FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

POST24 sajauktie sūtījumi

Vēlos padalīties ar jums sava pieredzē, 2-3 dienas atpakaļ nosūtīju naudiņu meitenei par žaketīti, nu un gaidīju laimīgi ka tūliņ, tūliņ viņu saņemšu.

šodien saņēmu sms no Post24 ka sūtījums ir klat, devos pakaļ žaketītei. Ievadīju kodu, atvēras nodalījums bet tur par brīnumu liela soma (rokas soma).. Biju šokaa, devos ar somu uz majam lai uzrakstītu pardevējai kas izsūtīja "žaketi" padomaaju mazums cilvēks netīšam sajaucis sūtījumu, bet te izradas ka pardeveja izsūtījusi pareizi visu, un Post 24 ir sajaucis lietas .. ;// somu man nevajag, vēlos savu pasūtīto žaketi, Post24 uz tel. zvaniem neatbildēja, nezinu, ko nu iesaakt :( 

vai kadai ir līdzīga pieredze, un ko nu man tagad darīt ? vai žaketīti ir cerība kautka saņemt? 

23.01.2014 22:31

Uzrakstiju vestuli :)

23.01.2014 22:34

Jā, ļoti interesanti ko šādā situācijā darīt. Gaidu divus sūtījumus no POST24. Tagad tik ceru ka viss būs labi.

23.01.2014 22:37

Man bija tā ar Pasta Staciju - zvanīju viņiem, šie teicās, ka sūtītājs sajaucis, bet meitene nebija sajaukusi - man vajadzēja būt kleitām, atnāca bērnu virsjakas - un pārdevēja tādas lietas nebija sūtījusi nevienam, lai varētu sajaukt.

Zvanīju vēlreiz, un pārdevēja ļoti uztraucās par šo gadījumu un arī vairāksa reizes bija viņiem zvanījusi un skaidrojusies (paldies viņai par to),   un pēc kādas nedēļas man uz mājām atveda manu sūtījumu (un es jau grasījos tās bērnu kurtkas pārdot :D ).

Zvani un raksti viņiem!

Esmu iepriekš sūtījusi un saņēmusi un viss bijis labi, bet jagaida ilgi, bet šoreiz esmu diezgan šokēta, jo ir izsūtīta ta soma no tas adreses no kuras bija jaatnak žaketītei ...  vienkarši neizprotu ka ta var vispaar sajaukt preces .. :@ :@ :@ 

23.01.2014 22:40

Labots 23.01.2014 22:43

Jāsazinās noteikti ar Post24 !!!

Visu sitiuāciju noteikti var atrisināt,bet nevajag vilkt garumā ...

Rīt no rīta,kad viņiem sākas darba laiks,tad vajag sazvanīt !

Lai veicas atrisināt situāciju,

Baiba.

23.01.2014 23:12

Jā, man arī tā bija! Gaidīto kurpju vietā saņēmu bērnu drēbītes:). Sazvanīju Post24, kur man laipni uzklausīja, pēc dienas kurjers pats atveda man uz darbu. 

24.01.2014 00:41

> Izpārdodu (viss uz pusi lētāks)

Esmu iepriekš sūtījusi un saņēmusi un viss bijis labi, bet jagaida ilgi, bet šoreiz esmu diezgan šokēta, jo ir izsūtīta ta soma no tas adreses no kuras bija jaatnak žaketītei ...  vienkarši neizprotu ka ta var vispaar sajaukt preces .. :@ :@ :@ 

man tieshi taspats bija ar pastastaciju, kurjers nepareizi salimeja uzlimes, bet es sazvaniju info uzreiz , savu pacinju pec nedeljas tik dabuju , kads dabuja tavu zhaketiti un ar chortojas kur ir vinja soma :) 

24.01.2014 00:43

> Kriksis

Jā, man arī tā bija! Gaidīto kurpju vietā saņēmu bērnu drēbītes:). Sazvanīju Post24, kur man laipni uzklausīja, pēc dienas kurjers pats atveda man uz darbu. 

tas gan jauki no vinju puses, es dabuju  vilkties pakaļ atkal 

24.01.2014 07:54

ļoti rūpīgi strādā šie sūtītāji. Interesanti ir tas, ka arī juridiskās personas izmanto šos pakalpojumus un ko tad, ja ne visi ir tik godīgi, lai nepareizo sūtījumu noziņotu Post24... mīnusi varētu būt lielum lielie.

Ieteiktu pievērst uzmanību arī pašām uzīmēm, man vakar pusdienlaikās gadījās, ka visu adresi ievadīju pareizi, bet UZLĪMI IZDRUKĀ UZ IGAUNIJAS ADRESI!!! Uzreiz sazvanīju post 24.

1 - 10 no 22