vitamīni matiem

Sveikas!

Iesakiet kādus labus vitamīnus matu veselībai - sākoties rudens/ ziemas sezonai jau vairākus mēnešus man ir sācies matkritis... Neizlēmīgs 

Paldies Smejošs

22 Atbildes

Aptiekā var nopirkt un padzert Nakssveces eļļs kapsulas :)

ideālākais variants Perfectil.Pati lietoju,jo bija sācies tāāāāds matkritis,ka taisiju ciet ar gumiju,un bail bija pat ķemmēt.

Man tieshi tas pats, mati krit, nagi luzt.... ehhh

es lietoju Vision Cheviton

Es lietoju dabisko silīciju matiem,zaļā bundžiņa, labs, daudz saauguši mazie matiņi

Man arī bija tāda pati problēma.Mati ļoti daudz krita ārā,pat pieskarties nevarēju.Bail bija ķemmēt!Visu laiku staigāju ar matiem ciet.

Aptiekā man ieteica Fitoval.Kādus 3 mēnešus palietoju un viss tagad ir normas robežās.Manāmi uzlabojies matu stāvoklis. Atri ataug un paliek biezāki!

Kastītē ir 60 kapsulas.Jālieto tikai viena kapsula dienā.Smaidīgs

> kartoska6

ideālākais variants Perfectil.Pati lietoju,jo bija sācies tāāāāds matkritis,ka taisiju ciet ar gumiju,un bail bija pat ķemmēt.

Tev nededzināja kuņģi no Perfectil?

> m.mīlule

Man arī bija tāda pati problēma.Mati ļoti daudz krita ārā,pat pieskarties nevarēju.Bail bija ķemmēt!Visu laiku staigāju ar matiem ciet.

Aptiekā man ieteica Fitoval.Kādus 3 mēnešus palietoju un viss tagad ir normas robežās.Manāmi uzlabojies matu stāvoklis. Atri ataug un paliek biezāki!

Kastītē ir 60 kapsulas.Jālieto tikai viena kapsula dienā.Smaidīgs

Arī lietoju! Ir OK!Aci miedzošs

Paldies par ieteikumiem!

Es lietoju Kieselerde no Abtei firmas, 12 nedēļu kurss, friziere bija šokā, ka mati tā izauguši. Mati arī mazāk krita.. nu nejau tā, ka vairs nekrita vispār, bet nu.. 

1 - 10 no 22