FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Pajautā sev - ja Tu šeit tirgo preces, cik reizes dienā Tu pārbaudi savu tirgus placi?

Jautājums nav tāpat vien. Man ir dusma. Dusma par to, ar ko saskaros ne pirmo reizi. Proti, runa par pārdevējiem, kas šeit ievieto preces un parādās labi ja vienreiz pa trim dienām. Es SAPROTU, ka ne visiem dzīve ir telefonos/datoros, bet būsim godīgi - ja reiz Tu šeit esi ievietojis preces, tas esi atbildīgs pārdevēja un pačeko kaut vismaz vienu reizi savu “veikalu” vai gadījumā kāds pircējs nav pieteicies uz kādu Tavu pērli... 

Te zemāk bija pacelta tēma par pircējiem, kas velk kaķi aiz astes, vai vispār pazūd, bet es neesmu tāda pircējs - es vēlos ļoti ātru sadarbību. Sliktākajā gadījumā es norunāju rezervāciju līdz tādam vai tādam datumam. 

Bet, diemžēl, bieži vien saskaros ar to, ka netieku pie noskatītās preces, jo pārdevējs nav vienu dienu, divas, trīs, fck, jau četras... hei, cmon, tiešām? Tiešām tiešām nevar paskatīties kas notiek Tavā andelē? 

Ja pats nevīžo atcerēties nu tad uzliec uzstādījumos, lai Tev nāk atgādinājums uz e-pastu! 

Goda vārds - tas ir ĻOTI kaitinoši :( 

Vēl arī tāda lieta, kad darījums ir noticis, bet tad pēkšņi pārdevējs pazūd un vairākas dienas nedod nekādu ziņu - ir izsūtījis paciņu vai nav, saņēma bo manis naudiņu vai nē. Nu kas notiek???? Tiešām tik grūti būt atbildīgam pret savu pircēju? Es šobrīd kā uz adatām par vienu iegādātu lietu, par kuru samaksāju, bet atbildi neesmu ieguvusi vairākas dienas vai paciņa ir izsūtīta vai nav :( 

Es nevienam nelūdzu dzīvot soc tīklos, bet, lūdzu, ja reiz Tu šeit tirgo savas preces, tad visticamāk Tavās interesēs ir to notirgot, un tāpēc, esi lūdzu atbildīgs pret to ko dari un ieskaties šeit biežāk. 

Paldies, ka uzklausījāt un ceru, ka sadzirdējāt. 

17.02.2019 11:05

Grūti saprast, runa par Andeli vai Atverskapi..?

"Tiešām tiešām nevar paskatīties kas notiek Tavā andelē"

T.i., gribējās ierakstīt abos forumos un kopējot no Andeles aizmirsās, ka šo portālu sauc savādāk vai gribējās papļāpāt par Andeles tēmām Atverskapi forumā?

17.02.2019 11:12

Kāda tam nozīme tagad?

Ja no tā vieglāk paliek, tad jā, runa iet par abām vietām, lai gan ar vārdu “andele” es ne apzīmēju konkrētu portālu, bet gan tirgus placi kā tādu!

Vēstījums nav par to KURAM PORTĀLAM esmu to veltījusi, bet gan PĀRDEVĒJIEM kā tādiem, kas neuzņēmās atbildību tirgojoties JEBKURĀ vietā.

17.02.2019 11:15

Man pašlaik tada pati problēma. Noskatīju TIK foršas bikses......esmu gatava maksāt uzreiz, bet meitene bijusi, ziņu neizlasījusi un jau 3 dienas nenāk iekšā. Tāpat ar citu pārdevēju par apaviem, uzrakstīju jautājumu un, ja viss labi uzreiz ņemtu. Sieviete izlasa ziņu un neko neatbild, turpina nākt iekšā un neatbildēt. Uzrakstīju "paldies vairs neinteresē, ja nevar atbildēt" un varu tikai piebilst, ka neatbildēja.

Ir diezgan kaitinoši.

17.02.2019 11:20

Labots 17.02.2019 11:21

meitene bijusi, ziņu neizlasījusi un jau 3 dienas nenāk iekšā.

