FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Neredzamie sludinājumi

Vai vēl kādai tā ir - ievietojot jaunu sludinājumu, ar visu bildi redzams sadaļā "mani sludinājumi",dažreiz arī "mans profils", bet nav redzams attiecīgajā sadaļā, piem. Bikses. Dažreiz parādās ievietojot sludinājumu atkārtoti, bet nu sāk apnikt :/

20 Atbildes

> Visam - 50%

> Beta

> Visam - 50%

Toties analoģiska tēma no sadaļas "ierosinājumi un jautājumi " pazuda zibens ātrumā :D

Tāpēc, ka dublējās, kāda jēga taisīt 2 vienādas diskusijas? Domā, ka administrācija neredz?

Es domāju, ka pirmā tika atstāta bez ievērības un atbildes, kas iespējams nozīmē to, ka neredz.

Tā ir prakse šeit atverskapi.lv administrācijai - atstāt bez ievēribas. nesaprotu kāpēc vispār vajadzīga kontaktu forma,ja viņi patuz jautājumiem neatbild.

Sveiki,

Lai nodrošinātu portāla ātrdarbību, lietotāju profilu lapas un sludinājumu kategorijas īslaicīgi tiek saglabātas servera atmiņā (cache). Tāpēc izmaiņas stājas spēkā ~10 min. laikā. 
Līdz ar to, gan sludinājumi, gan informācija lietotāju profilos (atsauksmes, favorīti, u.c.) parādās nedaudz vēlāk. 

Ceram, ka atbildējām uz jautājumu.

Vēl jo projām, nu jau kādu mēnesi, neesmu sagaidījusi atbildi uz jautājumu - kādēļ lietotāja FLO man ir ielikusi nepamatotu vērtējumu, jo mums nav bijusi sadarbība, un tad kad ielieku viņai negatīvu vērtējumu ar paskaidrojumu, mans vērtējums pazūd pēc sekundes, bet viņas- stāv kā stāvējis ?!

> Visam - 50%

Vēl jo projām, nu jau kādu mēnesi, neesmu sagaidījusi atbildi uz jautājumu - kādēļ lietotāja FLO man ir ielikusi nepamatotu vērtējumu, jo mums nav bijusi sadarbība, un tad kad ielieku viņai negatīvu vērtējumu ar paskaidrojumu, mans vērtējums pazūd pēc sekundes, bet viņas- stāv kā stāvējis ?!

negatīvo vērtējumu ir likušas Õddr un ela

Neredzu nekādu FLO

> M.S.

> Visam - 50%

Neredzu nekādu FLO

Labots: šodien, 14:31

Nevis negatīvu, bet nepamatotu- "neitrālu" :)

> Visam - 50%

> M.S.

> Visam - 50%

Neredzu nekādu FLO

Labots: šodien, 14:31

Nevis negatīvu, bet nepamatotu- "neitrālu" :)

Nav tāda FLO likusi arī neitrālu :)

YSL, domāju, ka lietas būtību tas nemaina. Es redzu nepamatotu vērtējumu savā profilā un kārtējo reizi nesaņemu nekādu atbildi no tiem, kam šis jautājums adresēts. Forumā ir izskanējušas arī aizdomas par kkādiem "neaizskaramajiem", savējiem.

> Visam - 50%

YSL, domāju, ka lietas būtību tas nemaina. Es redzu nepamatotu vērtējumu savā profilā un kārtējo reizi nesaņemu nekādu atbildi no tiem, kam šis jautājums adresēts. Forumā ir izskanējušas arī aizdomas par kkādiem "neaizskaramajiem", savējiem.

To,ka atverskapi.lv neatbild uz jautajumiem,ko nosūta caur Kontaktiem - ar to laikam ir jāsamierinās.

personīgā pieredze

> Visam - 50%

Tikko veicām pārbaudi arhīvā un noskaidrojām, ka 25.novembrī esiet sazinājusies ar šo personu. Tā kā nevaram pārbaudīt vai esiet veikusi darījumu, tad atsauksme ir atstāta. Atsauksmes ar negatīvu vērtējumu bez pamatojuma tiek dzēstas, bet neitrālās tiek atstātas. Ceram, ka situācija kļuva skaidrāka.

Skaidrībai - sākumā liku neitrālus vērtējumus, taču arī tie pazuda.

11 - 20 no 20