FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Pajautā sev - ja Tu šeit tirgo preces, cik reizes dienā Tu pārbaudi savu tirgus placi?

Jautājums nav tāpat vien. Man ir dusma. Dusma par to, ar ko saskaros ne pirmo reizi. Proti, runa par pārdevējiem, kas šeit ievieto preces un parādās labi ja vienreiz pa trim dienām. Es SAPROTU, ka ne visiem dzīve ir telefonos/datoros, bet būsim godīgi - ja reiz Tu šeit esi ievietojis preces, tas esi atbildīgs pārdevēja un pačeko kaut vismaz vienu reizi savu “veikalu” vai gadījumā kāds pircējs nav pieteicies uz kādu Tavu pērli... 

Te zemāk bija pacelta tēma par pircējiem, kas velk kaķi aiz astes, vai vispār pazūd, bet es neesmu tāda pircējs - es vēlos ļoti ātru sadarbību. Sliktākajā gadījumā es norunāju rezervāciju līdz tādam vai tādam datumam. 

Bet, diemžēl, bieži vien saskaros ar to, ka netieku pie noskatītās preces, jo pārdevējs nav vienu dienu, divas, trīs, fck, jau četras... hei, cmon, tiešām? Tiešām tiešām nevar paskatīties kas notiek Tavā andelē? 

Ja pats nevīžo atcerēties nu tad uzliec uzstādījumos, lai Tev nāk atgādinājums uz e-pastu! 

Goda vārds - tas ir ĻOTI kaitinoši :( 

Vēl arī tāda lieta, kad darījums ir noticis, bet tad pēkšņi pārdevējs pazūd un vairākas dienas nedod nekādu ziņu - ir izsūtījis paciņu vai nav, saņēma bo manis naudiņu vai nē. Nu kas notiek???? Tiešām tik grūti būt atbildīgam pret savu pircēju? Es šobrīd kā uz adatām par vienu iegādātu lietu, par kuru samaksāju, bet atbildi neesmu ieguvusi vairākas dienas vai paciņa ir izsūtīta vai nav :( 

Es nevienam nelūdzu dzīvot soc tīklos, bet, lūdzu, ja reiz Tu šeit tirgo savas preces, tad visticamāk Tavās interesēs ir to notirgot, un tāpēc, esi lūdzu atbildīgs pret to ko dari un ieskaties šeit biežāk. 

Paldies, ka uzklausījāt un ceru, ka sadzirdējāt. 

17.02.2019 14:03

Tieši tā - cieņa vienam pret otru. 

17.02.2019 14:30

Protams, viss ir pārdzīvojams un neko darīt, ja pārdevēja neienāk. 

Man visvairak nepatīk, ja lasa ziņas, nāk iekšā, bet neuzskata par vajadzību atbildēt kaut īsi. Tad tiešām zūd vēlme ko pirkt kaut vai mantas ir super foršas.

Es uzskatu -ja reiz esi ielicis sludinājumu ienāc portālā kaut 1x dienā uz minūti. Tādā veida tu redzēsi, ja pienākusi ziņa un nedomāju, ka tā minūte tavā brivajā laikā neiecirtīs robu.

17.02.2019 14:47

Jā, man arī netīk sēdēt soctīklos, vispār netā, bet te ieskatos bieži, jo tā nu sanācis dzīvē, kā ģimenei ir trūcīgi laiki pienākuši. Reizēm nets neiet, bet kaut kā grozamies/kooperējamies ar kaimiņiem, lai piekļūtu netam un pircēji būtu apmierināti. Mums arī visai bieži pircēji nedod ziņu, kaut paprasa kontu un grib kāroto preci, bet... daudzas dienas novērojams klusums. Tā kā šāda "parādība" šeit ir bieža :) 

17.02.2019 14:56

Labots 17.02.2019 14:57

Jā, ir arī tie pārdevēji klusētāji, kas izlasa, bet neatbild  :D bet pie tiem plus/mīnus pierasts. Tai momentā es saprotu, ka prece rezervēta vai pārdota, un pēc dažām dienām tas arī pierādās. Lai gan uzskatu, dažas sekundes, lai atbildētu “atvainojos, prece rezervēta/pārdota” neprasa baigo piepūli.

Viss štrunts, bet nu, viena pārdevēja man šobrīd liek panervozēt - aizskaitīju naudiņu, bet viņa ir pazudusi ar galiem :(  Ceru, ka rītdien parādīsies.. Ja nē, un ja vairs vispār neatsauksies, tad jāsaka, manā vairāku gadu tirgošanas pieredzē internetā tā būs mana pirmā reize krāpniecībā. 

