vitamīni matiem

Sveikas!

Iesakiet kādus labus vitamīnus matu veselībai - sākoties rudens/ ziemas sezonai jau vairākus mēnešus man ir sācies matkritis... Neizlēmīgs 

Paldies Smejošs

22 Atbildes

> Chick

> kartoska6

ideālākais variants Perfectil.Pati lietoju,jo bija sācies tāāāāds matkritis,ka taisiju ciet ar gumiju,un bail bija pat ķemmēt.

Tev nededzināja kuņģi no Perfectil?

es zinu cilvēkus, kuri no Perfectil kā iedzer - tā vemj.. izmēģināts visādi, pirms/pēc ēšanas...tukšā dūšā.. nekas nelīdz.. 
kas tur iekšā tāds ir - nezinu, bet pazīstu 3 cilvēkus..

> plasticdiva

> Chick

> kartoska6

ideālākais variants Perfectil.Pati lietoju,jo bija sācies tāāāāds matkritis,ka taisiju ciet ar gumiju,un bail bija pat ķemmēt.

es zinu cilvēkus, kuri no Perfectil kā iedzer - tā vemj.. izmēģināts visādi, pirms/pēc ēšanas...tukšā dūšā.. nekas nelīdz.. 
kas tur iekšā tāds ir - nezinu, bet pazīstu 3 cilvēkus..

Jā, man baigi kuģi dedzināja un slikta dūša bija.

Palasījos forumos - ar daudzām tā esot.

Nez, varbūt kuņģīši vājiAci miedzošs!

LAURA  -Man tadi ir-īstenībā baigi labi Vēsais

> Chick

> kartoska6

nē,man viss kartībā,ļoti patīk rezultāts.Esmu dzērusi arī agrāk pēc meitas piedzimšanas un arī viss bija čiki.

kāpēc forums tāds dīvains palicis? Smejošs

Labots 10.01.2014 13:49

Vitalia® Silica

ādai ● matiem ● nagiem

Augstvērtīgs, augu valsts vitamīnu un minerālvielu skaistumkopšanas līdzeklis, kas palīdz saglabāt veselīgu, svaigu ādu, spēcīgus, spīdīgus matus un skaistus, veselīgus nagus.

Tīruma kosa palīdz uzturēt asinsvadu un ādas elastību; tai piemīt audu un šūnu atjaunojošas īpašības, tādējādi tā palīdz saglabāt veselīgu, elastīgu un gludu ādu. Raugs palīdz stiprināt un barot matus un matu saknes, padarot tos gludus, spīdīgus un izturīgus pret ārējās vides kaitīgo ietekmi; palīdz cīnīties pret matu izkrišanu, blaugznām. Jūraszāles ir augs no okeāna dzīlēm, kas palīdz uzlabot ādas fizioloģisko līdzsvaru, nodrošina ādas (epidermas un dermas) dziļāko slāņu barošanu un dabīgo mitrināšanu, uzlabojot tās elastību un tvirtumu, sekmē šūnu atjaunošanos. Biotīns un cinks palīdz nodrošināt normālu makroelementu vielmaiņu un uzturēt ādas un matu veselību. Cinks palīdz uzturēt matu un nagu veselību, sekmē šūnu aizsardzību pret oksidatīvo stresu un veicina normālu imūnsistēmas darbību; tas nepieciešams šūnu dalīšanās procesam, palīdz nodrošināt normālu ogļhidrātu, makroelementu un taukskābju vielmaiņu un veicina normālu olbaltumvielu sintēzi.

Devas un lietošana: Pieaugušajiem un bērniem no 11 gadu vecuma -3 tabletes dienā, nesakošļājot, ēšanas laikā. Lietot kursu veidā – nagiem 2 mēnešus; ādai – 2-3 mēnešus; matiem līdz 6 mēnešiem pa 3 tabletēm dienā vai pēc ārsta norādījuma. Grūtniecības un bērna zīdīšanas laikā, kā arī bērniem līdz 10 gadu vecumam pirms lietošanas konsultēties ar ārstu!

Norādījumi: Uzglabāt istabas temperatūrā. Uzglabāt bērniem nepieejamā vietā! Neizmantot uztura bagātinātāju kā pilnvērtīga un sabalansēta uztura aizvietotāju. Nelietot pēc derīguma termiņa beigām, kas norādīts uz iepakojuma! Nepārsniegt norādīto diennakts devu. 

* Meiteņu atsauksmes:

Jap, jap, savulaik lietoju.

Pēc mēneša jau varēja manīt rezultātu

Jo nagi jau paliek stiprāki un mati arī tādi veselīgāki...

Rīgas meitene

labs komentārs :D

11 - 20 no 22