FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Droši pirkumi

Droši pirkumi

Negatīvs...

Kaut kkā palasot visas tēmas p,paliek ļoti bēdīgs un negatīvs noskaņojums..Gandrīz katra tēma ir skandāls u strīdēšanā.. Vai tiešām nav nekas,par ko varētu draudzīgi paklačot kopīgi? Pasmieties.. Ārā tāpat ir pelēks un  drausmīgs laiks,varbūt radīsim vismaz iekšā labu un draudzīgu noskaņojumu...

47 Atbildes

>Vita Dūra

Ēd vakaros,pirms miega,atri izaugs lieka masa :D Tikai vai Tev to vajag?2 gadi pēc dzmdībam un tad organisms pats visu noregulēs.Iespējams maz guli,nelieto vitamīnus,ir parslodze,organisms noed taukus,kompense "iztrukumus".

> Vita Dūra

Veta- Kur problēma, es ar no "laukiem" :D  Labāk pastāstiek kā uzēst lieko masu???? Pēc mazā, emsu nokritusies pa 5kg no iepriekšējā svara, izskatos kaulaina.... :/ Tagad vingroju vismaz muskulus atgut dibenam un kajam, savādāk ļum kā vecai tantei... Par krūtīm pēc dzemdībām nerunāšu :D

aizvakar Bez Tabu bija sižets par šo tēmu, Lolita Neimane deva pāris padomus. Noskaties TV3paly.lv 

> Vita Dūra

Veta- Kur problēma, es ar no "laukiem" :D  Labāk pastāstiek kā uzēst lieko masu???? Pēc mazā, emsu nokritusies pa 5kg no iepriekšējā svara, izskatos kaulaina.... :/ Tagad vingroju vismaz muskulus atgut dibenam un kajam, savādāk ļum kā vecai tantei... Par krūtīm pēc dzemdībām nerunāšu :D

Esmu arī pēc meitiņas izskamejusi tà kārtīgi... Mans S izmērs jau Man ir par lielu :( 

dakterite saka lai ēdu trīs reizes diena kā pienākas un nevis fiksi fiksi uzskost, bet kārtīgi apsēsties paēst... Vitamīnus padzerot, kas nepieciešams organismam! Bet nezinu pagaidām man nav izdevies atgut savus iepriekšējos kilogramus...

jasak laikam katru dienu medus kūkas šmorēt un ēst :D

Paldies meitenes :) Un jaa, man looooti vajag tos kg,esmu 172 gara un sveru 55... Un jaa, ir viss minetais no ALdas puses...

Labots 31.01.2014 11:57

> veta123

Hei, hei... labs rīts!!! Beidzot kāda laba diskusija pavērusies. Neskatoties, ka laukā ir baigais "draņķis" un ar mazo jau kā nedēļu neesam bijuši ārā, tomēr, ieslēdzot sildītāju ir baigi omulīgi. mazais smuki spējējās, pati malkoju kafiju un gaidu vakaru, kad beidzot vīrs mājās (no vairāku dienu komandējuma) un pašā vakarā vēl ciemiņus. domājams, būs jauks vakars. Vēl jāsataisa cepumbiezpien kūka (iz bērnības) un jāuzrullē daudzd, daudz suši... :)

Ai cik feini tu visu izstāstīji! Pašai sagribējas biezpienkūciņu ar kādu bēramtējiņu no lauku zālītēm :)

> Perle

> veta123

Hei, hei... labs rīts!!! Beidzot kāda laba diskusija pavērusies. Neskatoties, ka laukā ir baigais "draņķis" un ar mazo jau kā nedēļu neesam bijuši ārā, tomēr, ieslēdzot sildītāju ir baigi omulīgi. mazais smuki spējējās, pati malkoju kafiju un gaidu vakaru, kad beidzot vīrs mājās (no vairāku dienu komandējuma) un pašā vakarā vēl ciemiņus. domājams, būs jauks vakars. Vēl jāsataisa cepumbiezpien kūka (iz bērnības) un jāuzrullē daudzd, daudz suši... :)

Ai cik feini tu visu izstāstīji! Pašai sagribējas biezpienkūciņu ar kādu bēramtējiņu no lauku zālītēm :)

Labots: šodien, 11:57

Varbūt (no manis rakstītā) kādai būs iedvesma ar pašeptēt pa virtuvi. :)

> klimovicha88

> Vita Dūra

Esmu arī pēc meitiņas izskamejusi tà kārtīgi... Mans S izmērs jau Man ir par lielu :( 

dakterite saka lai ēdu trīs reizes diena kā pienākas un nevis fiksi fiksi uzskost, bet kārtīgi apsēsties paēst... Vitamīnus padzerot, kas nepieciešams organismam! Bet nezinu pagaidām man nav izdevies atgut savus iepriekšējos kilogramus...

jasak laikam katru dienu medus kūkas šmorēt un ēst :D

Tur tā lieta, ar mazo leila ņemšanās, ātri paēdu, jo blakus stāv bļodiņa ar viņa ēdienu:) Ja godīgi, reizēm tāds nogurums, ka slinkums ēst! Dīvaini, bet tā ir :)

Labots 31.01.2014 12:23

labdien :)iepriekš atvainojos par nepareizo rakstību- nezinu kaadēļ nerakstaas garais a burts tieši šeit- atverskapi.lv... man nav problēmu ar svara zudumiem, drīzaak uz otru pusi, šur tur tas, kam nevajadzētu būt, bet tas viss ir labojams :) man pagaajuši 4 mēneši gandrīz pēc dzemdībaam, biju pie uzturspeciaalistes Wellslim centraa, šaadus taadus knifiņus pastaastīja.darbu ar savu ķermeni var uzsaakt tieši 3-6 mēnesim, kad gan bēbim puncis pieradis jau,gan mammai pašai organisms jau gatavs darbam. jaaeed + 2 līdz 3  ēdienreizes kaa parasti. vēlams ik pēc 3-4h. lai neatņem bērns visu kas vajadzīgs arī pašai mammai ( ja  normaali dienaa jaauzņem 2200- 2500 kcal, tad barojošaam maamiņaam vēl klaat 300-500 kcal.).daudz jaauzņem šķidrums.pēc 6mēnešiem būs jaasaak uzmanīties ko un cik ēst ēst (manaa gadījumaa) .man ir materiaali iedoti ko vispaar nozīmē viena procija ( gramos, un kcal), bet nevaru šeit pievienot,ja kaadai interesē jautaat privaati- nosūtīšu. :) nopirku arī stiepšanaas graamatu - viegli vingrojumi visaam muskuļu grupaam un ir plaanots iet pie fizeoterapeita, kas paraadis vingrojumus tieši taam muskuļu grupaam, kas aktuaalas manam ķermenim. No savas puses varu  teikt vien to,ka labaak uzklausīt profesionaaļus šaados jautaajumos - lai vesels bēbīts un mamma :) jauku dienu pērļu mednieces!!! :) 

> Alda

>Vita Dūra

Ēd vakaros,pirms miega,atri izaugs lieka masa :D 

Vispār jau, vienkārši tauki nav labākais un veselīgākais variants, ko uzaudzēt cilvēkam ar pazeminātu svaru. Diez vai 'tievais resnulis' ir kādam vēlamais galamērķis. Svara pieaudzēšana notiek tāpat kā svara nomešana - ar sabalansētu ēdienkarti un fiziskām aktivitātēm (tikai mazāk kardio, vairāk muskulatūras trenēšanai).

Nu tā biezpiencepum - kūka sasmērēta. Vēl atlikuši suši, bet tos  tik sanāks vakarā, jo lasis nav.

31 - 40 no 47