FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Uzlabojumi: Pievieno sludinājumus kolekcijām; izmaiņas bezmaksas sludinājumu skaitā

Informējam par jaunumiem un uzlabojumiem AtverSkapi.lv:

1. Palielini pārdošanas iespējas pievienojot sludinājumus kolekcijām

Tas ir jauns maksas pakalpojums, kas Tev dos iespēju sasniegt vairākus tūkstošus lietotāju. Sludinājumus iespējams pieteikt kolekcijām sadaļā "Mans skapis" .

Ar papildus informāciju, tai skaitā noteikumiem un ieguvumiem, iepazīsties - ŠEIT!

2. Izmaiņas bezmaksas sludinājumu skaitā

Turpinotu uzlabot piedāvāto preču kvalitāti un, lai rastu līdzekļus turpmākai Atverskapi.lv attīstīšanai un uzlabošanai, tiek samazināts bezmaksas publicējamo sludinājumu skaits no 50 uz 30 sludinājumiem.

Ja Tev vienlaikus ir publicēti 30 vai mazāk sludinājumi, tad droši turpini lietot portālu bez maksas, bet ja vēlies publicēt neierobežotu skaitu sludinājumu, tad turpmāk būs nepieciešams veikt abonēšanu. To vari izdarīt - ŠEIT!

Jautājumus/komentārus zemāk!

---

Papildināts 05.02.

Ir veikti uzlabojumi un turpmāk, katrs lietotājs var piekļūt saviem slēptajiem sludinājumiem, sadaļā "Mans skapis", nospiežot:

• Uz sludinājuma
  • Pogu "Labot"

05.02.2019 13:37

Un kā ar kolekcijām..? 

05.02.2019 13:48

Kolekcijas uz doto brīdī strādā bez izmaiņām. Sekojam līdz to darbībai un esam iepazinušies ar visiem ieteikumiem/komentāriem gan šajā, gan citās tēmās. Noteikti ņemsim tos vērā, izvērtējot kolekciju darbību un veicot kādas izmaiņas!

Un kā ar kolekcijām..? 

05.02.2019 14:13

Tātad preces, kas pievienotas kolekcijās un tur neuzrādās nav pagaidām plānots parādīt......? 

05.02.2019 14:22

Es vispār nesaprotu kāpēc tā kolekcija ir vajadzīga. Ja es vēlos sameklēt kādu preci, kuru vajag, izmantoju filtru. Piemēram, ja gribu nopirkt līdz 20 eiro apģērbu, uzrakstu to filtrā un vēl atķeksēju savu izmēru. Kolekcijās man uzrādās visi izmēri. Kāda jēga skatīties drēbes, kuras man ir par mazu vai par lielu?

05.02.2019 14:27

Pieteikums kolekcijai tiek izskatīts 24h laikā. Par apstiprinājumu/noraidījumu tiek nosūtīts paziņojums - vai nesaņēmi?

Tātad preces, kas pievienotas kolekcijās un tur neuzrādās nav pagaidām plānots parādīt......? 

05.02.2019 14:46

Labots 05.02.2019 14:59

Es runāju par pāris komentārus iepriekš norādīto, ka preces, kas pievienotas kolekcijā līdz 10€ tur nemaz neuzrādās. 

Šodien parādījās, iepriekš nebija, lai arī ievietots bija 30. Janvārī 

05.02.2019 14:58

Labots 05.02.2019 15:04

Nosūtīšu ziņu, lai precizētu problēmu!

Es runāju par pāris komentārus iepriekš norādīto, ka preces, kas pievienotas kolekcijā līdz 10€ tur nemaz neuzrādās. 

Papildināts 2019-02-05 15:02:03:

Pārbaudīsim sistēmu, bet uz doto brīdi izskatās, ka problēmām nevajadzētu būt.

Šodien parādījās, iepriekš nebija, lai arī ievietots bija 30. Janvārī 

05.02.2019 15:22

Labots 05.02.2019 15:23

Pievienojos tam, ka īsi nevar saprast kādēļ vajadzīgas kolekcijas?  Kāda jēga man skatīties drēbes, kur puse nav man vajadzīgajā izmērā? Vienā putrā visi izmēri, visas krāsas.

Tika speciāli veikti uzlabojumi, ieviesti filtri, lai visu viegli atrast. Tagad izskatās, ka solis atpakaļ,  viss kopā samests. 

05.02.2019 16:51

Kolekcijas apkopo un palīdz apskatīt labākos sludinājumus vienuviet, sadalot tos pēc dažādas tematikas, cenām u.c. Ieteikums par filtru ir piefiksēts un tiks izskatīts!

Pievienojos tam, ka īsi nevar saprast kādēļ vajadzīgas kolekcijas?  Kāda jēga man skatīties drēbes, kur puse nav man vajadzīgajā izmērā? Vienā putrā visi izmēri, visas krāsas.

05.02.2019 16:54

Labots 05.02.2019 16:55

Gribētos palabot...palīdz apskatīt nevis labākos sludinājumus, bet tos, par kuriem samaksāts. Tas tomēr nav viens un tas pats,.

71 - 80 no 93