FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Droši pirkumi

Droši pirkumi

pilnmēness :D

Sveiki!

Skatos, ka forumā arī sācies pilnmēness - vairāk neapmierināto diskusiju...Smejošs Jūs arī pilnmēness ietekmē?

16 Atbildes

Smaidīgs

šī ir labaakaa diskusija forumaa ko esmu lasījusi:D :D 

neietekmē, ja nu vieniigi manu klaviaturu, jo forumaa nekaadi neizdodas uzrakstīt glītu latvisku A ar garumzīmi :D 

Msni mirga zina tik ietekmee sliktaak gullu :D

Labots 16.01.2014 14:22

hehe ne meness uz mani gan nekadigi neietekmejas:D neesmu nekad jutusi:)

par diskusijas unikalitati varu pievienoties doodaha :D 

Gulu ka lacis. Patik ka tas meness spid man loga. :)

Man atkal saule spīd logā, sen neredzētā. :)

Citreiz gadās, ka murgoju un grūti ar gulēšanu, bet šonakt sapņoju un viss čikiniekā :)

Aiiii!!!

Mums bija pilnmēnes pilnībā!

Dēliņš pa gultu visu nakti kā ratiņš - no viena stūra uz otru.

Puisis pieceļas gultā sēdus, murgo un kaut ko nesakarīgi runā. Acis vaļā, es mēģinu ar viņu runāt loģiski, bet šis man tik - es tev teicu šitā vajag rakt! Ak kungs, pēc kādas minūtes atjēdzās.

Es pati nevarēju nekā iemigt, visu nakti pusnomodā. 1.00 zvana mamma ar jautājumu: "Kur tu esi?" Es atbildu: "Cenšos gulēt!" Viņa man jautā tālāk: "Kā tu tiki pie manis dzīvoklī, ja man durvis aizslēgtas?" es saku: "Es esmu savās mājās un guļu." "Bet kas tad tagad ir pie manis?" Es vnk noliku telefonu. Es dzīvoju Saulkrastos viņa - Limbažos...

Un vēl kaķene - VISU NAKTI NOBĻĀVA NEKAĶĪĢĀ BALSĪ, LAIKAM RUNČUS MEKLĒ!!!

VĀJPRĀTS!!!

Un šodien arī vēl pilnmēness, ja?

Nez, mani īpaši netraucē p/m. Nakts pret dienu un diena pret nakti. Tāds darba režīms :D Pārmaiņas neredzu, ja vienīgi cilvēki bariem šajā laikā skrien uz slimnīcu...

> Feebe89

Aiiii!!!

Mums bija pilnmēnes pilnībā!

Dēliņš pa gultu visu nakti kā ratiņš - no viena stūra uz otru.

Puisis pieceļas gultā sēdus, murgo un kaut ko nesakarīgi runā. Acis vaļā, es mēģinu ar viņu runāt loģiski, bet šis man tik - es tev teicu šitā vajag rakt! Ak kungs, pēc kādas minūtes atjēdzās.

Es pati nevarēju nekā iemigt, visu nakti pusnomodā. 1.00 zvana mamma ar jautājumu: "Kur tu esi?" Es atbildu: "Cenšos gulēt!" Viņa man jautā tālāk: "Kā tu tiki pie manis dzīvoklī, ja man durvis aizslēgtas?" es saku: "Es esmu savās mājās un guļu." "Bet kas tad tagad ir pie manis?" Es vnk noliku telefonu. Es dzīvoju Saulkrastos viņa - Limbažos...

Un vēl kaķene - VISU NAKTI NOBĻĀVA NEKAĶĪĢĀ BALSĪ, LAIKAM RUNČUS MEKLĒ!!!

VĀJPRĀTS!!!

Un šodien arī vēl pilnmēness, ja?

Nu visai amizanti es teiksu tev tie notikumi:D hehe

1 - 10 no 16