Jup, man tas pats - Valentīndienaa vakarā šķirstu tirdziņu, iepatikās viena lieta, paskatos profilu un redzu, ka meitene bijusi vakar (dienu pirms V-dienas), tad jau atsauksies. Aizrakstīju, bet joprojām neesmu atbildi saņēmusi. Un, vai saņemšu? Var tikai minēt :( Un, ja nu uz to preci būs pieteikušies vairāki cilvēki? Pēc kāda principa viņa izvēlēsies kam notirgot? Ehhh kaitinoši.

17.02.2019 11:42

Interesanti kādi cilvēki pašlaik komentāriem liek . Noteikti tādas dāmakas, kas pašas kavējas :) 

17.02.2019 11:51

Lai liek to īkšķi uz leju. Tas nozīmē tikai vienu, ka nav izlasījušas un sapratušas mani vēsti.

Uzsvēršu vēlreiz - es nevienam nelieku dzīvot soc.tīklos, ber vienkārši uzņemties atbildību par savu andeli/skapi (saucat kā vēlaties), un ja reiz šeit kaut ko tirgojat, tad ieskatieties biežāk kā reizi trijās/četrās dienās.

Citādi, pie tādas lēnas komunikācijas/sadarbības, pie atsauksmēm nekautrēšos brīdināt citus pircējus, ka ar konkrēto pārdevēju jarēķinās ar ļoti lēnu sadarbību.

17.02.2019 12:15

Nu un, ka neatbild? Taisi skapi ciet un ej uz nākošo. Tiešām drēbju trūkst un plika staigā, ka tā jāņemās? Nav visiem dzīves pamats skapis un andele. Pati gan pārsvarā te iepērkos, bet, ja būtu pārdevēja, tad droši vien ar šādu cimperlīgu bļāvēju izvēlētos nesadarboties.

17.02.2019 12:30

Mila 

Nu, tad kāda jēga vispār nodarboties ar tirgošanos?

Šeit neiet runa par to vai man konkrēto lietu vajag vai nevajag, bet gan par pārdevēja attieksmi. Vienaldzīgo attieksmi. Ja tavās interesēs nav notirgot, tad netirgo.

Un, starpcitu, neviens nebļauj. 

Un vēl, starpcitu, tirdziņos tirgo ne tikai drēbes, bet arī kosmētiku, apavus, sporta lietas, kuras nudien reti kur var dabūt, bet nepieciešamība ir, un, ja es esmu gatavs pircējs, tad par to jāpriecājas, nevis “ar šādu cimperlīgo bļāvēju nesadarbošos”.

Es vispār par šo tēmu skaļi runāju pirmo reizi. Esmu ļoti pacietīga un draudzīga gan kā pircēja gan kā pārdevēja. Tāpēc savu komentārus varēji aiztaupīt.

17.02.2019 12:36

Ļoti protams atvainojos, ka iesmērējos Jūsu tēmā ar Jums nepatīkamu viedokli. Likās, ka drīkst izteikies visi. Tad varbūt varējāt kā īpaši izcelt, ka komentēt drīkst tikai tie, kas piekrīt Jūsu viedoklim :D

17.02.2019 12:37

Negribu apvainot nevienu meiteni šeit, bet gribu teikt tik to, ka - kopš Atver Skapi uzlika limitu esošajiem sludinājumiem un uzlika abonēšanas maksu, man vispār pāriet jebkāda vēlme šeit īpaši darboties. Uzskatu, ka 30 sludinājumi ir ļoti maz, maksāt tos 5 eiro es personīgi netaisos. Kustība ir ļoti maza, vairākus mēnešus neko nepērk, visi noņemtie sludinājumi ir neatjaunojami, prece jāmēra, jābildē par jaunu un jāliek te. Tāpēc es arī saprotu pārdevējas, kas šeit parādās arvien retāk... Bet priecājos par tām meitenēm, kurām tirgošana iet, kuras grib kaut ko nopirkt un gaida, kad uz apvāršņa parādīsies pārdevēja!

1 - 10 no 73