Jusu domas.

Sveiki intrsesetu jusu domas par temu kad sieviete pec 30 gadiem velk mini svarkus ar figuru vis ok.

37 Atbildes

Manupraat jaaskataas kopskats! Ja smukas kaajas un labi izskataas, kaapēc ne?

Nu izņēmums jau ir nepieklaajījgs garums, kad knapi apsedz pēcpusi un nedaudz pieliecoties paveras "panoraama" :D. Un vispaar, sievietei tak jaasaglabaa noslēpums sevī, tad viņa ir gaumīga daama nevis tirgusbaaba...:) Taadas manas domas...

Labots 29.01.2014 11:12

To pašu var pateikt par tām dāmām,kurām ir gari mati 50 gados..no aizmugures liekas ka sieviete,bet priekšpusē īstā vecene..šausmas..Tomēr katram vecumam ir jāģērbjas un jāizskatās attiecīgi...

Labots 29.01.2014 11:24

Jā, arī uzskatu, ka atkarīgs no tā kas tas par mini un kāds ar to mini ir kopskats :)

P.S Teiksim tos melnos ādas vai arī tos gaišos auduma svārciņus par kuriem meitene raksta, ka tas 40 gadniecēm ir ok, es savā zem 40 vecumā vairs nevilktu, kaut gan figūra atļauj un celūlīta nav, ja pirmie ādas svārki vienkārši ir vulgāri, tad baltie auduma mana vecuma sievietēm jau ir pārāk meitenīgi :) Slaveno, otro bildi man nerāda - tāpēc nevarēšu nokomentēt. Smejošs 

Man jau patīk,ka pieaugušas sievietes valkā svārkus ne īsākus par ceļgala vidu-t.i.midi. Ja īsākus, tad tikai ar necaurspīdīgām,matētām zeķubiksēm vai legingiem un bez vulgāriem apaviem. Nu ok, savā dārzā vai mājas ballītē var patrakot ar mini, bet labāk uz ielas gan ne... Piekrītu, ka sievietei jāsaglabā pašcieņa, zināms noslēpums un nav jādemonstrē savi labumi visiem, pat ja tie ir  perfektā formā un tas skaitās moderni... Ja nu tomēr dikti gribas demonstrēt, tad godīgi jāpajautā sev KĀPĒC?

Smaidīgs

Pāris bildes(citas neizdevās pievienot), kas MANUPRĀT ir atbilstoši svārki arī ap un pēc 30, un nez vai kādam liktos vecišķi un tizli :

Man jau patīk,ka pieaugušas sievietes valkā svārkus ne īsākus par ceļgala vidu-t.i.midi. Ja īsākus, tad tikai ar necaurspīdīgām,matētām zeķubiksēm vai legingiem un bez vulgāriem apaviem. Nu ok, savā dārzā vai mājas ballītē var patrakot ar mini, bet labāk uz ielas gan ne... Piekrītu, ka sievietei jāsaglabā pašcieņa, zināms noslēpums un nav jādemonstrē savi labumi visiem, pat ja tie ir  perfektā formā un tas skaitās moderni... Ja nu tomēr dikti gribas demonstrēt, tad godīgi jāpajautā sev KĀPĒC?

Smaidīgs

Pāris bildes(citas neizdevās pievienot), kas MANUPRĀT ir atbilstoši svārki arī ap un pēc 30, un nez vai kādam liktos vecišķi un tizli :

Smaidīgs

Labots 30.01.2014 13:55

P.S. Nu KĀPĒC atkal 3 x parādās mans katrs ieraksts???   Pārsteigts

Labots 29.01.2014 13:45

P.S. Nu KĀPĒC atkal 3 x parādās mans katrs ieraksts???  Pārsteigts

Lūk, arī ādas mini bez prastuma pieskaņas Skūpsts

Lūk, arī ādas mini bez prastuma pieskaņas Skūpsts

21 - 30 no 37