FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Pajautā sev - ja Tu šeit tirgo preces, cik reizes dienā Tu pārbaudi savu tirgus placi?

Jautājums nav tāpat vien. Man ir dusma. Dusma par to, ar ko saskaros ne pirmo reizi. Proti, runa par pārdevējiem, kas šeit ievieto preces un parādās labi ja vienreiz pa trim dienām. Es SAPROTU, ka ne visiem dzīve ir telefonos/datoros, bet būsim godīgi - ja reiz Tu šeit esi ievietojis preces, tas esi atbildīgs pārdevēja un pačeko kaut vismaz vienu reizi savu “veikalu” vai gadījumā kāds pircējs nav pieteicies uz kādu Tavu pērli... 

Te zemāk bija pacelta tēma par pircējiem, kas velk kaķi aiz astes, vai vispār pazūd, bet es neesmu tāda pircējs - es vēlos ļoti ātru sadarbību. Sliktākajā gadījumā es norunāju rezervāciju līdz tādam vai tādam datumam. 

Bet, diemžēl, bieži vien saskaros ar to, ka netieku pie noskatītās preces, jo pārdevējs nav vienu dienu, divas, trīs, fck, jau četras... hei, cmon, tiešām? Tiešām tiešām nevar paskatīties kas notiek Tavā andelē? 

Ja pats nevīžo atcerēties nu tad uzliec uzstādījumos, lai Tev nāk atgādinājums uz e-pastu! 

Goda vārds - tas ir ĻOTI kaitinoši :( 

Vēl arī tāda lieta, kad darījums ir noticis, bet tad pēkšņi pārdevējs pazūd un vairākas dienas nedod nekādu ziņu - ir izsūtījis paciņu vai nav, saņēma bo manis naudiņu vai nē. Nu kas notiek???? Tiešām tik grūti būt atbildīgam pret savu pircēju? Es šobrīd kā uz adatām par vienu iegādātu lietu, par kuru samaksāju, bet atbildi neesmu ieguvusi vairākas dienas vai paciņa ir izsūtīta vai nav :( 

Es nevienam nelūdzu dzīvot soc tīklos, bet, lūdzu, ja reiz Tu šeit tirgo savas preces, tad visticamāk Tavās interesēs ir to notirgot, un tāpēc, esi lūdzu atbildīgs pret to ko dari un ieskaties šeit biežāk. 

Paldies, ka uzklausījāt un ceru, ka sadzirdējāt. 

18.04.2019 08:54

Mani sāk tracināt tās, kuras saka, ka nomērīs, nomērīs. Un ar to arī viss beidzas. Bet ienāk pastāvīgi te. Vai vispār pazūd.

Bērnus ielikšu gulēt, nomērīšu. Bet ienāk ik pēc 5 min. Laikam tos bērnus liek gulēt šeit :D

Vakarā nomērīšu un uzrakstīšu. Pienāk vakars. Paiet nākamā diena. Vēl viena. Un nekādu mēru nav. 

06.06.2019 10:29

Manuprāt, atverskapī jau ir tāda pārprodukcija, ka izvēlēties ir - arī no citām pārdevējām. Tieši šī iemesla dēļ, es šajā portālā ieeju 1x nedēļā, jo man tāpat neviens neraksta :D

Domāju, ka tā ir daudzām....

06.06.2019 10:48

Mjaa, šeit ko nopārdot paliek nereāli..kapa klusums. Ja nu vienīgais nolaidīsi cenu līdz grīdai:)  Ieeju šeit pa paradumam vienu reizi dienā..a vdrug:)

Sen jau piereģistrējos AM, tur vismaz dzīvība notiek!

Vispār dīvaini, portāli praktiski vienādi ( tirgus placis), bet darbošanās citādākas.. Šeit jāpiestrādā adminiem ar uzlabojumiem, lai tauta pavisam nepazūd: D)

07.06.2019 17:22

Ja jāsalīdzina atverskapi ar andelemandele, tad abi portāli ir pietiekami ērti lietojami un funkcionāli ļoti līdzīgi. Atverskapi pietam ir iespēja sludinājumus ievietot bezmaksas un tas ir liels uzrunājošs faktors, lai izvēlētos šeit uzturēties, tāpēc tiešām ļoti žēl, ka tomēr aktivitāte turpina sarukt. Tas liek secināt, ka tomēr otram portālam ir kādas saistošākas funkcijas, kāpēc auditorija izvēlas labprātāk uzturēties tur un tas ir veiksmīgi izkonkurējis savu vietu. 

Piekrītu Laņika, administrācijai ir par ko padomāt!

