FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Notievēšana.

Sveikas. manuprāt visas sievietes ir neapmierinātas ar savu svaru. Vai par daudz, vai par maz. Nu es piederu pie tām, kurām ir par daudz. Šogad gribu iestāties Bkv karsējās, un līdz septembrim gribu uzlabot savu augumu. 

Ko jūs varētu ieteikt? ēšanu? sportošanu? galvenais, lai būtu rezultāts..

29.06.2013 20:58

Pirmkaart jau Tev ir sevi jaaiemiil taada kaada esi, jo ja ietureesi dieetas no taa nebuus jeega. Dieetas kaa taadas nav labi, nevajag sevi mociit. Vajag eest biezhi, uznjemot visas uzturvielas, bet pa mazai kripatinjai katraa eedienreizee. Un protams sportot. Ja neesi no skreejeejaam, pietiek ar kaartiigu riita vingroshanu katru riitu. Baseins ir labs variants, jebkaadas fiziskas aktivitaates dos rezultaatus :)

29.06.2013 21:00

> Lūcija

Par to ēšanu, nesaku, ka taisos badoties, vienkārši ir atsevišķi produkti, kas tiešām ir ļoti barojoši, un tādi kuri tieši pretēji dedzina kalorijas.. Man vairāk par to interesē.. Bet protams, ja ir kāda kas ieturējusi diētu, kuras laikā ir zaudējusi ievērojamu svaru, tad gan esmu ar mieru ievērot šo diētu.. :)

Un liels paldies par viedokli :)

29.06.2013 21:03

Nu jaa ir, galvenais jau izvairiities no baltmaizes, pelmennjiem makaroniem un visiem fast food. Bet taa var jebko, tikai mazos daudzumos. Jo pat tajos svara noveerotaajos, kur gaaja nu tieshaam lieli cilveeki vinju dieetas eedienkartee ietilpa shis tas patrekns

29.06.2013 21:06

http://www.delfi.lv/sievietem/gimene/virtuve/japanu-dieta.d?id=11937332

Zinu, ka shii dieeta darbojas, bet nu ir gruuti iztureet

29.06.2013 21:07

Zinu , ka ļoti labi palīdz peldēšana .

Un par ēšanu - Ēd sešas reizes dienā pa mazām porcijām . Toties , ik pēc 3 stundām . Remdē starp ēdienreizēm izsalkumu ar kādu ābolu , burkānu vaiar kādu ciku augli / dārzeni , tikai ne ar banānu . 

Centies nelietot sāli un cukuru ( liekais šķidrums ) . 

Dzer ūdeni pirms ieņem pārtiku , no rīta , pusdienās un citās ēdienreizēs .

No rītiem palīdz auksta duša , tas veicina ātrāku asins cirkulāciju .

Un no masāžām :

Pati taisu masāšu no šķidrā medus . 

Sasmērē kājas ar šķidro medu , plānu kārtiņu . Pielipini rokas pie kājām un strauji rauj nost . Sākumā būs sāpīgi , bet ķermenis pieradīs pie šādām sāpēm . Pēc procedūras mēdz būt mazi zilumiņi , bet nav pamanāmi . Procedūra jāveic 5 - 10 min , ik pēc dienas .

Pēc 15 procedūrām redzēsi rezultātu . :) Iesaku !

29.06.2013 21:11

> Lūcija

Lieliski! :)

29.06.2013 21:15

Labots 29.06.2013 21:20

Cik ir tavs augums un svars?

Tas ir svarīgi, lai zinātu kādu diētu/slodzi ieturēt...

Par medus masāžu - jā, tā ir laba celulītam, izmēģināta.

29.06.2013 21:18

Bella, tas ir takā procedūra, lai mazinātu celulītu  ? 

29.06.2013 21:35

> Pēkot 2 lietas, lētākajai precei 50% atlaide!

Augums- 1.62

Svars- 55 kg (nespēju noticēt, ka to publicēju internetā ) :D

Bella, Tas samazina cm, vai tikai celolītam?, jo man tāds vienkārši nav :D

29.06.2013 21:44

> fīča

Jā . Vēderam un kājām . Cik esmu lasījusi dažādos portālos , sievietes iesaka tieši šo ! :) 

1 - 10 no 25