FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Uzlabojumi: Pievieno sludinājumus kolekcijām; izmaiņas bezmaksas sludinājumu skaitā

Informējam par jaunumiem un uzlabojumiem AtverSkapi.lv:

1. Palielini pārdošanas iespējas pievienojot sludinājumus kolekcijām

Tas ir jauns maksas pakalpojums, kas Tev dos iespēju sasniegt vairākus tūkstošus lietotāju. Sludinājumus iespējams pieteikt kolekcijām sadaļā "Mans skapis" .

Ar papildus informāciju, tai skaitā noteikumiem un ieguvumiem, iepazīsties - ŠEIT!

2. Izmaiņas bezmaksas sludinājumu skaitā

Turpinotu uzlabot piedāvāto preču kvalitāti un, lai rastu līdzekļus turpmākai Atverskapi.lv attīstīšanai un uzlabošanai, tiek samazināts bezmaksas publicējamo sludinājumu skaits no 50 uz 30 sludinājumiem.

Ja Tev vienlaikus ir publicēti 30 vai mazāk sludinājumi, tad droši turpini lietot portālu bez maksas, bet ja vēlies publicēt neierobežotu skaitu sludinājumu, tad turpmāk būs nepieciešams veikt abonēšanu. To vari izdarīt - ŠEIT!

Jautājumus/komentārus zemāk!

---

Papildināts 05.02.

Ir veikti uzlabojumi un turpmāk, katrs lietotājs var piekļūt saviem slēptajiem sludinājumiem, sadaļā "Mans skapis", nospiežot:

• Uz sludinājuma
  • Pogu "Labot"

31.01.2019 03:35

Vienkàrsi , kaut kàds murgs !

Vairs nav ìpasa prieka seit nàkt ieksà !

31.01.2019 05:21

Labots 31.01.2019 05:26

Dārgā AS administrācija, Toms u.c.

Es bez šaubām saprotu jūsu vēlmi gan uzlabot kvalitāti, gan pelnīt. Taču šie ir slikti mēģinājumi.

Ir Facebook un 1000 pārdošanas grupu, kurās (nu palasiet taču komentārus) pārdošana iet raitāk, neskatoties uz to trūkumiem. Tie ir jūsu konkurenti. Jums jādomā, ka būt labākiem, ērtākiem par tiem! Nevis tikai dārgākiem.

Forši, tagad var pieteikt preci kolekcijai, bet pamatojiet apgalvojumu, kāpēc tas ir izdevīgi, kāpēc redzēs tūkstoši! Cilvēkiem jāstāsta, jāizglīto,viņi jāciena galu galā. Jums jāspēj domāt ar savu klientu smadzenēm :) Kas viņiem vajadzīgs, ko viņi grib? 

Jūs tikai sadusmojat lietotājus un liekat viņiem domāt, kā šmaukties. Nu godīgi, cik daudz piečuku jums ir atnesis iepriekšējais sludinājumu limita samazinājums? 

Nebāziet naudu reklāmā un "uzlabojumos", bet pasauciet vienu kārtīgu biznesa attīstības konsultantu. 

31.01.2019 14:14

Labots 31.01.2019 14:16

Paldies par viedokļiem, ieteikumiem un komentāriem!

Atvainojamies, ka netika veikts iepriekšējs brīdinājums saistībā ar bezmaksas sludinājumu skaita izmaiņām un ņemsim to vērā, turpmāk, veicot kādas globālas izmaiņas!

Kas attiecās uz slēptajiem sludinājumiem, tad tie nav dzēsti. Dzēšot aktīvos sludinājumus ir iespējams koriģēt, kuri sludinājumi paliek redzami un kuri dzēsti. Tas nozīmē, ka izdzēšot 20 aktīvos sludinājumus, līdz tam, 20 slēptie kļūst par jaunajiem aktīvajiem.

