FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Par sadaļu Kolekcijas

Sveiciens. 

Neskatoties uz AS apgalvojumiem, ka pieteikt preci kolekcijām ir izdevīgi, mana pieredze rāda, ka no tā nav nekāda labuma: skatījumu skaits nav būtiski pieaudzis, neviena pirkuma, nevienas ievietošanas favorītos. Arī, cik redzu, arī citas preces, kas ir kolekcijās, kas mani interesē, stāv bez izmaiņām. 

Tādēļ man ir daži ierosinājumi, kuri, ceru, palīdzēs uzlabot Kolekciju efektivitāti:

1) Noteikt dažādu samaksu par pieteikšanu kolekcijai - ja kolekcija ir redzama AS portāla galvenajā lapā, turklāt augšā - pilna samaksa, jo zemāk atrodas kolekcija, jo mazāka samaksa par pieteikšanu tai. 

2) Uztaisīt katras kolekcijas banerī "karuseli" - lai statiskās bildes vietā tajā rotētu reālas tajā esošo preču fotogrāfijas (līdzīgi kā AS izvēle).

3) Uztaisīt kolekcijā filtrēšanas iespējas katrā kolekcijā, lai viegli varētu atrast sev vajadzīgo preci. 

4) Palielināt kelekciju apmeklējumu skaitu, padarot tās redzamākas (arī tās, kas ir paslēptas lapas apakšā) - piemēram, var uztaisīt "karuseli", aizvietojot AS izvēle (par to, taču, neviens nemaksā?) ar līdzīgu karuseli, bet tajā rotētu visu kolekciju nosaukumi ar attēliem. 

5) Kolekcijas aprakstu katras kolekcijas sākumā samazināt - jūs varat redzēt, cik daudz cilvēku to izlasa? Pieļauju, tuvu nullei. Tomēr lietotājiem svarīgāka ir prece, kas ir kolekcijā var noprast pēc nosaukuma. 

Ja vēl kādam ir idejas - dalāmies. 

3 3

05.02.2019 15:33

Liels paldies par ieteikumiem!

1. Saprotam ideju, bet kolekcijas pozīcija sākumlapā nav vienīgais faktors, kas nosaka, cik liela uzmanība kolekcijai tiek vērsta no portāla puses. Piemēram, kolekcija, kas sākumlapā ir zemāk kā citas var tikt vairāk reklamēta AS soc. tīklos vai citās platformās. Tāpēc, pašlaik, ir pieņemts lēmums, ka vienota cena ir labākais variants.

2;3; Izvērtēsim!

4. Sekosim līdz kā kolekcijas strādā un izskatīsim nepieciešamību tās padarīt redzamākas.

5. Pieņemu, ka šis punkts pamatā attiecināms uz ierīcēm ar mazākiem ekrāniem un skatīsimies, ko varam mainīt lietas labā.

1 0

1 - 1 no 1