FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Uzlabojumi: Pievieno sludinājumus kolekcijām; izmaiņas bezmaksas sludinājumu skaitā

Informējam par jaunumiem un uzlabojumiem AtverSkapi.lv:

1. Palielini pārdošanas iespējas pievienojot sludinājumus kolekcijām

Tas ir jauns maksas pakalpojums, kas Tev dos iespēju sasniegt vairākus tūkstošus lietotāju. Sludinājumus iespējams pieteikt kolekcijām sadaļā "Mans skapis" .

Ar papildus informāciju, tai skaitā noteikumiem un ieguvumiem, iepazīsties - ŠEIT!

2. Izmaiņas bezmaksas sludinājumu skaitā

Turpinotu uzlabot piedāvāto preču kvalitāti un, lai rastu līdzekļus turpmākai Atverskapi.lv attīstīšanai un uzlabošanai, tiek samazināts bezmaksas publicējamo sludinājumu skaits no 50 uz 30 sludinājumiem.

Ja Tev vienlaikus ir publicēti 30 vai mazāk sludinājumi, tad droši turpini lietot portālu bez maksas, bet ja vēlies publicēt neierobežotu skaitu sludinājumu, tad turpmāk būs nepieciešams veikt abonēšanu. To vari izdarīt - ŠEIT!

Jautājumus/komentārus zemāk!

---

Papildināts 05.02.

Ir veikti uzlabojumi un turpmāk, katrs lietotājs var piekļūt saviem slēptajiem sludinājumiem, sadaļā "Mans skapis", nospiežot:

• Uz sludinājuma
  • Pogu "Labot"

03.02.2019 01:38

Labots 03.02.2019 01:38

Pieteicu 3 preces kolekcijām:

Pirmā prece tika ievietota pašā apakšā, kur paveicas, ja kāds tik tālu noskrullē.

Otrā kolekcijā līdz 10 Eur tā arī nav parādījusies, bet uzrāda tās pašas preces, kas jau ilgāku laiku tur stāv

Trešo pieteicu kolekcijā, kura sazin kur atrodas, jo atvērt var tikai no linka sludinājumā, un arī pats sludinājums pašā apakšā ievietots.

Protams, ieguvuma šobrīd nekāda, skatījumu arī nav vairāk kā ierasts.

03.02.2019 09:37

Labots 03.02.2019 09:38

Man šķiet ka problēma ir  tur ka administrācijas un lietotāju viedoklis par to, kas "uzlabojumi" atšķiras...

Man kā pircējam /pārdevējam uzlabojums būtu- daudz sludinājumu, daudz apmeklētāju, ērti lietojams portāls. Jā lietošanas ziņā ir uzlabojumi, taču pirkumu daudzumu tas nekādi nav ietekmējis. Kopš ierobežojumiem sludinājumu skaits ir krasi samazinājies, reti parādās, kas jauns. Kopš oktobra neko neesmu iegādājusies, arī man pašai tikai viens pirkums katru mēnesi. Daudz sludinājumu stāv rezervē, pievienot nevaru, neatbilstošās cenas dēļ. Saprotu, ka maksa var būt, taču tai ir jābūt adekvātai. Tagad ieguvēji un humpalu vairumtirgoņi, kas samaksā piecīti un tad saliek savus drēbju simtus.

03.02.2019 11:58

Labots 03.02.2019 12:05

Visvairāk man patīk šis - 

Pieteikums kolekcijai veiksmīgi nosūtīts. Apstiprinājumu saņemsi 24 stundu laikā, darba dienās.

Uzliekam vēl šiltīti - šodien portāls nestrādā - administrācijai brīvdiena - un bēdas nekādas...

03.02.2019 12:30

Derētu paziņojumiem uzlikt iespēju dzēst vairākus, citādi 190 pāri un katru verot vaļā, lai dzēst, ilgs laiks paies. Un tas traucē redzēt jaunākos paziņojumus: piemēram, caur mobilo rādās 19 paziņojumi, kad datorā 190+.

