FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Uzlabojumi: Pievieno sludinājumus kolekcijām; izmaiņas bezmaksas sludinājumu skaitā

Informējam par jaunumiem un uzlabojumiem AtverSkapi.lv:

1. Palielini pārdošanas iespējas pievienojot sludinājumus kolekcijām

Tas ir jauns maksas pakalpojums, kas Tev dos iespēju sasniegt vairākus tūkstošus lietotāju. Sludinājumus iespējams pieteikt kolekcijām sadaļā "Mans skapis" .

Ar papildus informāciju, tai skaitā noteikumiem un ieguvumiem, iepazīsties - ŠEIT!

2. Izmaiņas bezmaksas sludinājumu skaitā

Turpinotu uzlabot piedāvāto preču kvalitāti un, lai rastu līdzekļus turpmākai Atverskapi.lv attīstīšanai un uzlabošanai, tiek samazināts bezmaksas publicējamo sludinājumu skaits no 50 uz 30 sludinājumiem.

Ja Tev vienlaikus ir publicēti 30 vai mazāk sludinājumi, tad droši turpini lietot portālu bez maksas, bet ja vēlies publicēt neierobežotu skaitu sludinājumu, tad turpmāk būs nepieciešams veikt abonēšanu. To vari izdarīt - ŠEIT!

Jautājumus/komentārus zemāk!

---

Papildināts 05.02.

Ir veikti uzlabojumi un turpmāk, katrs lietotājs var piekļūt saviem slēptajiem sludinājumiem, sadaļā "Mans skapis", nospiežot:

• Uz sludinājuma
  • Pogu "Labot"

30.01.2019 12:14

Līdz kuram datumam jāizreģidē sludinājumi? 

30.01.2019 12:30

Labots 30.01.2019 12:30

Ko? Kādi 30 sludinajumi?! 

Atkal bez brīdinājuma ir paslēpti daļa sludinajumi?! Stulbums!!!!! 

Papildināts 2019-01-30 12:01:20:

Ko? Kādi 30 sludinajumi?! 

Atkal bez brīdinājuma ir paslēpti daļa sludinajumi?! Stulbums!!!!! 

30.01.2019 12:31

Sistēma ir tāda pati kā līdz šim - sludinājumi, kuri pārsniedz limitu ir slēpti un nav redzami citiem portāla lietotājiem. Ja abonēšana netiks veikta 30 dienu laikā, tad slēptie sludinājumi tiks dzēsti. Precīzs datums un laiks ir redzams sadaļā "Mans skapis", pie katra sludinājuma. 

Līdz kuram datumam jāizreģidē sludinājumi? 

30.01.2019 12:38

Sveiki, uzreiz ta bez bridinajuma skatos, ka Sludinajumi ir paslepti. Tu tere savu laiku un liec sludinajumus un hop tie nav redzami.... varbut rit jau bus tikai 10 free un parit neviens? Vai par izmainam nav jabridina??? 

Un kada velna pec es vakardien vispar pievienoju sludinajumus? 

Butu zinajusi,nebutu nemaz terejusi laiku un vienojusi klat. 

Kura datuma tiks nonemta iespeja vispar bezmaksas publicet? Lai zinatu laicigi,kad pamest un aizmirst so portalu:) 

Domāju, ka drīzumā, šis portāls vairs nebūs bezmaksas. :) Noteikti tuvā nākotnē visi sludinājumi būs tikai par maksu.. 

30.01.2019 12:45

Viss ok., ka portals jaattista, bet es tad butu pievienojusi citur un neterejusi laiku. Ieprieks tika bridinats, bet tagad taa peksni no 30.01.19 

Un protams, paslepti ir jaunakie... 

30.01.2019 12:52

Tiešām nav smuki!

Nav iespējams pat bildes vai aprakstus izkopēt, jau atkārtoti. Mēri, fotografē, raksti sastāvu un visa informācija vējā :/

30.01.2019 12:53

Ja es gribu izdzēst apslēptos sludinājumu, es nevaru...tātad man jāizdzēš vairāki neapslēptie, kurus negribu dzēst, lai paliktu jaunie-apslēptie.

30.01.2019 12:56

eee.... nu vakars, kas tas par sviestu ?????????????

1 - 10 no 93