoju Faberlic pēcdepilācijas gēlu. Pirms šī atceros kā spaidīju kā pumpas tos ieaugušos matiņus.  Bija arī mirklis kad dzīvoju UK un tad atkal sapratu ka gēla nelietošana noved pie ieaugušajiem matiņiem.

Tagad regulāri lietojot secinu ka matiņi tiešām aug mazāk un ir ļoti plāni palikuši!

Kad lietoju epilatoru, arī bija ieauguši matiņi, bet, kopš sāku vārīt cukura vasku un lietot, tā šī problēma uz kājām pilnīgi pazuda, bikini zonā dažreiz ir.

Par kafiju - es arī kafiju nelietoju, bet, tā kā ļoti patīk kafijas skrubis, tad ik pa laikam uzvāru vienkārši tāpat, lai ir skrubis :)

Labots 08.01.2014 22:09

Paldies par atbildēm!

Es veicu vaksāciju salonā, kosmetologs saka, ka jālieto pīlingi, tad nu gribu noskaidrot kādus pīlingus lietojiet?

Varbūt vēl ir kādi ieteikumi?

> Anita

Kad lietoju epilatoru, arī bija ieauguši matiņi, bet, kopš sāku vārīt cukura vasku un lietot, tā šī problēma uz kājām pilnīgi pazuda, bikini zonā dažreiz ir.

Par kafiju - es arī kafiju nelietoju, bet, tā kā ļoti patīk kafijas skrubis, tad ik pa laikam uzvāru vienkārši tāpat, lai ir skrubis :)

varbūt stulbs jautājums - bet.. tu sildi nopirktu vasku vai pati gatavo... ja pati gatavo, tad tu varētu padalīties ar recepti vai kādu mājas lapu, kur būtu laba recpete? 

> p-Anna

Paldies par atbildēm!

Es veicu vaksāciju salonā, kosmetologs saka, ka jālieto pīlingi, tad nu gribu noskaidrot kādus pīlingus lietojiet?

Varbūt vēl ir kādi ieteikumi?

Labots: šodien, 22:09

nezinu kādu pīlingu lieto tieši pēc vaksācijas, jo arī kā citas, lietoju tikai skuvekļus, jo man nepatīk ne sāpes, ne rezultāts.. bet es atbalstu sāls skrubi, tas tiešām ir labs.. un var taisīt arī cukura skrubi. Bio izejvielu mājaslapās, piem., bbfactory mājaslapā ir receptes kā pagatavot skrubjus no pieejamām lietām - cukurs, eļļas utt..

piemēram:  

http://bbfactory.lv/index.php?option=com_content&view=article&id=290:vakara-skrubis-ar-lavandu&catid=68:ermenim&Itemid=458

1 - 10 no 21