FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Pajautā sev - ja Tu šeit tirgo preces, cik reizes dienā Tu pārbaudi savu tirgus placi?

Jautājums nav tāpat vien. Man ir dusma. Dusma par to, ar ko saskaros ne pirmo reizi. Proti, runa par pārdevējiem, kas šeit ievieto preces un parādās labi ja vienreiz pa trim dienām. Es SAPROTU, ka ne visiem dzīve ir telefonos/datoros, bet būsim godīgi - ja reiz Tu šeit esi ievietojis preces, tas esi atbildīgs pārdevēja un pačeko kaut vismaz vienu reizi savu “veikalu” vai gadījumā kāds pircējs nav pieteicies uz kādu Tavu pērli... 

Te zemāk bija pacelta tēma par pircējiem, kas velk kaķi aiz astes, vai vispār pazūd, bet es neesmu tāda pircējs - es vēlos ļoti ātru sadarbību. Sliktākajā gadījumā es norunāju rezervāciju līdz tādam vai tādam datumam. 

Bet, diemžēl, bieži vien saskaros ar to, ka netieku pie noskatītās preces, jo pārdevējs nav vienu dienu, divas, trīs, fck, jau četras... hei, cmon, tiešām? Tiešām tiešām nevar paskatīties kas notiek Tavā andelē? 

Ja pats nevīžo atcerēties nu tad uzliec uzstādījumos, lai Tev nāk atgādinājums uz e-pastu! 

Goda vārds - tas ir ĻOTI kaitinoši :( 

Vēl arī tāda lieta, kad darījums ir noticis, bet tad pēkšņi pārdevējs pazūd un vairākas dienas nedod nekādu ziņu - ir izsūtījis paciņu vai nav, saņēma bo manis naudiņu vai nē. Nu kas notiek???? Tiešām tik grūti būt atbildīgam pret savu pircēju? Es šobrīd kā uz adatām par vienu iegādātu lietu, par kuru samaksāju, bet atbildi neesmu ieguvusi vairākas dienas vai paciņa ir izsūtīta vai nav :( 

Es nevienam nelūdzu dzīvot soc tīklos, bet, lūdzu, ja reiz Tu šeit tirgo savas preces, tad visticamāk Tavās interesēs ir to notirgot, un tāpēc, esi lūdzu atbildīgs pret to ko dari un ieskaties šeit biežāk. 

Paldies, ka uzklausījāt un ceru, ka sadzirdējāt. 

17.02.2019 12:40

Mila

paldies par atvainošanos, taču, mans mērķis te nebija nākt strīdēties, bet uzrunāt pārdevējas, kuras neuzņēmās atbildību. 

Mans viedoklis ir mans viedoklis, un nevienam šeit tam nav jāpiekrīt un jādzied līdzi. Taču, es arī neļaušu nepamatoti sevi apsaukt par bļāvēju. 

17.02.2019 12:41

Es gan pilnīgi piekrīt Milai..

Gribi ātri- ej uz veikalu, bet vaimanāt šeit par to, ka lūk AS pārdevējas neskatās savos virtuālos skapjos ..tas ir par traku!

17.02.2019 12:46

Laņika

izlasi vēlreiz manu rakstīto un padomā, vai šeit tiešām ir runa par to, kas ir par traku un kas nav par traku... 

17.02.2019 12:48

Arī uzskatu - gribi ātri, ej uz veikalu. Bez tam arī atverskapi lietošanas noteikumos nekur nav atrunāts kādos termiņos jāatbild, jāpārdot utml. Līdz ar to nekas netiek pārkāpts. Un tik tiešām - nav visiem dzīves piramīdas augšgalā skapis.

17.02.2019 12:49

Bet, diemžēl, bieži vien saskaros ar to, ka netieku pie noskatītās preces, jo pārdevējs nav vienu dienu, divas, trīs, fck, jau četras... hei, cmon, tiešām? Tiešām tiešām nevar paskatīties kas notiek Tavā andelē? 

Jūsu teksts?

17.02.2019 12:50

Un, kas vainas manam tekstam? Pārējo tekstu lasījāt?

17.02.2019 12:52

Un teksts vel piedevām ar fck un cmon..vai tiešām bez tā nevar iztikt?

Jums viss liekas kaitinoši?????????

17.02.2019 12:52

Unikāla attieksme..

Tad kad pircējs vilcinās ar preču iegādi, tad ir vaimanas un gaudas, sūdzības un pretenzijas.. Bet, kad pārdevējs ir tāds pats - tad tas ir normāli. Ne nu, labi - aiziet. Bet, tad es, atkārtojos, neredzu jēgu tirgoties, ja tu kā pārdevējs esi nekāds. 

Un, ar lapas noteikumiem te vispār nekāda sakara... 

Ārprāts, lasu un brīnos... 

Te visas ķērc, ka šis portāls pārvērties par tuksnesi, bet tajā pašā laikā, kad uzrodas pircējs un ir gatavs maksāt, pašas sāk spiegt "ko tu, pircēj, no manis gribi?! Mans skapis gribu tirgoju, gribu nē." Dažām loģika nav stiprā puse

Ja tāda attieksme ir pret katru pircēju, tad jau skaidrs kādēļ te neviens neko nepērk... jo palikušas tikai vienas un tās pašas pārdevējas, kas savas vecās jaciņas tirgo jau vairāk par desmit gadiem! Visi pircēji vienkārši ir aizbēguši no šī portāla, pašu pārdevēju pēc!

17.02.2019 13:34

Man vienmēr ir licies smieklīgi tas, ka kādam uzsākot diskusiju, uzrodas cilvēki, kas nevis izsaka savu viedokli, bet metas viens otram virsū ar tādu kā naidu. :D (atcerēsimies, ka sava viedokļa izteikšana nenozīmē to, ka kādam ir tiesības otru saukt par nezin ko).

Mēs katrs esam atšķirīgi, mums katram ir savas domas, savs viedoklis, sava taisnība. Tas, ja kāds nepiekrīt tam, ko autore raksta, nenozīmē, ka uzreiz ir "jārej" pretī. Nepiekrīti viņai? Okey, forši, uzraksti to mierīgā veidā, paskaidro savas domas vai, ja to neproti, tad neraksti vispār neko un paturi savu negatīvo enerģiju pie sevis! :) 

Un mans viedoklis par tēmu - Piekrītu autorei, tas ir nedaudz kaitinoši. Man parasti zūd interese no tādiem pārdevējiem kaut ko iegādāties.

Personīgi pati aizmirstu šeit reizēm ienākt tikai tāpēc, ka neviens īsti neraksta un neredzu jēgu. Bet ja ir uzradusies pircēja, tad noteikti cenšos atvēlēt laiku un ienākt šeit, jo arī otrpus ekrānam ir tāds pats cilvēks, ar savu dzīvi un savu brīvo laiku. Manuprāt, ir vienkārši jāiemācās cienīt vienam otru. 

11 - 20 no 73