FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Apdegums!

Meitenes!

Pagaasned. lokojot matus pieskaaros ar lokskereem zodam (esmu tizla :D)..apdegums nav liels (1na sviitra kaadi 2cm, bet otra-apm 5mm)..bet tagad paliek sarkanums lielaaks (bail, ka neiekaist, ja vispaar kkas taads var notikt)..varbuut Juus varetu ieteikt ko uzsmereet? Pashai ar apdegumiem pieredze iisti nav bijusi.. Nokautrējies

8 Atbildes

Pantenola putas-tas gan vairāk sākumā, ja laiks jau pagājis, tad bepantēna ziedi! Nekādā gadījumā krējumu, sviestu vai taukainus krēmus-nivea!

Aptiekas ir noperkams tads krems PANTHENOL specials apdegumiem mazina iekaisumu.

> Kārumniece

Pantenola putas-tas gan vairāk sākumā, ja laiks jau pagājis, tad bepantēna ziedi! Nekādā gadījumā krējumu, sviestu vai taukainus krēmus-nivea!

Ajj...man taas putas maajaas ir, bet biju pavisam aizmirsusi un tagad visu ned. bez maz vai lietoju niveju, jo sausa aada bija :D

Nu ko..ieshu uz aptieku peec bepanteena ;)

Paldies :)

> Viteens

Aptiekas ir noperkams tads krems PANTHENOL specials apdegumiem mazina iekaisumu.

Skaidrs..pajautaashu tad aptiekaarei, lai pasaka kursh labaaks :)

ties nosaukums vinam ir PANTHENOL FORTE tas nau putas bet krems pati lietoju vasara kad parsaulojos baigi labi man palidzejaSmaidīgs

Kamēr ir sarkans, var būt karsts, niezošs, tikmēr bepantēnu,  tauki kā tādi-nivea, sviests, nosedz brūci un neļauj tai dzīt. Tad, ja pēc tam veidotos krevele un āda paliktu sausa, tikai uz beigām kreveles mīkstināšanai var uzlikt nedaudz biezāku krēmiņu :) pagaidām jāļauj elpot!

bepantēnam un pantenolam ir viens sastāvs, bet dažādas formas-ziedes, krēmi, putas, palīdz katrs savā gadījumā!

Skabais krejums ar palidz!:))

Es arī iesaku Bepanten ziedi,daktere ieteica kad uzlēju verdošu ūdeni uz rokas,arī mazajam lietojam - gan apsārtumiem,gan krevelēm.

1 - 8 no 8