FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Droši pirkumi

Droši pirkumi

Negatīvs...

Kaut kkā palasot visas tēmas p,paliek ļoti bēdīgs un negatīvs noskaņojums..Gandrīz katra tēma ir skandāls u strīdēšanā.. Vai tiešām nav nekas,par ko varētu draudzīgi paklačot kopīgi? Pasmieties.. Ārā tāpat ir pelēks un  drausmīgs laiks,varbūt radīsim vismaz iekšā labu un draudzīgu noskaņojumu...

47 Atbildes

> Alda

>veta123

Oi,nevajag par suši...es te ceptus kartupeļus ēdu :DSuši nav ēsts kopš pagajuša gada :(

Esmu apņēmsuies iemācities pati gatavot suši, man šausmīgi garšo. Grūtniecība laikā biju atkarīga. Man nebiaj gurķīšu ēra, bet suši :D

> Salna

> Vita Dūra

Saule-Manas tēmas arī dzēš :D Ar nesaprotu kāpēc jādzēš, ja lētāk pārdodu kādu preci... Baidos rakstīt atkal :D,bet gribējās paŗdot foršu grāmatu topošajām mammām, izdzēsa. Eh :)

tas navsaistīts ar autortiesībām?

man atverskapi.lv izdzēsa sludinājumu,kapārdodu bērnu foto albumus sadaļā bērneim-dažādi-dažadi. Un tā ari viņi man nav atbildējušu uz jautājumu Kāpēc? Ko esmu pārkāpusi?!

Kāpēc, lai es nevārētu pārdot :( Neesmu vairs stāvoklī, vais tak nelasīšu, citas jau ar te tirgojas ar grāmatām :)

Par grāmatām runājot, tak citām noder, es labprāt iegūstu savā īpašumā kādu grāmatu par sev interesējošo tēmu un lētāk nekā veikalā, kāpēc ne. :)

tad jau ja tā ir kaut kāda slēpta reklāma, tad jau var to salīdzināt ar firmas zīmolu drēbēm, ar nedrīkstētu :D - slēpta zīmola reklamēšana :D

>Vita Dūra

es arī atkarīga,varētu tik no viņiem partikt.Tik pēc tam liekie kg paradas :D

> Vita Dūra

> Alda

>veta123

Oi,nevajag par suši...es te ceptus kartupeļus ēdu :DSuši nav ēsts kopš pagajuša gada :(

Esmu apņēmsuies iemācities pati gatavot suši, man šausmīgi garšo. Grūtniecība laikā biju atkarīga. Man nebiaj gurķīšu ēra, bet suši :D

Es arī gribu iemācīties, pirmie sanāca nesmuki un gandrīz neēdami :) Laikam rīsus pārvārīju :D

Meitenes, suši ir tik viegli pagatavot... nu protam, klasiskie, pārējos nemaz nemēģinu... bet vīrs norij un pašai ar labi iet pie sirds. Un esmu atradusi pareizos rīsus un pareizo vārīšanas tehniku, ka tas notiek žvī, žvāk. :D

Ja nedzīvotu "laukos", labprāt vienu foršu sušī vakaru sarīkotu - ar visu gatavošanu...

Veta- Kur problēma, es ar no "laukiem" :D  Labāk pastāstiek kā uzēst lieko masu???? Pēc mazā, emsu nokritusies pa 5kg no iepriekšējā svara, izskatos kaulaina.... :/ Tagad vingroju vismaz muskulus atgut dibenam un kajam, savādāk ļum kā vecai tantei... Par krūtīm pēc dzemdībām nerunāšu :D

> Vita Dūra

Veta- Kur problēma, es ar no "laukiem" :D  Labāk pastāstiek kā uzēst lieko masu???? Pēc mazā, emsu nokritusies pa 5kg no iepriekšējā svara, izskatos kaulaina.... :/ Tagad vingroju vismaz muskulus atgut dibenam un kajam, savādāk ļum kā vecai tantei... Par krūtīm pēc dzemdībām nerunāšu :D

Es nezinu, kā uzēst, jo cīnos ar nomešanu... Ir pa lēnām uz leju, bet lēnām... nepatīk vingrot un pašlaik to netaisos darīt .Visa pamatā - ēdiens.

> Vita Dūra

Dari kā es - ēd tikai vienu reizi dienā - visu dienu. rezultāts + 15 kg :D

21 - 30 no 47