03.02.2019 12:48

Pašreizējie uzlabojumi nenoliedzami kaut kādi ir, bet tie ir bezjēdzīgi, jo ieviesti, domājot vienīgi par portāla, bet ne par tā lietotāju peļņas iespējām. Līdz ar to, nedomāju, ka arī portāla bizness veidojas veiksmīgi. Ja ir neapmierināti klienti, pakalpojuma sniedzējs nevar būt veiksmīgs. Portāla lietošanā joprojām daudz trūkumu, un pirkšanas pārdošanas aktivitāte ir kritusies diezgan ekstrēmi - jau kopš iepriekšējiem "uzlabojumiem" neesmu nevienu preci šeit pārdevusi. Protams, šī nav vieta, kur rēķināties ar dižo peļņu, tomēr nedomāju, ka ir daudz lietotāju, kuri būs ar mieru regulāri šķirties no naudiņas, abonējot, paceļot un pievienojot kolekcijām,  pārdodot labākajā gadījumā, pa vienai precei 4-5 mēnešu laikā...   Ir daudz vienkāršāki un produktīvāki veidi, kā nodarboties ar labdarību.

Paskatīsimies situāciju no pircēja viedokļa.. tīri situāciju no manas pieredzes - ieraudzīju preci, nolēmu iegādāties. Pārdevējai ievietots maksimālais sludinājumu skaits - 30 gab. Nopirku kāroto, veicu apmaksu, pārdevēja izsūtīja preci, preci veiksmīgi saņēmu, iegāju pārdevējas profilā, lai ievietotu atsauksmi un redzu, ka manas nopirktās preces vietā ir ielikts jauns sludinājums. Arī šī manta man iepatikās, bet nemaksāšu atkal otrreiz par sūtīšanu!!! Beigās zaudētājos esam ABAS!!! Man nebija iespējas apskatīt pilnu piedāvājumu, bet pārdevējai NAV izdevīgi maksāt lielo cenu par to, lai ievietotu visu, ko vēlās pārdot, jo darījums pēdējais darījums pirms manis viņai bija oktobrī! 

03.02.2019 13:17

Daži mani ieteikumi portāla administrācijai:

1) Vismaz pamēģināt izturēties ar cieņu pret portāla lietotājiem - kā pret sadarbības partneriem. Gan šajā, gan iepriekšējās "uzlabojumu" diskusijās daudz sakarīgu ieteikumu, kas netiek ņemti vērā. Un par nebrīdināšanu, vispār - augstākā līmeņa "fui". Tur pat nav ko apspriest. 

2) Saprotams, ka portāls nav bezpeļņas iestāde. Ja portālam švaki ar iztikšanu, un nepieciešama lielāka peļņa, pārdomāt dažādas iespējas. Iespējams, lielāku peļņu un arī sadarbības partneru apmierinātību var gūt, ceļot preču apgrozījumu, nevis saskrūvējot portāla pakalpojumu cenas? Der padomāt arī šajā virzienā... varbūt pakonsultēties ar kādu speciālistu?

3) Atvērt profilā sadaļu preču arhīvam, kas būtu pieejama sludinājuma izvietotājam. Tajā varētu ievietot gan paslēptās, gan nesezonas preces, tad nebūtu nekas jāslēpj, un arī nezustu jau sagatavotā informācija, par ko daudzi šeit ir pamatoti neapmierināti. Lietotājam tas būtu ērti, šķirojot savas prioritātes, bet portālam arī būtu savs ieguvums - "liekie" sludinājumi nebūtu apritē, dodot vietu aktuālākiem.

03.02.2019 13:43

2) Saprotams, ka portāls nav bezpeļņas iestāde. Ja portālam švaki ar iztikšanu, un nepieciešama lielāka peļņa, pārdomāt dažādas iespējas. Iespējams, lielāku peļņu un arī sadarbības partneru apmierinātību var gūt, ceļot preču apgrozījumu, nevis saskrūvējot portāla pakalpojumu cenas? Der padomāt arī šajā virzienā... varbūt pakonsultēties ar kādu speciālistu?varbūt pašām lupatniecēm , ja ir švaki ar iztikšanu , ka nevar mēnesī te nopelnīt 5eiro varētu pārdomāt citas iespējas? :DDDDDDDDDDDDDDDDDD

03.02.2019 14:04

Kā pavīdēja ieraksts iepriekšējā diskusijā,vienai lielai daļai tirgoņu ir vismaz 3 un vairāk profili.Ja 500+ sludinājumi,tad grūti sadalīt pa 5 profiliem,lai nebūtu jāmaksā abonēšanas maksa.

05.02.2019 11:05

Labots 05.02.2019 11:10

Informēju, ka ir veikti uzlabojumi un turpmāk, katrs lietotājs var piekļūt saviem slēptajiem sludinājumiem, sadaļā "Mans skapis", nospiežot:

• Uz sludinājuma
  • Pogu "Labot"

Vēlreiz paldies par komentāriem un tiek piefiksēti arī pārējie ieteikumi!

61 - 70 no 93