---

Paziņojumā, kuru saņēmāt no portāla ir norāde uz lapu, kurā tas ir paskaidrots. Šī lapa ir redzama arī atverot sadaļu kolekcijas https://atverskapi.delfi.lv/lv/par-kolekcijam

Forši, tagad var pieteikt preci kolekcijai, bet pamatojiet apgalvojumu, kāpēc tas ir izdevīgi, kāpēc redzēs tūkstoši!

31.01.2019 15:53

Nu tad jau labāk būtu darījuši kā konkurenti AM, kur par katru sludinājumu jāmaksā neliela maksa. Un ja šī maksa būtu mazāka kā minētajiem konkurentiem, bizness ietu griezdamies

31.01.2019 17:22

Jā, žēl, labs portāls bija. Uzlabojumi, uzlabojumu galā, bet es kā pārdevējs/pircējs nekādu labumu nejūtu.

31.01.2019 17:39

Tom, paldies par atbildi :) šo paskaidrojumu par kolekcijām es lasīju, bet tie ir tikai vārdi, bez pamatojuma. Ok, es ziņkārības pēc pievienoju dažas savas pozīcijas kolekcijām, tiktāl 2,5 stundu laikā tikai 3-4 skatījumi nākuši klāt. Gaidīšu tūkstošus :) Nu un teorētisku vismaz divas no šīm pozīcijām tūlīt kāds nopirks, jo gribu ticēt jūsu statistikai. 

Tom, varbut tad javeic ir atpakal ejosas izmainas ka atvainosanas saviem esosajiem un potencionalajiem klientiem? 

Vai vismaz jalauj atgut info un bildes atpakal,nevis jauzliek 101 skerslis tam,lai cilveki neveletos vairs izmantot portalu tik aktivi ka agrak.

31.01.2019 20:08

Labots 31.01.2019 20:17

Laikam strādājat mūsu valsts labākajās tradīcijās- izmaiņas pamatā  cilvēkiem par sliktu un bez jebkāda brīdinājuma. Godīgi būtu attiecināt tik radikālus noteikumus tikai uz jauniem sludinājumiem, nevis uz jau iepriekš izvietotiem, kur cilvēki vēl rēķinājās ar vecajiem noteikumiem....

Papildināts 2019-01-31 20:01:03:

Un ja administrācijai šķiet, ka daudzi te baigi pelna... Maksā 5 eur mēnesī par abonementu, kad reizēm pat divus/ trīs mēnešus neviens neraksta un neinteresējas par preci? Un pamatā šeit cilvēki savas lietiņas pārdod diezgan lēti, ka tos 5 eur nevar nemaz atpelnīt... Tad jau ērtāk aiznest uz Pestīšanas armiju, kur nav ne jāfočē, ne sludinājums jāraksta, ne jākomunicē ar kādu. Tur vismaz nebūsi mīnusos

01.02.2019 17:34

Labots 01.02.2019 17:34

Domājams, ka portāla lietošana laika gaitā tomēr ir uzlabojusies. Kā dažus piemērus var nosaukt - jauni filtri, redizains, lapas responsivitāte u.c. Ja ir idejas kā uzlabot portālu, lai būtu jūtams šis labums, tad nosūtiet tās vēstulē vai uz pasts@atverskapi.lv un labprāt izskatīsim.

Jā, žēl, labs portāls bija. Uzlabojumi, uzlabojumu galā, bet es kā pārdevējs/pircējs nekādu labumu nejūtu.

Paldies par ieteikumu un apsvērsim variantus kā uzlabot šo sadaļu! :)

šo paskaidrojumu par kolekcijām es lasīju, bet tie ir tikai vārdi, bez pamatojuma.

Atpakaļ ejošas izmaiņas nav plānotas.

Tom, varbut tad javeic ir atpakal ejosas izmainas ka atvainosanas saviem esosajiem un potencionalajiem klientiem? 

01.02.2019 18:28

Viss lai būtu, bet kāpēc nepadarīt slēptos sludinājumus redzamus pašam konta īpašniekam? Kāda skāde tur būtu portālam, ja cilvēks varēs izvilkt informāciju, uz kuru viņam ir visas tiesības?

41 - 50 no 93