FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Pazudusi pārdevēja ar visu maiku

Sveiki, nepatīkama situācija gadījusies. Nopirku no Diānas Vorožeikinas Tommy Hilfiger melnu maiciņu, pārskaitīju naudiņu,jo tajā brīdī skaidras nebija, sarunājām tikties, iedevu savu tel nr, kad būs notiektā vietā zvanīs. Gaidu, gaidu, nav ne maikas ne pati sieviete. Onlainā ir, bet vēstules nelasa.Varbūt vēl kādai gadījies ar viņu kkada situācija,vai vnk gaidīt? 

10 Atbildes

Labots 01.03.2019 20:06

Pirmais jau tas, ka viņai nav pilnīgi nevienas atsauksmes ņemot vērā to, ka šeit ir no 2015 gada jau. Ja viņa neliekas ne ziņas tad dodieties uz policiju un rakstiet ziņojumu par krāpšanu. Ej sazin varbūt neesat vienīgā, kurai paspējusi pārdot maiku. Pēdējā laikā ļoti daudz krāpnieki parādās. Žēl, ka šādi cilvēki izmanto citu uzticību un iedzīvojas uz cita cilvēka izkrāpto naudu. Jābūt ir piesardzīgiem un jāmeğina saprast, kam var uzticēties un kam nevar. Kaut vai pēc tām atsauksmēm vien. Tás tomēr daudz ko pasaka, gan kā par pārdevēju, gan pircēju. Cenšos neielaisties darījumos ar tiem kuri šeit itkā ilgi ir, bet atsauksmes nekādas un pilns skapis ar precēm. Tas liek aizdomāties mazliet. Esiet uzmanīgas:) 

Es arī šeit skapī esmu "jauniņā" un man nav nevienas atsauksmes, bet es nemūžam tā nedarītu, nevajag teikt par visiem! 

Amanda

Neviens nevienu nesauca vārdā. Nevajag to uzreiz uztvert personīgi. Nu ja Tu tā nedarītu, tad arī nemaz nevajadzēja reaģēt uz manu viedokli. Un ja šeit esi jau trešo gadu, tad jau vairs neesi "jauniņā". 

Var ta pateikt, ka seit iepirkties ir vispar loterija. Pirku vakar no meitenes bez atsauksmem un viss bija kartiba. Nopirku nesen no meitenes ar 6 pozitivam atsauksmem un biju vnk soketa ar to, ko dabuju. Vel viena ar vairs ka 200 pozitivam atsauksmem pazuda ar visu preci un seit jau menesi vinas nav..Tad doma ko gribi.. Loterija..

Paldies par informāciju!Biju sarunājusi no viņas nopirkt kleitu.Labi ka nepārskaitīju naudiņu.Paldies.

. Nopirku no Diānas Vorožeikinas Tommy Hilfiger melnu maiciņu

tas krekliņš joprojām ir atrodams viņas skapī

Sana

Tieši to arī teicu apkrāptajai meitenei, ka ganjau viņa nav vienīgā, kurai ir pārdota viena un tā pati maiciņa. 

Kā vispār var tā apkrāpt, pašiem sirdsapziņa negrauž? 

Sana, jā tāpēc jautāju, vai kāda arī grasās viņu pirkt, varbūt tas ir bizness, esmu neziņā. 

Jāsaka, man arī te diemžēl gadījās negatīva pieredze ar vienu "pircēju", kura veselu nedēļu vazāja mani aiz deguna, teicās, ka pirkšot no manis kurpes, jau iedevu savu konta nr. un visu sarunājām, gribēju noskaidrot pārējo informāciju, un tad viņa vnk pazuda. Pēc tam redzēju, ka viņa ik pa laikam ir onlainā, bet uz manām vēstulēm neatbild, viņa pat tās neizlasa, vnk ignorē!!!! Kad jautāju, ko tad ir izdomājusi par kurpēm, teica, ka nevarot atbildēt ik pēc stundas!!! Absurds. Arī viņa šeit nav nekāda jauniņā, jo ir te jau kopš 2016. gada, un nevienas pašas atsauksmes!! Par pirmo es parūpējos, jo biju patiešām dusmīga, lai citi arī zina, ar ko viņiem varētu būt darīšana. Nesaprotu, kāpēc cilvēki ir jāvazā aiz deguna!!! 

Varu pabrīdināt neko nepirkt no šīs lietotājas:

https://atverskapi.delfi.lv/lv/user/82110

Atsūtīja pilnīgi ne to preci, ko pirku, par mēriem sameloja, izsūtīšana bija 8 dienas ar lauztu solījumu, kad izsūtīs, un bonusā savu vainu neatzīst, saka, ka tā pati prece, kas bildē, lai arī vienīgā kopīgā īpašība precēm ir krāsa un sadaļa, kurā tās ievietojamas. Pēc tam bildi ar īsto preci atradu citai lietotājai no Liepājas, bet pārdevēja joprojām pēc visiem pieradījumiem paliek pie tā, ka tā ir tā pati prece. Nu NAV. Tur aklam jābūt, lai tā liktos.

Vārds pārdevējai Katrīne Luka****

1 - 10 no 10