FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Apdegums!

Meitenes!

Pagaasned. lokojot matus pieskaaros ar lokskereem zodam (esmu tizla :D)..apdegums nav liels (1na sviitra kaadi 2cm, bet otra-apm 5mm)..bet tagad paliek sarkanums lielaaks (bail, ka neiekaist, ja vispaar kkas taads var notikt)..varbuut Juus varetu ieteikt ko uzsmereet? Pashai ar apdegumiem pieredze iisti nav bijusi.. Nokautrējies

26.01.2014 13:08

Pantenola putas-tas gan vairāk sākumā, ja laiks jau pagājis, tad bepantēna ziedi! Nekādā gadījumā krējumu, sviestu vai taukainus krēmus-nivea!

26.01.2014 13:09

Aptiekas ir noperkams tads krems PANTHENOL specials apdegumiem mazina iekaisumu.

26.01.2014 13:11

> Kārumniece

Pantenola putas-tas gan vairāk sākumā, ja laiks jau pagājis, tad bepantēna ziedi! Nekādā gadījumā krējumu, sviestu vai taukainus krēmus-nivea!

Ajj...man taas putas maajaas ir, bet biju pavisam aizmirsusi un tagad visu ned. bez maz vai lietoju niveju, jo sausa aada bija :D

Nu ko..ieshu uz aptieku peec bepanteena ;)

Paldies :)

26.01.2014 13:12

> Viteens

Aptiekas ir noperkams tads krems PANTHENOL specials apdegumiem mazina iekaisumu.

Skaidrs..pajautaashu tad aptiekaarei, lai pasaka kursh labaaks :)

26.01.2014 13:16

ties nosaukums vinam ir PANTHENOL FORTE tas nau putas bet krems pati lietoju vasara kad parsaulojos baigi labi man palidzejaSmaidīgs

26.01.2014 13:22

Kamēr ir sarkans, var būt karsts, niezošs, tikmēr bepantēnu,  tauki kā tādi-nivea, sviests, nosedz brūci un neļauj tai dzīt. Tad, ja pēc tam veidotos krevele un āda paliktu sausa, tikai uz beigām kreveles mīkstināšanai var uzlikt nedaudz biezāku krēmiņu :) pagaidām jāļauj elpot!

bepantēnam un pantenolam ir viens sastāvs, bet dažādas formas-ziedes, krēmi, putas, palīdz katrs savā gadījumā!

26.01.2014 13:23

Skabais krejums ar palidz!:))

26.01.2014 13:26

Es arī iesaku Bepanten ziedi,daktere ieteica kad uzlēju verdošu ūdeni uz rokas,arī mazajam lietojam - gan apsārtumiem,gan krevelēm.

1 - 8 no 8