FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Maza dusmina.

Sveikas visas lietotajas,gribeju padalities ar savu dusmu.Aizsutu vestuli ka gribu ko iegadaties,bet pardevejs ne izlasa ne atbild.Kaut gan apskatot profiju ir redzams ka ir bijis saita tikos un tikos.Ja nelasat vestules tad vismaz atstajiet savu nr sava profila lai pa taisno tad var sazinaties.

16.01.2014 15:41

Neņem pie sirds. Tas ir pilnīgi normāli. Nepietiekami daudz problēmu lai izlasītu, pārāk daudz lai atbildētu kaut vienu vārdu :) Par laimi lielākā daļalietotāju ir burvīgas :)

16.01.2014 21:19

> elza

ja, tevi interese, tad pats ari izradi svu interesi un raksti veel, kamer atbildes. ja loti gribesi atradisi veidu ka sazinaties un ka dabut savu interesejoso lietu.

man bija 30 vestules un dazas pat no novembra nelasitas. un tad? izlasiju, atrakstiju, ja nav interese,tad netrauce mani.

To pašu jau var teikt arī pretēji - ja esi pārdevēja, tad izrādi savu interesi, atbildi uz vēstulēm. Nu, ja nē, tad paturi mantas sev, kas cits atliek.

17.01.2014 01:17

> Liz

> elza

ja, tevi interese, tad pats ari izradi svu interesi un raksti veel, kamer atbildes. ja loti gribesi atradisi veidu ka sazinaties un ka dabut savu interesejoso lietu.

man bija 30 vestules un dazas pat no novembra nelasitas. un tad? izlasiju, atrakstiju, ja nav interese,tad netrauce mani.

To pašu jau var teikt arī pretēji - ja esi pārdevēja, tad izrādi savu interesi, atbildi uz vēstulēm. Nu, ja nē, tad paturi mantas sev, kas cits atliek.

ja esi pirktspeiga- atradisi telefonu uz kuru sazinaties, ja neesmu online. Mēdīgs man jau nav visam jaskrien pakal un jajauta vai tad sutisi naudu, vaivispar velies pirkt.

17.01.2014 01:44

No sirds iesaku visām pircējām šādos gadījumos nosūtīt vēl vismaz vienu vēstuli!

Var gadīties vai nu tajā brīdī nepaspēt atbildēt, pēc tam aizmirst vai arī kāda kļūme sistēmā, arī tas pieredzēts. Citreiz, ja liels pircēju skaits, var nojukt, kurai atbildēts, kurai nē.

Būsim saprotošas un par tādiem sīkumiem nedusmosimies! Visi tikai cilvēki :)

17.01.2014 01:50

> LAURA

No sirds iesaku visām pircējām šādos gadījumos nosūtīt vēl vismaz vienu vēstuli!

Var gadīties vai nu tajā brīdī nepaspēt atbildēt, pēc tam aizmirst vai arī kāda kļūme sistēmā, arī tas pieredzēts. Citreiz, ja liels pircēju skaits, var nojukt, kurai atbildēts, kurai nē.

Būsim saprotošas un par tādiem sīkumiem nedusmosimies! Visi tikai cilvēki :)

++++  tiesi manas domas. nav ista lieta par ko psihot. pahai jadoma lidzi. varbt tiesi labi, ka neatbild- neterei savu naudu uz mesliem, ko tev nemaz nevajag. :D

17.01.2014 17:00

SAUSMAS CIK JUS  DAZAS NAIDIGI NOSKANOTAS.

17.01.2014 17:17

Man atkal, šausmīgi jau sāk kaitināt, ka ļoti daudzas meitenes uzraksta ''Vai ir pieejams'' - ''Gribu pirkt'' un pēc manas atbildes neko vairs neatbild!

Laikam ir nežēlīgi grūti uzrakstīt ''Paldies, tomēr pārdomāju''

Man pašai tas baigo laiku nav aziņēmis!

17.01.2014 17:24

>estere

Jaaa, arī nevaru saprast, man katru dienu ir +/- 5 vēstules "Vai ir pieejams?", un pēc atbildes klusums. Priekš kam prasa...nav saprotams :D

17.01.2014 17:41

citreiz gribas kaut ko iekomentēt šajā forumā,bet tad kaut kā iedomājos-cik tas viss tomēr ir mazsvarīgi! un neko neuzrakstu..vnk esiet visas laimīgas un mazāk stresa-tas rada grumbas:D:D

21 - 29 no 29