FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Uzlabojumi: Pievieno sludinājumus kolekcijām; izmaiņas bezmaksas sludinājumu skaitā

Informējam par jaunumiem un uzlabojumiem AtverSkapi.lv:

1. Palielini pārdošanas iespējas pievienojot sludinājumus kolekcijām

Tas ir jauns maksas pakalpojums, kas Tev dos iespēju sasniegt vairākus tūkstošus lietotāju. Sludinājumus iespējams pieteikt kolekcijām sadaļā "Mans skapis" .

Ar papildus informāciju, tai skaitā noteikumiem un ieguvumiem, iepazīsties - ŠEIT!

2. Izmaiņas bezmaksas sludinājumu skaitā

Turpinotu uzlabot piedāvāto preču kvalitāti un, lai rastu līdzekļus turpmākai Atverskapi.lv attīstīšanai un uzlabošanai, tiek samazināts bezmaksas publicējamo sludinājumu skaits no 50 uz 30 sludinājumiem.

Ja Tev vienlaikus ir publicēti 30 vai mazāk sludinājumi, tad droši turpini lietot portālu bez maksas, bet ja vēlies publicēt neierobežotu skaitu sludinājumu, tad turpmāk būs nepieciešams veikt abonēšanu. To vari izdarīt - ŠEIT!

Jautājumus/komentārus zemāk!

---

Papildināts 05.02.

Ir veikti uzlabojumi un turpmāk, katrs lietotājs var piekļūt saviem slēptajiem sludinājumiem, sadaļā "Mans skapis", nospiežot:

• Uz sludinājuma
  • Pogu "Labot"

30.01.2019 12:58

Sadaļā "Mans skapis" ir iespējams atzīmēt vairākus sludinājumus un tad nospiest pogu "Dzēst atzīmētos". Tādā veidā variet dzēst gan slēptos, gan neslēptos sludinājumus.

Ja es gribu izdzēst apslēptos sludinājumu, es nevaru...tātad man jāizdzēš vairāki neapslēptie, kurus negribu dzēst, lai paliktu jaunie-apslēptie.

30.01.2019 12:58

Kāpēcmani neviens pepabrīdināja??? kas te notiek??? Kas ir, neviens 5 eiro nemaksā, labi arii ir!

30.01.2019 13:10

Pilnīgi saprotams, ka vēlaties vairāk nopelnīt un attīstīt biznesu, tomēr uzskatu, ka nepabrīdināt iepriekš par šāda veida izmaiņām ir necieņa pret Jūsu izveidotās mājaslapas lietotājiem/Jūsu klientiem.

30.01.2019 13:12

Tikko pazuda sludinajumi!Varejat jau pabridinat!

30.01.2019 13:13

Kāpēc bildes tik kroblīgas rāda, kaut kadas plakanas, nekada paskata, tas ir tas uzlabojums ???

30.01.2019 13:15

Kapēc nevarējāt apslēpt pēdējos sludinājumus, ja jau tik pēkšņi savajadzējās ko mainīt nebrīdinot lietotājus? Tas nav smuki darīts! Cilvēki centušies rakstījuši, fotogrāfējuši likuši bildes iekšā, bet nākamajā dienā visam pārvelkat pāri strīpu! Galvenais ka bez brīdinājuma!!! Tā ir necieņa pret saviem lietotājiem, kuri daudzus gadus bija jums uzticīgi! Saprotu, ka vajag līdzekļus bet ne jau uzreiz izdzēst 20 sludinājumus!!! :(

30.01.2019 13:20

Ha, neticu ka arī kāds maksas vairāk tagad. Saradīsies jauni lietotāji un kaut vienam lietotājam būs 10skapji bet tāpat nemaksās. 

Ja jums ka administrācijai ir šāda neciena bez brīdinājuma likt izdzēst 20 sludinājumus, tad lietotāji tāpat neuzskatīs par vajadzību maksāt. 

Viena jauka diena administrācija bez brīdinājuma varēs slēgt šo portālu. 

30.01.2019 13:32

50 sludinajumi ar nebija daudz.Bet laikam jaliek viss viena komplekta;)

Vai atbildesiet ari uz manu jautajumu? Kura datuma tiks ieviesta vispareja maksa par sludinajumiem un/vai samazinats ievietoto sludinajumu skaits atkal? 

30.01.2019 13:44

Jā,šeit viss iet uz grunti....lēnām,bet nenovēršami....

11 - 20 no 93