FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Uzlabojumi: Pievieno sludinājumus kolekcijām; izmaiņas bezmaksas sludinājumu skaitā

Informējam par jaunumiem un uzlabojumiem AtverSkapi.lv:

1. Palielini pārdošanas iespējas pievienojot sludinājumus kolekcijām

Tas ir jauns maksas pakalpojums, kas Tev dos iespēju sasniegt vairākus tūkstošus lietotāju. Sludinājumus iespējams pieteikt kolekcijām sadaļā "Mans skapis" .

Ar papildus informāciju, tai skaitā noteikumiem un ieguvumiem, iepazīsties - ŠEIT!

2. Izmaiņas bezmaksas sludinājumu skaitā

Turpinotu uzlabot piedāvāto preču kvalitāti un, lai rastu līdzekļus turpmākai Atverskapi.lv attīstīšanai un uzlabošanai, tiek samazināts bezmaksas publicējamo sludinājumu skaits no 50 uz 30 sludinājumiem.

Ja Tev vienlaikus ir publicēti 30 vai mazāk sludinājumi, tad droši turpini lietot portālu bez maksas, bet ja vēlies publicēt neierobežotu skaitu sludinājumu, tad turpmāk būs nepieciešams veikt abonēšanu. To vari izdarīt - ŠEIT!

Jautājumus/komentārus zemāk!

---

Papildināts 05.02.

Ir veikti uzlabojumi un turpmāk, katrs lietotājs var piekļūt saviem slēptajiem sludinājumiem, sadaļā "Mans skapis", nospiežot:

• Uz sludinājuma
  • Pogu "Labot"

07.02.2019 10:12

Pārbaudījām ar vairākiem pārlūkiem un izmēriem būtu jāuzrādās. Ja tā nav, tad atsūtiet lūdzu vēstulē ierīci un pārlūku, kuru izmantojat. 

Un lai redzētu to izmēru, jāiet preces lappusē, tāpat uzliekot kursoru uz foto, kā agrāk bija, izmērs vairs neparādās.

09.10.2019 17:49

labdien. 

Nevaru pievienot sludinājumu sadaļā pārdodu, skaistumkopšana, smaržas. Bildes, teksts ok, bet spiežot pogu pievienot parādās teksts norādiet materiālu no kā tas izgatavots. Aizpildot ailes , tāda prasība nav. Sviests, vai es viena tāda duma ???!!!

09.10.2019 20:21

Labvakar!

Mēs atvainojamies par gļuku. Rīt no rīta būs izlabots.Atvainojamies par sagādātajām neērtībām. 

91 - 93 no 93