FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Uzlabojumi: Push paziņojumi

Saņem paziņojums par jaunumiem AtverSkapi.lv profilā, ne tikai e-pastā, bet arī interneta pārlūkā!

Ko tas nozīmē?

Saņemot, piemēram, jaunu vēstuli, Tev tiks uzrādīts push paziņojums ekrāna stūrī(datorā) vai paziņojumu joslā(viedtālrunī), uz kura nospiežot atvērsies AtverSkapi.lv. Tādā veidā, jaunumus varēsi apskatīt ātrāk un ērtāk. Jaunus paziņojumu redzēsi arī portālā iekšienē, kas uzrādās kreisajā stūrī (datorā) vai ekrāna apakšā (viedtālrunī).

Kā ieslēgt push paziņojumus?

Lai saņemtu paziņojumus, pārliecinies, ka nospiežot uz atslēdziņas (pa kreisi no adreses joslas) pie "Notifications" ir norādīts "Allow".  [Skatīt šeit]

(Pašlaik, paziņojumus iespējams saņemt uz ierīcēm, kas izmanto šādus interneta pārlūkus - Chrome/Firefox)

Kā mainīt paziņojumu iestatījumus?

Profila iestatījumos, zem sadaļas "Push paziņojumi".

19.02.2019 11:43

Labots 19.02.2019 11:58

Tas gan super uzlabojums, paldies! Es uzreiz  pamanīju, kad ieslēdzu datoru. Labajā stūrīti parādās paziņojums. Kā būs ar portatīvo un planšeti  (ar kuru pārsvarā strādāju) vel nezinu.

Bet tagad katrā ziņā nevarēs nepamanīt paziņojumus un neignorēt, neatrunāties ka aizmirsās:):)  

Papildināts 2019-02-19 11:02:09:

Vel būtu viens labs uzlabojums kas atvieglotu portāla lietošanu,  ja varētu no pastkastes dzēst nevajadzīgās vēstules vairākas uzreiz. Jo pašlaik tādas funkcijas nav un lai dzēstu tās entās lapas aiziet milzum daudz laika:):)  Arī dzēšot paziņojumu vai vēstuli uzreiz nepazūd..vārdsakot kaut kas tur " gļuko"...

19.02.2019 12:51

Patīkamas izmaiņas- tagad var izdzēst vairākas vēstules uzreiz..uurraaa!!! Paldies admini ! Sen gaidīti uzlabojumi..

19.02.2019 13:01

Paldies, bet jāsaka, ka iespēja dzēst vairākas vēstules vienlaicīgi ir pieejama jau ilgu laiku. Bet, kas attiecās uz Paziņojumu sadaļu, tad esam informēti par tās nepilnībām un veiksim labojumus, līdz ko būs pieejami resursi. 

Patīkamas izmaiņas- tagad var izdzēst vairākas vēstules uzreiz..uurraaa!!! Paldies admini ! Sen gaidīti uzlabojumi..

19.02.2019 13:04

Būtu ļoti labi, ja varētu ielikt opciju Atzīmēt visas un būtu iespējams dzēst vairākas uzreiz arī sadaļā Mana pastkaste, kas apzīmēta ar zvaniņu, nevis aploksni.

Zvaniņā ir tāda pati problēma, kuru jau aprakstīja Laņika.

19.02.2019 13:17

gribas lai butu iespejams ievietot vairak bildes sludinajuma

19.02.2019 13:44

Labots 19.02.2019 13:51

Jā, kas vel attiecās uz uzlabojumiem, tad tiešām nebūtu slikti pievienot vairākas bildes, nevis tikai trīs. Kādēļ tik neloģisks ierobežojums?

Un sludinājuma virsrakstā arī stāv ierobežojums uz 30 zīmēm..pat ne burtiem, priekš kam??? Man piemēram dažreiz pietrūkst :):)

Ļaujiet meitenēm izpausties:):)

Papildināts 2019-02-19 13:02:51:

Mjaa tiešām:):) ..es sajaucu  ar vēstulēm, mana doma bija par "zvaniņa" paziņojumiem. Tur vajaga ieviest tādu pašu funkciju, kā pastkastē ar vēstulēm.

19.02.2019 17:40

Es nesapratu ka to var izdarit:(

20.02.2019 10:50

Labots 20.02.2019 10:53

Paldies par ieteikumiem! Kā jau minēju, tad paziņojumu sadaļas nepilnības ir zināmas un tiks veikti labojumi līdz ko būs pieejami resursi.

Kas attiecās uz sludinājumu bilžu skaita palielināšanu, tad izskatīsim.

Papildināts 2019-02-20 10:02:38:

Atsūtiet vēstulē, kas tieši nav skaidrs un skatīsimies kā varam palīdzēt!

Es nesapratu ka to var izdarit:(

21.02.2019 18:30

Lieliski jaunumi! Cerams komunikācija starp pārdevēju un pircēju noritēs daudz raitāk, zinot, ka ne visi aktīvi ielūkojas portālā! :)

21.02.2019 18:50

es arī nevaru vien nopriecāties par šiem push paziņojumiem !  Pastāvēs kas pārmainīsies!

1 - 10 no 10