07.06.2019 18:56

Ne jau AM ir labāka par AS, bet paši cilvēki to sev ieprogrammējuši. Piemēram, zinu cilvēkus, kas konkrētu apģērbu/apavu brendus pērk, kaut kvalitāte nemaz nav augsta (ražo attiecīgā valstī). Psiho, neapmierināti, bet pērk... Turpretī es nopērku citu zīmolu līdzīga modeļa lietas un kalpo ilgi un izskatās kā extra klases. Tas pats ar pārtikas/dzērienu izvēli. Kaimiņi pērk konkrētu brendu/ražotāju preci, bet sūdzas par veselību, arī neatbilstošu kvalitāti. Es pērku kaut ko lētāku, bet kvalitātes ziņā ne sliktāku, reizēm pat labāku, un ietaupi un esmu apmierināta. Pat produktu analīžu rezultāti kaimiņus nepārliecināja, jo redziet tie nav populāri brendi, tas ir slikts tonis pirkt zemākas klases lietas, jo statuss viņiem to neļauj... :))) 

Tas ir mans redzējums un secinājums jau dažu gadu garumā. 

07.06.2019 21:10

Jā, es arī nesaku, ka viens vai otrs portāls ir labāks/sliktāks. Tomēr liek aizdomāties arī tas, ka atverskapi labu laiku pastāvēja pirms andelesmandeles. Aktivitāte šeit bija liela. Pēc tam tā sāka arvien sarukt, tāpēc kaut kur jau slēpjas tie iemesli, kāpēc vadību pārņēma otrs portāls. 

08.06.2019 08:47

Varbūt, tāpēc ka gadiem AS admini solīja izmaiņas un uzlabojumus, bet vairāk par aptaujām nekas dižs nav noticis. Tā pati pēdējā aptauja par lielajiem izmēriem, nu jau gandrīz 2 mēneši klusums. Darbības nekādas. 

Portāls eksistē. Nevis dzīvo. Un pēdējā reforma ar sludinājumu daudzuma samazināšanu līdz 30... tikai pasliktināja situāciju. 

Ja agrāk te bija dzīvība, interesantas diskusijas, tusiņš... Karstas debates.. Viss izkūpēja... Žēl, jo as pēc koncepcijas man labāk patīk nekā am.. 

Es jau sen esmu uzskatījusi (novērojumi vairāku gadu garumā) un vairākkārt teikusi, ka šis portāls sevi ir pozicionējis kā nolietotu lupatu kalnu tirgošanās par nejēdzīgām cenām. Un manas domas par šo sāk ar vien vairāk un vairāk apstiprināties! Administrācija pati dzen no šī "bezgala svarīgā" portāla savus patstāvīgos lietotājus, kuri šeit ir jau gadiem! Esmu šeit jau kopš 2012. gada (kad vēl delfi nebija pārņēmuši šo portālu un visu pārvērtuši par balagānu), bet pēdējā laikā saņemu arvien vairāk ziņu no adminiem, ka man ir jāmaksā par šī portāla lietošanu, jo man esot tirgošanā JAUNAS preces. Un pēc viņu domām, jaunas preces ir rādītājs, ka tā ir komercdarbība. Tas parāda ne tikai pašu lietotāju līmeni, bet arī administrācijas. Paskatoties kas šeit notiek - lupatas pa 1-2 eur (ar bumbuļiem, lietotas, izbālējušas, ar caurumiem utt) VAI FM, AVON un citi mēsli! Nekā cita šajā portālā nav! Un ziniet? Pēc pieprasīšanas no manis maksu par šo portālu, es pārgāju uz andeli! Un jā, tur izpērk preces 1-2-3 dienu laikā! Tad kāda velna pēc man maksāt te 11 eur!!!!!! ja andelē cena ir stipri mazāka un preci tiešām nopērk! Cik esmu šeit pirkusi, lielākā daļa atnāca nebūt solītā stāvoklī (lai gan pirku kā jaunas vai ļoti labā stāvoklī), tāpēc šeit jau labu laiku neko nepērku.

08.06.2019 10:52

Nepiekrītu...kvalitāte ir dažāda, gan tur, gan te. Ja par kvalitāti, tad vissliktāko preci esmu nopirkusi tieši Andelē, pie tam ne par 1-2 eiro, bet daudz dārgāk. 80 procentu tirgotāju ir abās vietās, tātad prece tāda pati, tikai tur dārgāk.

Es vienmēr, kad Andelē kaut ko noskatu, paskatos vai to pašu netirgo arī šeit, lētāk. Un lielākoties jā, ir arī šeit.

11.06.2019 07:00

AM pārdevēji paši nolaiž cenu(uz sludinājuma termiņa beigām),bet šeit nekā...jo sludinājums bezmaksas un var stāvēt gadiem... 

61 - 70 no 73