FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Pajautā sev - ja Tu šeit tirgo preces, cik reizes dienā Tu pārbaudi savu tirgus placi?

Jautājums nav tāpat vien. Man ir dusma. Dusma par to, ar ko saskaros ne pirmo reizi. Proti, runa par pārdevējiem, kas šeit ievieto preces un parādās labi ja vienreiz pa trim dienām. Es SAPROTU, ka ne visiem dzīve ir telefonos/datoros, bet būsim godīgi - ja reiz Tu šeit esi ievietojis preces, tas esi atbildīgs pārdevēja un pačeko kaut vismaz vienu reizi savu “veikalu” vai gadījumā kāds pircējs nav pieteicies uz kādu Tavu pērli... 

Te zemāk bija pacelta tēma par pircējiem, kas velk kaķi aiz astes, vai vispār pazūd, bet es neesmu tāda pircējs - es vēlos ļoti ātru sadarbību. Sliktākajā gadījumā es norunāju rezervāciju līdz tādam vai tādam datumam. 

Bet, diemžēl, bieži vien saskaros ar to, ka netieku pie noskatītās preces, jo pārdevējs nav vienu dienu, divas, trīs, fck, jau četras... hei, cmon, tiešām? Tiešām tiešām nevar paskatīties kas notiek Tavā andelē? 

Ja pats nevīžo atcerēties nu tad uzliec uzstādījumos, lai Tev nāk atgādinājums uz e-pastu! 

Goda vārds - tas ir ĻOTI kaitinoši :( 

Vēl arī tāda lieta, kad darījums ir noticis, bet tad pēkšņi pārdevējs pazūd un vairākas dienas nedod nekādu ziņu - ir izsūtījis paciņu vai nav, saņēma bo manis naudiņu vai nē. Nu kas notiek???? Tiešām tik grūti būt atbildīgam pret savu pircēju? Es šobrīd kā uz adatām par vienu iegādātu lietu, par kuru samaksāju, bet atbildi neesmu ieguvusi vairākas dienas vai paciņa ir izsūtīta vai nav :( 

Es nevienam nelūdzu dzīvot soc tīklos, bet, lūdzu, ja reiz Tu šeit tirgo savas preces, tad visticamāk Tavās interesēs ir to notirgot, un tāpēc, esi lūdzu atbildīgs pret to ko dari un ieskaties šeit biežāk. 

Paldies, ka uzklausījāt un ceru, ka sadzirdējāt. 

11.06.2019 07:56

Par pārdevēju klusēšanu nemācēšu teikt,bet jautātāji par preci(par pircējiem viņus nesaukšu)ir vairākumā.Uzjautā lai samēra kleitu,vai kurpēm pēdu,izlasa un kapa klusums.speciāli pārbaudu vai un cik bieži ir portālā un turpina klusēt.Kaut portālā guļ augām dienām,tas nav tikai šeit,andelē un FB ir tieši tas pats un vēl biežāk.

es tikai neizprotu tās izklaides jēgu?

11.06.2019 08:06

Ja salīdzinam portālus, Andelē ir daudz citu mīnusu- bieži uzkaras, kaut kas nestrādā, sludinājumi nerādās. Administrācija neatsaucīga, vispār neatbild, ja ko jautā. Šis portāls darbojas labāk un atbildes var saņemt. Un nav tā, ka tur visu no rokām izrauj- jā, nopērk vairāk, taču daļai sludinājumu termiņš beidzas un nenopērk, nauda (un ne maza) samaksāta un nekā...

11.06.2019 08:07

Un vēl aizmirsu piebilst,par cik AS ir tas pats Cālis.lv,tad cālis vispār ir izmirsis vārda vistiešākajā nozīmē.tur kādreiz bija par maksu sludinājumi-1.35Eiro nedēļā,tirgotāju bija daudz un viss bija labi.pirms 2 gadiem maksu atcēla un pazudi ne tikai pircēji,bet praktiski visi pārdevēji,neredzu nevienu tirgotāju tur no iepriekšējiem gadiem.Cālī tikai vēl dzīvību uztur klaču sadaļas.

71 - 73 no 73