Problēma - ieauguši matiņi

Sveikas!

Regulāti veicot vaksācijas saskaros ar problēmu - matiņu ieaugšana. Kā cīnīties? Interesē tieši kādus pīlingus lietojiet, lai noberztu atmirušo ādu un matiņš varētu labāk izspraukties... jo tagad ir sarkanas pumpas, kas nenoiet.

Kafijas- medus skrubi zinu, bet tā kā kafiju nelietoju - atkrīt šāda veida pīlings. Varbūt ur citi varianti? Vai kāds veikalā nopērkams pīlings?

Paldies Aci miedzošs

21 Atbildes

plasticdiva - vāru pati. Recepte ir pavisam vienkārša, tik jānotrāpa ar to vārīšanas ilgumu - 2 glāzes cukura, puse glāze ūdens un pusglāze citrona sulas. To visu vāra līdz masa kļūst brūna un biezāka. Biju youtube atradusi video pamācību, mēģināšu atrast.

> Anita

plasticdiva - vāru pati. Recepte ir pavisam vienkārša, tik jānotrāpa ar to vārīšanas ilgumu - 2 glāzes cukura, puse glāze ūdens un pusglāze citrona sulas. To visu vāra līdz masa kļūst brūna un biezāka. Biju youtube atradusi video pamācību, mēģināšu atrast.

āaa, paldies.. forši :)  es biju redzējusi vienā filmā, bet nebiju par to ieinteresējusies.

Lūk video, pēc kura es skatījos http://www.youtube.com/watch?v=lB0POFZ8YAE 

Pāris reizes bija tā, ka nesanāca, tad sapratu, ka cukurs pie vainas - ar Optimas cukuru man sanāk vienmēr :D. Un viņu var sildīt, kad  paliek auksts.

Cukura vasks skaitoties vissaudzīgākais un ādai labvēlīgākais. Ceru, ka noderēs :)

Anita  paldies liels, būs jāizmēģina :)

anita sheit zelta meiteens- iedeva veeriigu recepti kaa maajaas pashaam gatavot vasku. taam, kuraam patiik eksperimentet un pashaam visu bruuveet- sis noteikti ir labs padoms.

p.s. veel jau ir ari avenju vaski- tie ari labi  izrauj no kaajaam.

pirms vaksaacijas noteikti jaaieveero proceduura aadas attiiriishanai un atslaabinaashanai. ja iet uz slonu tad var ne parak sanakt, bet super, ja aicini kosmetologi uz majam, jo bikini gruti paSHAI PAREIZI RAUT (MAn ari skushana shai zonai robjas- sap,surst, pumpas metas, ezis nakamaja rita attaug, gruti noskut). kosmetologiem ari ir savi lidzekli pec vaksacijas, lai neieklust invekcija, aizvertu poru un nomirinatu adu- tas ari svargs posms.

loti labs padoms bij par pirti- vajag kartigi izmerceties un izkarseties, lai poras atveras un asinis izcirkule, tad ari nesap tik loti. divreiz mazgaties ar ziepiun skrubi un tad parliecinaties, ka ada nonak nost tados ka bumbulo, kad stipri parive ar nagu pa adu. es parasti vannojos paris stundas. pec skushanas vairak tas trutu pumpas metas ari ar spirta losjonu. dzintara produkcija ir tadi pieniji- losjoni pec skushanas- tie ari palidz.

Man kosmetologe ari uzreiz teica,ka diemzel,sada problema bus :( Bet nu vina pati teica,ka viss labakais ir kafijas skrubis,es vēl nedaudz pielieku olivellu un tad vins tads maigaks. Reizi nedela javeic si procedura un ieaugusie matini ir mazak. Man skiet,ka viss labakais ir kafijas skrubis. Bet ja ir vel kads labaks veids,es ar labprat uzzinatu :)

Es ari lietoju pasvarito cukura vasku un nav nekadu problemu ar ieaugushajiem matiniem.Pec visiem parejiem produktiem, veidiem un saloniem bija arprats.

Labots 23.01.2014 12:09

.....un Cukura vaska komplektu Jūs variet iegādāties ERDANT ECO SPA i-veikalā. :)

Netālu no Origo ir tā vieta. :)

Pavisam dabīgs un ekoloģisks. :)

Komplekts satur:

- lielās auduma strēmeles lielāku laukumu vaksācijai;

- mazās auduma strēmeles sejas, padušu, bikini zonas vaksācjai;

- koka lāpstiņas vaska uzklāšanai;

- vaska lietošanas instrukcija;

- vasks.

Norden Cosmetics vasks ir paredzēts ne tikai efektīvai un veiksmīgai matiņu depilācijai vai mehāniskai to noņemšanai, bet arī ādas saudzēšanai vaksācijas laikā un nesāpīgai un patīkamai vaksācijai. Tas saudzē ādu, vaksācijas laikā noņemot atmirušās ādas šūnas un lieko apmatojumu. Testu rezultāti apliecina, ka šī vaska lietošana mazina matiņu ieaugšanu bez īpašu pirms un pēc vaksācijas serumu lietošanas.

Sastāvs:

Sugar,citrus medica limonum juice, aqua, chamomilla recutita flower.

Skin Doctors ir labs speciāli šim nolūkam izstrādāts izsmidzināms līdzeklis - InGrow Go, padārgs (internetā ap 15 €), bet pietiek ilgam laikam. Lietojot kopā ar tās pašas firmas Growth Inhibitor Spray (palēnina matiņu augšanu, novājina tos, pagada gaišākus), vispār ideāli.

Es jau gadiem lietoju epilatoru,sakuma matini ieauga,bet tagad neieaug vispar.Epilatoru lietoju ar  specialipieliekamu plasmasa kastiti,kuru ieliek saldetava un tad ar aukstu ,samazina ari sapigumu!Smaidīgs

11 - 20 no 21