FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

SS.lv sludinajumi

Sveikas! 

Kadu laiku atpakal lasiju,ka SS.lv esot daudz lielaka pirktspeja neka seit...Vai ta ir taisniba? Ka Jus tur pievienojat sludinajumus? Un kada cenu amplituda,apmeram? :)

Paldies!

+Der ieteikumi par citam perc/pardod platformam.

04.02.2019 14:10

Nezinu, atkarīgs no preces, man īsti neko nav nopirkuši pagaidām, tā, pāris mantas. Bet tur bez papildu samaksas var izvietot tikai vienu preci nodaļā, turklāt dažās sadaļās darbojas mehānisms - jā 3 reizes pagarināji (nenopirka), tad nākamās reizes tikai par maksu, un nevar zināt, tas uz mūžu vai uz kādu laiku, un uz kādu tad tieši. Man pieprasa naudu arī sadaļās, kur iepriekš neesmu neko nekad izvietojusi - piemēram, vīriešu bikses man ļāva izvetot tikai par 0.29 eiro. Par visu amplitūdu nepateikšu, bērnu drēbēs un apavos papildu sludinājuma ievietošana izmaksā no 0.06 eiro līdz (kas man ir gadījies) 0.36, ja nemaldos. Bet visi pirkšanas sludinājumi - tikai par naudu.

Dzīvokli, mašīnu - tikai tur skatītos. Drēbes, apavi - pati kādreiz skatos, bet drīzāk šeit nopērku, tur nav atsaucības, jo arī sludinājumu izvietot ļoti maz var. Par maksu, jo tā svārstās, arī piekristu, bet nevar paņemt un samaksāt no ārējā avota (var, bet dārgāk uzreiz). Un visu laiku lasu sūdzības, ka bez jebkādiem paskaidrojumiem cilvēkiem izdzēš kontus, turklāt parasti uzreiz pēc tā, kad konts papildināts par labu summu. Līdz ar to atturos tur par maksu sludinājumus izvietot, lai gan man interesējošās sadaļās cenas ir pieņemamas lielākoties.

04.02.2019 14:32

Ne šeit, ne ss.lv nav tā labākā pirktspēja!

Vislabākā ir dažādās facebook tirdziņa grupās viennozīmīgi, tur ir tūkstošiem grupas biedru, un sludinājumus labāk likt vienlaicīgi n tās grupās uzreiz.

04.02.2019 15:00

Piekritīšu par FB grupām. Īpaši, bērnu grupiņas. 

Nezinu gan, cik ētiski ir apspriest AS forumā, kurš no AS konkurentiem ir labāks :) 

04.02.2019 15:07

Man personīgi joprojām ļoti patīk andele. Ir nedēļas kad pat nopērk 7 drēbju komplektus. Lai gan maksā par sludinājumiem tur ir augsta, bet tas atspēlējas, jo drēbes mājas saruk zibenīgi ātruma. 

Pagājušo mēnesi bija liela skapja revidesana pašai un bērnam un no tirgojas ap 20 apģērbu komplektiem.. 

FB vairāk īpaši nepatīk, grupas katru dienu liek neskaitāmi daudz sludinājumu līdz ar to tavs sludinājums paslīd dikti uz leju un ir neievērots, līdz ar to netiek pamanīts un no pārdots gandrīz nekas.. 

Atverskapi sludinājumus lieku tikai tā, atlautaja bezmaksas sludinājuma ietvaros, jo šeit neuzskatu par vajadzību maksāt, jo pat skatījumu nav..

04.02.2019 15:46

Labots 04.02.2019 15:49

Vikija, varbut varat ieteikt,kadas konkretas? :) 

Papildināts 2019-02-04 15:02:42:

KatrinaR etiski vai neetiski,bet fakts ir fakts,ka seit labakaja gadijuma 1x menesi kaut ko lidz max 10€ var pardot. Tapec mekleju labakas alternativas sim portalam. Kadreiz seit vareja visu nevajadzigo apmeram menesa laika izpardot,bet tagad pilniba neko...

Papildināts 2019-02-04 15:02:26:

Agnese, paldies! Sen Andeli neesmu izmantojusi,jo pasa sakuma portals ka neiepatikas. :) Noteikti izmeiginasu savu veiksmi tur.

04.02.2019 16:14

Nezinu vai tikai tas mans novērojums, bet andele vismaz man ir tā, ka pēc algām ir lielāka aktivitāte un mēneša pēdējā nedēļā arī tur iestājas pamatīgs klusums, bet vismaz tur tāpat lielākā daļa drēbju aiziet ātrāk.. 

Janvārī kad ievietoju pēc revīzijas sludinājumus, maciņa papildināšanai izmantoju 24€, bet nedēļas laikā tika "atpelnīti" atpakaļ divkārt.. 

Rezultātā skapis manāmi tukšāks no manām loekajam pērlēm. 

04.02.2019 16:32

KatrinaR Par kādu ētiku varam runāt no paša portāla puses attiecībā pret klientiem, bez jebkāda brīdinājuma, vienā dienā nomainot spēles noteikumus, pie tā visa bez iespējas sakārtot vai izkopēt sagatavotos un publicētos sludinājumus. Bērnudārzs !!!

Mana pieredze, ka ss.lv pirktspēja ir diezgan švaka, andelē - kā jau Agnese rakstīja, situācija ir diezgan mainīga.

1 - 8 no 8