FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

POST24 sajauktie sūtījumi

Vēlos padalīties ar jums sava pieredzē, 2-3 dienas atpakaļ nosūtīju naudiņu meitenei par žaketīti, nu un gaidīju laimīgi ka tūliņ, tūliņ viņu saņemšu.

šodien saņēmu sms no Post24 ka sūtījums ir klat, devos pakaļ žaketītei. Ievadīju kodu, atvēras nodalījums bet tur par brīnumu liela soma (rokas soma).. Biju šokaa, devos ar somu uz majam lai uzrakstītu pardevējai kas izsūtīja "žaketi" padomaaju mazums cilvēks netīšam sajaucis sūtījumu, bet te izradas ka pardeveja izsūtījusi pareizi visu, un Post 24 ir sajaucis lietas .. ;// somu man nevajag, vēlos savu pasūtīto žaketi, Post24 uz tel. zvaniem neatbildēja, nezinu, ko nu iesaakt :( 

vai kadai ir līdzīga pieredze, un ko nu man tagad darīt ? vai žaketīti ir cerība kautka saņemt? 

Tas bija Olimpijas post 24!

Un lai kāda pa velti netērē laiku- vakar vakarā nestrādāja post 24 automāts pie Mūkusalas ielas apļa.

30.01.2014 15:43

Protams mani shodien arii ir piemekleejusi shiis iestaades bezadbildiigaa attieksme un sanjeemu kosmeetikas vietaa ljoti nopietnas zaales....gaidu,kad sniegs kaadu atbildi

30.01.2014 15:52

Man zaabaki nav atnaakusi apmēram jau nedēļu! :(

30.01.2014 15:55

Savu sutijumu no post 24 gaidu 2 nedelas,manus sutitos sutijumus sajaukusi,aizsutijusi cilvekiem kurus es pat nepazistu.

Bezatbildiga iestade.

30.01.2014 15:56

es tagad caur internetu nopērku un izdrukāju, tad pie pakomāta tik ieskanēju paciņu un durti;nas atveras nekas nav jāievada, ātri un ērti.. un tur jau grūtāk kautko sajaukt, jo kurjeram uzlīmes nav jālīmē vairs... tas kas uzrakstīts tas arī ir :) 

30.01.2014 15:58

> Vēsma

Un lai kāda pa velti netērē laiku- vakar vakarā nestrādāja post 24 automāts pie Mūkusalas ielas apļa.

Automāts pie t/c A7 (pa šoseju dažus km prom no centra) vakar un aizvakar nereaģēja uz ievietoto karti apmaksai (kodu nemēģināju, tik pašā vakarā iegādājos), kļūda E016. Pazvanīju un teica, ka izsauks meistaru un vienojāmies, ka zvanīs, kad automāts tiks salabots, zvana pagaidām nav. Traki ar tiem pakomātiem :/

30.01.2014 16:32

man ari taa bij... nācās braukt uz citu pakomātu, bet tagad man vienalga , jo karti nav jāliek ja laikus mājās visu izdaru =] 

30.01.2014 17:24

Es tieši tai 23.01 nosūtīju vakarā no Mūkusalas pakomāta, kur Vēsma rakstīja, ka nestrādā, viss strādāja, bet tagad paciņa ir nozudusi, izsekošanas nr rāda tikai, pieņemts no sūtītāja un reģistrēts. Jau otro dienu zvanos, saka, ka izņēmuši un meklē pa noliktavām.

man adresētu paciņu ar meklē pa noliktavām:(( Ceru, ka tomēr atradīs.

11 - 20 no 22