FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Pajautā sev - ja Tu šeit tirgo preces, cik reizes dienā Tu pārbaudi savu tirgus placi?

Jautājums nav tāpat vien. Man ir dusma. Dusma par to, ar ko saskaros ne pirmo reizi. Proti, runa par pārdevējiem, kas šeit ievieto preces un parādās labi ja vienreiz pa trim dienām. Es SAPROTU, ka ne visiem dzīve ir telefonos/datoros, bet būsim godīgi - ja reiz Tu šeit esi ievietojis preces, tas esi atbildīgs pārdevēja un pačeko kaut vismaz vienu reizi savu “veikalu” vai gadījumā kāds pircējs nav pieteicies uz kādu Tavu pērli... 

Te zemāk bija pacelta tēma par pircējiem, kas velk kaķi aiz astes, vai vispār pazūd, bet es neesmu tāda pircējs - es vēlos ļoti ātru sadarbību. Sliktākajā gadījumā es norunāju rezervāciju līdz tādam vai tādam datumam. 

Bet, diemžēl, bieži vien saskaros ar to, ka netieku pie noskatītās preces, jo pārdevējs nav vienu dienu, divas, trīs, fck, jau četras... hei, cmon, tiešām? Tiešām tiešām nevar paskatīties kas notiek Tavā andelē? 

Ja pats nevīžo atcerēties nu tad uzliec uzstādījumos, lai Tev nāk atgādinājums uz e-pastu! 

Goda vārds - tas ir ĻOTI kaitinoši :( 

Vēl arī tāda lieta, kad darījums ir noticis, bet tad pēkšņi pārdevējs pazūd un vairākas dienas nedod nekādu ziņu - ir izsūtījis paciņu vai nav, saņēma bo manis naudiņu vai nē. Nu kas notiek???? Tiešām tik grūti būt atbildīgam pret savu pircēju? Es šobrīd kā uz adatām par vienu iegādātu lietu, par kuru samaksāju, bet atbildi neesmu ieguvusi vairākas dienas vai paciņa ir izsūtīta vai nav :( 

Es nevienam nelūdzu dzīvot soc tīklos, bet, lūdzu, ja reiz Tu šeit tirgo savas preces, tad visticamāk Tavās interesēs ir to notirgot, un tāpēc, esi lūdzu atbildīgs pret to ko dari un ieskaties šeit biežāk. 

Paldies, ka uzklausījāt un ceru, ka sadzirdējāt. 

18.02.2019 11:46

Uj man arī gadās izlasīt vēstuli un atbildēt velak.Ja nevaru atbildēt uzreiz,rakstu ka sovakar atbildēšu.Bet ja neviens nepērk tad tikai logiski ka pārdevējs neienāks šeit..

18.02.2019 11:52

Ir pārdevējas, kuras apmeklē savu skapi, bet nelasa vēstules. Vai arī izlasa, bet neko neatbild...

18.02.2019 15:35

Dress VIP

ai, nekā loģiska tur nav. Ja esi ielicis lietas uz tirgošanu, tad savs tirdziņš jākontrolē :)) un, kā jau teicu - var uzlikt, lai ziņo uz e-pastu, ja te kāds ir atrakstījis. Vismaz man nekad nav bijušas problēmas ar paziņojumi nākšanu, ar atbilžu sūtīšanu, utt.. Un, es arī lietoju tikai telefonu ;) 

Paula

lūk, kāda šīm pārdevējām loģika? :D Jocīgi.. 

18.02.2019 15:48

Man tieši tagad tāda situācija, 13.02. Pārskaitīju naudu, par preci, un pārdevēja pazudusi, kopš 14.02, nav rādījusies. Lai gan solīja izsūtīt paku, līdz 5dienai.

18.02.2019 15:54

Problēma ir pareiza,pašai gadās tādas situācijas,bet šeit problēmas ne tikai pārdevējam,bat arī sistēmai,jo ja tev uzdod jautājumus uz epastu jāatnāk vēstulei par to,bet bija dažas reizes kad tā nenotika.

19.02.2019 10:17

Labots 19.02.2019 10:36

Ai, žēl, te nevar pievienot bildes (sabildēju prnt skrīnus), bet kā reiz tikko saskāros ar šeit vairākas reizes pieminēto situāciju...

Meitene ar niku “kika” man atrakstīja bez labdien, labvakar par vienu blūzi “cena pēdejā?”. Es aizrakstīju, sasveicinoties, ka varu Omnivas izdevumus iekļaut cenā. Viņa priecīga atraksta “labi.paldies.gribesu tad. Bus jasuta” (uzrakstīju tieši tā kā viņa rakstīja). Es pretī nosūtu konta Nr. Atbildēja, ka tagad nevarot, vakarā pārskaitīs. Nussss, man jau likās aizdomīgi. Protams, vakars pienāca- naudas nav. Sagaidu pusnakti - aizrakstu. Neatbild. Skatos viņas profilu - šodien pirms 20 min te bijusi, bet manas vēstules pat nav lasījusi. Skaidrs, ka atkal pačakarēja cilvēkam laiku, un neko netaisās ņemt. Nu, skumji.

Ja tā padomā - tik grūti atrakstīt un atvainoties, ka pārdomājusi un neņems? Cilvēce.

07.03.2019 16:09

Beidzot kāda sāka šo sistēmu grib sakārtot... Ceru uz izmaiņām. Sāksim vtb beidzot cienīt viens otru.

07.03.2019 19:33

«Šķiet, ka šajā portālā var atstāt atsauksmi bez preču iegādes..»

Jā, tas nav pareizi, administrācijai to vajadzētu novērst.

07.03.2019 22:47

Hey, esmu domājusi par šo tēmu, un saprotu, ka andele ir stipri priekšā atverskapi, jo viņu aplikācija man uzreiz paziņo telefona par katru aktivitāti, kas notiek, un uzreiz atbildu. Man arī ir gadījies tā, ka neatbildu uzreiz, jo pircēju nav bijis ilgu laiku un es kaut ka aizmirstu pati Ienākt, jo ir pierasts, ka nav pieteikumu, kā arī pircējas arī lēni atbild vai vispār neatbild. Man gan nāk paziņojumi uz e-pastu, bet par cik e-pasts, kurš piesaistīts atverskapi profilam ir sekundārs, un ikdiena to pati nelietoju, kā arī nevaru to pieslēgt telefonam, tad paziņojumus saņemu novēloti. Man patīk ātra sadarbība un ātri atbildēt, bet nesanāk, jo nenāk paziņojums telefona. Būtu forši, ja būtu aplikācija

08.03.2019 00:25

Piekrītu diskusijas autores KATRAM vārdam!!!

Lasīju un sapratu,ka domājam identiski!!!

Nesen pirku te kleitas un tāpēc šo norādīto problēmu dēļ uzreiz pārdevējai lūdzu komunikāciju whatsapp,jo te parasti atbild pēc vairākām dienām(ja vispār atbild)!

Arī andelē pie manām precēm meitenes pieteikušās,uzraksta ka ņems,vaicāju vai būs jāsūta,bet atbildes jau nav..NEDĒĻU!!!!Bet online lūk sēž..tiec nu gudrs!

41 - 50 no 73