FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Krāpniece

Vēlējos nopirkt Nike kurpes. Pārskaitīju naudu, solīja nākamajā dienā izsūtīt (04.02.). Tā arī nekas nav atnācis, profils izdzēsts. 

Šī dāma : Inese IvanovaKonta nr. LV62RIKO0001301709889

atverskapi.lv bija reģistrējusies ar vārdu Shopoholiķe.

Esmu atverskapi jau gadiem. Gan tirgojos, gan iepērkos, nekad nav gadījušās nepatīkamas situācijas, šī ir pirmā. 

Esiet uzmanīgas! Prasiet preces papildus foto, telefona numurus utt.!

15.02.2019 08:22

Šis portāls vispār liekas nenopietns. Esmu uzrakstījusi tik daudz cilvēkiem sakarā ar sludinājumiem un vēlmi nopirkt - bet atbildes nesagaidu ne no viena pārdevēja.

Jūsu vietā vērstos policijā par krāpšanu, lai vai kāda ir naudas summa - krāpniekam jāsañem pēc nopelniem, jo tā ir zagšana. 

Parasti visi atmet ar roku, bet vajag tieši otrādāk.

Veiksmi jums!

15.02.2019 09:14

Pedeja laika looti daudz krapnieces paradas... sausmas... kas notiek? 

Tas vai vinu sauc Inese Ivanova vel ir liels jautajums??? Un konta nr.gan jau ka ari atverti visas bankas. Un profili AtverSkapi ari ir vismaz 5. 

Skumji... pirms perkat, jalasa atsauksmes un profils butu labi, ja nebutu vakar tik atverts...  :(

15.02.2019 09:17

Vai atsauksmes vinai bija?

15.02.2019 12:48

Bankas konts ir uz Ineses Ivanovas vārda, to jau noviltot nevar, vienīgi izmantot citas personas kontu. Par atsauksmēm-nepaskatījos, kas, protams, ir manis pašas kļūda.. bet nu atsauksmes arī ne jau visi vienmēr atstāj. 

15.02.2019 15:25

Labots 15.02.2019 15:32

Shopoholiķe , ja tā ir tā pati, ko domāju, -bija ļoti aktīva te, viss liecināja par to, ka te nodarbojas ar naudas pelnīšanu, nevis vnk. kādam atdodot/pārdodot lieko.

Respektīvi paceļot kādu kapeiku -humpalās nopirktajam.Tāds skats no malas.

Tādu te ir daudz, neko sliktu par to nesaku, viens nopelna-otrs priecīgs par nopirkto!!!

Bet priecīgs par labu lietu!!!!!!

Bet daži...nu brrrr....tirgo absolūti nevelkamas lietas.Es pat nezinu- no kurienes tas nāk?No Sarkanā krusta? No labdarībā nonākušā?Ieejot kaut vai humpalā- uzmērīsi un nopirksi daudz smukākas lietas kaut vai par 1€, ja tikk ļoti tās naudiņas nav....apģērbsies labi!!!

Taču te- sajūta tāda, ka cilvēks ģērbj mugurā jebko!Vienalga ko!Vienalga, kā tas izskatās...

Vai tā ir pilnīga bezgaumība?

"padsmitgadnieces" šādi uzdarbojas vai cilvēki "ne aiz labas dzīves" ... nezinu...

Ļoti piemēslots "skapis" ... :(

Ienāku te reti, bet viendien domāju- salasīšu te sev čupu ar maiciņām, -nāk vasara...par cik ar bērniem pa māju un īsti laika nav un naudas līdzekļi arī samazinājušies (iegādāšos lietotu kko)- bet ...nu traki...traki...

manuprāt- te ir 3 kategorijas:

1) tirgo tirgotāji jaunu preci, kā veikalā.Tas nav,tas ko meklēju.

2) tirgo lietotu pa lielu cenu!Tas nav tas,ko meklēju.

3) tirgo kko nevelkamu.Tas nav tas, ko meklēju.

Manas prasības ir pavisam vienkāršas.

Nopirkt vienkāršu, labu, velkamu, nenonēsātu T kreklu- teiksim, pa 4 €/gb.Pielīdzinot cenu,kā jau lietotam apģērbam.,- neatrodu :(

Manā skatījumā lietas ar defektiem un nolietojumu nedrīkst "pārdot", kur nu vèl 5€ un +++.....Protams, var būt- kkas acīs nekrītošs.

Bet uzmetot aci - brrr..."lupata"!

Vèl vairāk izbrīna tas, ka kāds to pērk!

Nu un? ka labs zīmols???Bet izskatās šausmīgi!!!

Pie tam nonēsāts......

"Skapis" kopumā rada tādu sajūtu, ka esi nonācis "pilnīgā mazturīgo kvartālā" , kas nav redzējuši neko labu.

Bērnu sadaļā patīk nopirkt kompektus no mammām.Gadās reizēm ļoti labi piedāvājumi.

10; 20; 30;40€ - un čupa ar foršām ikdienas drēbītēm.Šādi pirkumi priecē.

Bet tie, kas novalkātas drēbes te iebāž- nu piedodiet.... "kāpēc man tas būtu JĀPĒRK"?

(var pievērt acis uz kādu sīku defektiņu,bet tam ir mērs)

Un nolietota prece ir -jāizmet!!!!

Ja gribi kko nopelnīt- aizej humpalā nopērc kko gaumīgu,kvalitatīvu.Vai uzšuj!Nopirks!Vinnēsi Tu un pircējs!

Tas ir mans viedoklis.

Neesmu nedz caca, ne dumpinieks- esmu cilvēks "parastais" "vienkāršais" .

Un šī krāpniecība... nav vārdu!!!!

Nu ņem un strādā un pelni!!!Nevis zodz!!!!

Ejiet cilvēki uz Policiju!

Zādzība , nekādā mērā- nav piedodama!!!

15.02.2019 16:49

@Lana pati esmu ieverojusi, ka caur mobilo versiju zinas loti biezi nenosutas nemaz... Pat nesaubitos,ka tas butu viens no iemesliem.

1 - 6 no 6