17.02.2019 15:20

Pircēji arī tādi gadās. Man pirms pāris dienām pajautāja bildes noteiktai lietai. Protams uzreiz rīkojos, safotogrāfēju un sasūtīju. Uzraxtìju smalku informāciju par preci. Bet tagad pat neatbild vairākas dienas uz manām sūtītajām bildēm un informāciju. Bāāc vai tad grūtu uzrakstīt atbildi vai intresē vai nē? Es savu laiku tērēju,bet atpakaļ atbildi nesaņemu. Ar visu to ka man ir maza meitiņa, es cenšos  būt atsaucīga uz katru jautājumu. Bet tik pat labi šo laiku varēju veltīt cilvēkam, kurš tiešām vēlas kaut ko nopirkt un zina ko grib. Šie neizlēmīgie pircēji. Pati esmu gribējusi kaut ko pirkt,bet ir gadījies ka atrodu ko labāku un lētāku pie citas pārdevējas. Bet es vismaz atbildu iepriekšējam pieteikumam ka atvainojos,bet tomēr nepirkšu. Tas ir cilvēcīgi. Bet ja neliekas ne ziņas tad tas gan kaitina mazliet. Pirms raksti, padomā vai tiešām ir velme uz šo preci. :)

17.02.2019 15:24

Jā, gan pārdevēji, gan pircēji šeit ir no dažādām, es teiktu, kategorijām. Godīgi sakot, es vairs nebrīnos absolūti ne par ko, jo atrunas un argumenti būs vienmēr visiem un par jebko. Bet elementāras cieņas trūkums sabiedrībā jau sen novērots, ne tikai netā (šeit, citos portālos), bet arī uz ielas, veikalos, sab.transportā, dažādās iestādēs, kur ikdienu nākas saskarties ar agresiju, necieņu, nepieklājību un apvainojumiem. Un pat nevajag teikt, ka šādi laiki tagad, to dara gan jauns, gan vecs. Tas pat nav atkarīgs no maka biezuma, no sociālā statusa, ieņemamā amata, mentalitātes, rakstura, pieraduma utml.. Tagad neviens nebaidās apmelot, apzagt, kaitēt cilvēka veselībai/dzīvībai, vnk uzvesties un izturēties pret citu cilvēku pazemojoši, jo par to nekas nav. Vnk nebaidās, jo zin, ka nekādu sodu par to nesaņems... Diemžēl... :(

17.02.2019 15:28

Labots 17.02.2019 15:30

Kristīne 

Protams, ir ir tādi pircēji, un pircēji mēdz būt nepieklājīgāki par pārdevējiem. Bet, vienmēr jau par tiem pircējiem tiek runāts, un uzsvērts tas, cik tie ir neatsaucīgi un pazūd.. Tāpēc, šoreiz izcēlu pārdevējus, jo pēdejā laikā ar šādu vienaldzību saskaros visai bieži. Agrāk tas tik ļoti nebija novērojams. Plus mīnus pārdevējs atsaucās dienas vai divu laikā. Bet, kad vairāki pārdevēji tev nedod ziņu vairākas dienas - tas sāk krist uz nerviem. 

Un, šoreiz man negribējās paklusēt. Cik var klusēt? Ir jārunā, lai aizdomājas. Citādi - nekas nemainīsies.

17.02.2019 16:04

Man viena pārdēvēja pēc vairāku dienu neatbildēšanas , kad laikam sāku apnikt atbildēja šādi," JA GRIBI, TAD PAGAIDĪSI. MAN NAV LAIKA VISIEM ATBILDET." Tad arī sapratu ka kāroto preci tik ātri nedabūtu arī nopērkot un samaksājot naudu. Skataties cilvēki vienkārši atsauksmes, jo pēc tām daudz var secināt gan par to kāds ir pārdevējs, gan kāds ir pircējs. 

17.02.2019 16:39

Kristine

nu, un tā ir normāla attieksme? Drausmas vienkārši :( Diez kā viņa pati justos, ja kāds pārdevējs vai pircējs atbildētu tieši tāpat. 

Šķiet, ka šajā portālā var atstāt atsauksmi bez preču iegādes.. Būs jāpraktizē tas, ka arī par nepieklājīgu attieksmi var nākties saņemt negatīvu atsauksmi.. ;) varbūt cilvēks sāks domāt. 

17.02.2019 19:28

visi noņemtie sludinājumi ir neatjaunojami, prece jāmēra, jābildē par jaunu un jāliek te

Sen vairs tā nav, tie ir pieejami konta īpašniekam pilnā apjomā.

21 - 30 no 73