FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Matu krasas nomazgasana

Sveikas atverskapi.lv dalibnieces!!

Velejos paintereseties pie Jums, vai kada ir meginajusi atgriezt savu dabigo matu krasu, nomazgajot matu krasu. Diemzel nezinu, ka pareizi saucas si procedura, dekoloresana???Ja seit ir tadas, padalieties ar savu pieredzi, ka Jus to darijat, kur, un cik izmaksaja??Majas vai salona??

Ieprieks paldies, atvainojos, ka nav garumzinju.Улыбаюсь

13.01.2014 00:55

Labots 13.01.2014 00:56

Manupraat šaadas manipulaacijas var darīt tikai salonaa, protams, sanaaks daudz daargaak, BET labaak jau samaksaat nekaa saņemt šausmīgo rezultaatu maajaas. Pati jau divas reizes atgriezu dabīgo matu kraasu no melniem matiem )) abas reizes salonos, pirmaa reize bija visu matu balinaašana, sanaaca ruda kraasa, kura īsti man nepiestaav, mēģinaaju aizkraasot, bet rudi mati nav aizkraasojami :D paardzīvoju un ataudzinaaju savu kraasu....nostaigaaju gadu un...haha atkal nokraasoju iemīļotajaa melnajaa )) otraa reize - bija šķipsnu balinaašana, ar kuru biju nereaali apmierinaata, šķipsnas bija ļoti maziņas (meistares ir padarījušas lielu darbu), tagad jau piekto mēnesi staigaaju un nav tik ļoti pamanaama starpība starp saviem ataugušiem un nokraasotiem. Ceru, ka man atkal neienaaks praataa nokraasot melnajaa :D jo tomēr šis dabīgaas kraasas atgūšanas process ir ļoti daargs un ilgs. 

P.S. pirmajaa reizē samaksaaju par balinaašanu un kraasošanu ja nemaldos 45-50Ls, otrajaa par šķipsnu balinaašanu 35 Ls (bet taisīja pazīstama meistare un paņēma mazaak nekaa pienaakas)

Es laikam kaut ko līdzīgu darīju pie draudzenes frizētavā...no melnajiem vēlējos dabūt brūnus. Melno krāsu ņēma nost ar speciālu līdzekli, sanāca tādi rudi un pleķani. Tad krāsojām brūnus. Tāpat pēc mēneša atgriezos pie melniem :D

13.01.2014 05:12

Esmu lietojusi to Goldwell color-off līdzekli. Diezgan labi izņēma krāsu, nejutu, ka mati būtu pēc tam bojāti un pats līdzeklis dabīgajam matam neko nenodarīja - krāsu ņēma tik no bojātajiem ārā. Tonis sanāca tāds smuki brūns, noteikti ne rižs, bet nesanāca arī stipri gaišs. Nav mājās nav neizdarāmi, tikai jāzin ko un kā darīt.

Pašu līdzekli lietot nav grūti - ieklāj kā matukrāsu.

13.01.2014 08:18

Labots 13.01.2014 08:19

Arī esmu lietojusi color off līdzekli - ideāls rezultāts. Biju savus blondos matus aizkrāsojusi brūnus, rezultāts vienmērīgi blondi mati. Par cenām nepateikš, jo draudzene ir friziere, procedūru veicām mājās. Jā, un ar balināšanu šim pasākumam nav nekāda sakara :)

13.01.2014 12:22

Kur nopirkt tos Color off lidzeklus???

13.01.2014 12:26

Frizieru veikalos :)

30.01.2014 13:26

Es dazas dienas atpakal nemu nost krasu ar nirvel-color out lidzekli, man bija tumsi bruni, tagad ir jau gaisi bruni, loti tuvu manai dabigajai matu krasai. Princips tads, iesmere matos lidzekli un lidz kadam 20 mazgasanas reizem palenam krasa nak ara, ilgs process bet matus neboja, visu dariju pati majaas, nopirku caur zinamiem cilvekiem frizetava, cena bija ap 8€.

30.01.2014 13:27

Labots 30.01.2014 13:28

.

1 - 8 no 8