FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Pajautā sev - ja Tu šeit tirgo preces, cik reizes dienā Tu pārbaudi savu tirgus placi?

Jautājums nav tāpat vien. Man ir dusma. Dusma par to, ar ko saskaros ne pirmo reizi. Proti, runa par pārdevējiem, kas šeit ievieto preces un parādās labi ja vienreiz pa trim dienām. Es SAPROTU, ka ne visiem dzīve ir telefonos/datoros, bet būsim godīgi - ja reiz Tu šeit esi ievietojis preces, tas esi atbildīgs pārdevēja un pačeko kaut vismaz vienu reizi savu “veikalu” vai gadījumā kāds pircējs nav pieteicies uz kādu Tavu pērli... 

Te zemāk bija pacelta tēma par pircējiem, kas velk kaķi aiz astes, vai vispār pazūd, bet es neesmu tāda pircējs - es vēlos ļoti ātru sadarbību. Sliktākajā gadījumā es norunāju rezervāciju līdz tādam vai tādam datumam. 

Bet, diemžēl, bieži vien saskaros ar to, ka netieku pie noskatītās preces, jo pārdevējs nav vienu dienu, divas, trīs, fck, jau četras... hei, cmon, tiešām? Tiešām tiešām nevar paskatīties kas notiek Tavā andelē? 

Ja pats nevīžo atcerēties nu tad uzliec uzstādījumos, lai Tev nāk atgādinājums uz e-pastu! 

Goda vārds - tas ir ĻOTI kaitinoši :( 

Vēl arī tāda lieta, kad darījums ir noticis, bet tad pēkšņi pārdevējs pazūd un vairākas dienas nedod nekādu ziņu - ir izsūtījis paciņu vai nav, saņēma bo manis naudiņu vai nē. Nu kas notiek???? Tiešām tik grūti būt atbildīgam pret savu pircēju? Es šobrīd kā uz adatām par vienu iegādātu lietu, par kuru samaksāju, bet atbildi neesmu ieguvusi vairākas dienas vai paciņa ir izsūtīta vai nav :( 

Es nevienam nelūdzu dzīvot soc tīklos, bet, lūdzu, ja reiz Tu šeit tirgo savas preces, tad visticamāk Tavās interesēs ir to notirgot, un tāpēc, esi lūdzu atbildīgs pret to ko dari un ieskaties šeit biežāk. 

Paldies, ka uzklausījāt un ceru, ka sadzirdējāt. 

17.02.2019 20:07

Man grūti piedalīties šajā diskusijā, sen jau vairs neņemu galvā, kad pircējs pazūd un kad pārdevējs neatbild. Pirmos pāris gadus bija aprakstītās situācijas, kad mēri utml. un Tev neatbild un skumji ap sirsniņu, vai kaut ko ļoti vēlies iegādāties, bet tā vienmēr ir bijis un būs.

Nevajag tam visām pieiet tik nopietni, tās ir tikai drēbes, būs - būs, nebūs - nebūs. Katram cilvēkam ir savi standarti un pieeja dzīvei un no tā, ka esam dažādi ar dažādiem uzskatiem un normām nevajag taisīt traģēdiju. Tāda dzīve, vieglāk dzīvot neiespringstot par tādiem sīkumiem :)

17.02.2019 20:55

No vienas puses tēmas autorei taisnība, nav patīkamas tādas situācijas.

No otras puses- nu un? Piekrītu Inky tās ir tikai drēbes...Ja man neatbild, eju pie cita pārdevēja, kurš vēlas pārdot un kuram mana nauda vajadzīga. Nevienam te nav nekas tāāāds, lai ko līdzīgu neatrastu pie cita.

Tikai smieklīgas pēc tam tās tēmas, kur pārdevējas sūdzas, cik traki, neviens neko nepērk...bet drusku piepūlēties, lai kaut ko pārdotu ar negrib...

17.02.2019 21:29

Labots 17.02.2019 21:30

Nusss, godīgi sakot, tās pat nav drēbes, bet kosmētika no dārgā gala, kas lielākoties vairs nav pieejama, vai arī ir par pārāk lielu cenu, ko pašlaik nevar atļauties. Un, ja redzi, ka cilvēks tirgo par izdevīgu cenu, tad ir škrobis, ka nav nekādas komunikācijas. 

Protams, bez visa kā var iztikt, bet, kā jau sievietes, pašas saprotat KĀ mums sievietēm ir :) Man vienkārši spainītis piepildījās, un gribējās izteikties. Kas zin, varbūt kosmoss mani būs sadzirdējis, un turpmāk viss nolīdzināsies :)

Lai jauks vakars!

17.02.2019 22:06

Un pareizi darījāt!! ;) Un tām, kurām uz Jūsu tēmu/atbildēm īkšķis uz leju, varu pateikt vienu - nedari otram, kas pašam nepatīk.. А то как!!! аокниться... Мало не покажется...

Taisnība jau pēc būtības ir tēmas autorei, bet vai to sadzirdēja konkrētā auditorija... Tas ir jautājums :) Es sapratu vienu, ka te būs gan putraimi, gan pelavas, gan mēsli. Ar to mums būs jāsadzīvo ikdienā. Konkrēti es paņemšu pozitīvo, bet pārējās suslas lai  sagremo tādas padibenes, nekauņas, krāpnieces utml.. Atvainojiet, bet visas tiesības izteikt viedokli! 

17.02.2019 22:33

Piekritu pilnīgi ! Pati paslaik tāda situācija . Naudinu uzreiz pārskaitīju , bet pārdevēja pazuda , jau 3 dienu. Vēl viena jau no 1.02 pazuda kopā ar manu preciti un naudinu. Un meitenēm ir tikai labas atsauksmes. Tāda gadījumā nezin pat ko darīt ... 

Jaiestarpina fakts, ka caur mobilo versiju biezi zinas nemaz neaizsutas,ko piefikseju tikai kadu laiku atpakal,kad saku domat - vaitad neviena,kas jautaja par preci neatbildes...

18.02.2019 08:36

Reita

hmmm, nav tā gadījies. Varbūt aizrakstat administrācijai, lai šo kļūdu labo?

18.02.2019 09:10

Rīta, kā to var saprast, ka ziņa nav nosūtījusies? Prātoju, varbūt pašai šādi ir gadījies, bet nepamanīju. Jo 99% gadījumu lietoju mobilo versiju. 

18.02.2019 10:44

Nosūtīšu ziņu, lai precizētu detaļas, bet problēmas ar vēstuļu nosūtīšanu nav manītas.

Jaiestarpina fakts, ka caur mobilo versiju biezi zinas nemaz neaizsutas,ko piefikseju tikai kadu laiku atpakal,kad saku domat - vaitad neviena,kas jautaja par preci neatbildes...

18.02.2019 11:39

Labots 18.02.2019 11:42

Arī mans gadījums....11-tajā uzrakstīju,pēc 4 dienām atbildēja,ka rīt mērus nosūtīs....gaidu vēl joprojām....

31 - 40 no 73