FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Uzlabojumi: Pievieno sludinājumus kolekcijām; izmaiņas bezmaksas sludinājumu skaitā

Informējam par jaunumiem un uzlabojumiem AtverSkapi.lv:

1. Palielini pārdošanas iespējas pievienojot sludinājumus kolekcijām

Tas ir jauns maksas pakalpojums, kas Tev dos iespēju sasniegt vairākus tūkstošus lietotāju. Sludinājumus iespējams pieteikt kolekcijām sadaļā "Mans skapis" .

Ar papildus informāciju, tai skaitā noteikumiem un ieguvumiem, iepazīsties - ŠEIT!

2. Izmaiņas bezmaksas sludinājumu skaitā

Turpinotu uzlabot piedāvāto preču kvalitāti un, lai rastu līdzekļus turpmākai Atverskapi.lv attīstīšanai un uzlabošanai, tiek samazināts bezmaksas publicējamo sludinājumu skaits no 50 uz 30 sludinājumiem.

Ja Tev vienlaikus ir publicēti 30 vai mazāk sludinājumi, tad droši turpini lietot portālu bez maksas, bet ja vēlies publicēt neierobežotu skaitu sludinājumu, tad turpmāk būs nepieciešams veikt abonēšanu. To vari izdarīt - ŠEIT!

Jautājumus/komentārus zemāk!

---

Papildināts 05.02.

Ir veikti uzlabojumi un turpmāk, katrs lietotājs var piekļūt saviem slēptajiem sludinājumiem, sadaļā "Mans skapis", nospiežot:

• Uz sludinājuma
  • Pogu "Labot"

01.02.2019 19:18

Starpcitu, ieteikumi par vecā portāla funkcionalitātes atgriešanu joprojām atrodami šajā tēmā:

https://atverskapi.delfi.lv/lv/forums/tema/49366?page=1

Varētu pierakstīt vēl, bet sākotnēji gribētos tos, kas aprakstīti tēmā.

Par uzlabojumiem Agnesei piekrītu, saprotu, ka daudz ir darīts un novērtēju, bet 30 preču ierobežojums kaitē gan pārdevējiem, gan pircējiem, jo pārdevējs var mazāk pārdot un pircējs bieži meklē vairākas preces no 1 skapja, lai būtu vērts sūtīt, it īpaši, ja prece ir par simbolisku cenu vai bez maksas.

01.02.2019 19:47

Margueritte, es redzēju tos sludinājumus, kas palika neaktīvi. Tiem bija rozā krāsa vai tml - vizuāli atšķīrās. Neviens sludinājums netika dzēsts. 

01.02.2019 20:16

KatrinaR, šos sludinājumus nevar atvērt, tātad nevar piekļūt pie visas informācijas, kas tur ievietota un bildēm.

Saviem tiku klāt pievienojot vecos sludinājumus pa jaunam un izdzēšot to sludinājumu, kuru tikko pa jaunam esmu ielikusi, tad noslēptie bīdās uz leju un pamazām kļūst pieejami, lai informāciju var izkopēt un sludinājumu pēc tam izdzēst.

01.02.2019 20:40

Par kolekcijām. Manuprāt, nav adekvāti, ka maksa par pievienošanu kolekcijai, kas redzama portāla "virspusē" (kā Valentīndienas kolekcija) ir tāda pati kā maksa par pievienošanu kolekcijai, ka ir kkur paslēpta.

Un jā, preces iekļūšana kolekcijā negarantē pat 10 skatījumus. Manuprāt, nav vērts. 

01.02.2019 20:40

Ļoti žēl par sludinājumu limitu. Vismaz varēja atstāt tos kas jau nopublicēti, jo dzēšot vairs nebūs ne bildes ne atmiņas kuri tie bija kad "kādreiz" kādu no 50 nopirks. Un ņemot vērā ļoti mazo pirkšanas aktivitāti (labi ja viena prece no 50 mēnesī vai divos) tad izdevīgi šeit atrasties vairs nebūs. Vēl jo vairāk tāpēc ja lielākā daļa preču ir līdz 1 eur un maksājot 5 eur mēnesī var iebraukt vēl mīnusos.. 

01.02.2019 20:59

Piekrītu tam, ka ar 30 precēm, turklāt tik lētām, lai tās kāds nopirktu, turklāt ar šeit esošo konkurenci, ir grūti atpelnīt 5 eiro mēnesī. Bet nu jāsaprot arī AS komandu - viņi nav labdarības iestāde,viņi grib pelnīt. Ir tāds teiciens "Kritizē - ierosini!". Manuprāt, būtu labi, ja katrs kritiķis ierosinātu kādu risinājumu, kas būtu izdevīgs abām pusēm. 

PS es neesmu no AS komandas :))) 

01.02.2019 21:03

Labots 01.02.2019 21:04

ss.lv var bērnu paģērbu ielikt pa 4 centiem :D uz 3 nedēļam un ziniet ir cilvēkikam fb un atver skapi ir svešs un kas dzīvo laukos, tas viņiem daudz labāk patīk, var ielik vismaz 10 bildes, kuras var pat pagriezt vajadzīgā virzienā

Papildināts 2019-02-01 21:02:58:

BRīdināt vajaga saulaicīgi, jo pie teim zvaniņiem stāv 10000 nevajadzīgas iznformācijas , kuras jādzēš katru atsevišķi!!!! nu camoon....

01.02.2019 21:09

Ja par priekšlikumiem... tad jā piekrītu. maksa var būt, saprotu ka portālam jāpelna, taču tai ir jābūt adekvātai. 5 eiro mēnesī ir daudz, nav šeit tāds apgozījums. Bieži vien mēnesī tikai viena lieta tiek nopirkta...un tā pati lētāka par 5 eiro. Sanāktu vēl piemaksāt.

02.02.2019 08:45

Pec uzlabojumiem tiesam pirksanas aktivitate uz 0

02.02.2019 22:34

Labots 02.02.2019 22:42

Šodien ienācu portālā un esmu šokēta par jauno sludinājumu ierobežojumu.

1. Kopš mainījās Atverskapi politika par sludinājumu ierobežojumiem, interese par precēm diezgan niecīga. Reti kaut kas tiek pārdots, maksimums 1 prece mēnesī. Tā kā nevaru visu šeit izvietot, daudz ko jau esmu aiznesusi uz labdarbības iestādēm. Domāju, ka neesmu vienīgā!

2. Ir ļoti mazs piedāvājums!!! Esmu vīlusies, jo nespēju vairs šeit atrast to ko vēlētos iegādāties. Pēdējā reizi kad kaut ko iegādājos - 01.11.2018.

3. Mans portālā pavadītais laiks ir ievērojami samazinājies. 

4. Kā es varu piekļūt savas neaktīvajam sludinājumam, lai saglabātu tajā esošo informāciju??!?!!! i******ms   Man svarīgākās preces ir  paslēptas un netieku klāt preces informācijai. Visi mēri, auduma un materiālu apraksti. Tas viss aizņem laiku, lai preci sagatavotu pārdošanai!!!

Par šādām lietām vajag brīdināt, lai cilvēki laicīgi paši var izvēlēties kurus sludinājumus saglabāt un kurus izdzēst. 

51 - 60 no 93