FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Droši pirkumi

Droši pirkumi

Rotaslietas

Sveikas meitenes! Vēlējos parunāt ar Jums par tādu būtisku aksesuāru kā rotaslietas-auskari,ķēdītes,gredzeni,rokassprādzes,brošas. Kam Jūs dodat priekšroku? :)

18 Atbildes

auskarus pārsvarā tik lietoju :) rokassprādzes vispār nenēsāju , ar brošām citreiz patīk paspēlēties =]

Auskariņi, krelles, kuloniņi:) 

Manā skapī apzeltītas rotas - ja ir vēlēšanās - ieskaties!

vajiba, smalkas siksninas ar spradziiteem, (parsvaraa ar kristaliniem ieksaa) tik tiesam vajiiba, esmu iegadajusi aptuveni 80 siksninas!

Cerēju uz lielāku atsaucību... :(

Gredzeni un auskari, bez auskariem vēl var iztikt, bet ja nav gredzenu, tad gan liekās, ka rokas plikas :D

Pēdējā laikā arī esmu sevi pieradinājusi pie rokassprādzēm, katru dienu velku arī pulksteni. :)

Gredzeni un kedite-nemaz nenemu nost.Auskari-bez tiem neizeju ara no majam :) Ja kada ipasaka diena,tad papildus pieskanoju rokasspradzi,kulonu,vasara kadu krelli.Brosas -tas man liekas tikai tantem :D

par brošām biju domājusi modernās,mūsdienīgās,tur ar dimantiņiem utt. saprotu,ka reti kurai patiks antīkās omu brošas. :D

Un kā Jums ar materiāliem? Nēsajat jebko,vai tomēr izvēlaties zeltu,sudrabu...? :)

Labots 05.02.2014 11:01

Pārsvarā lielas un izteiksmīgas kaklarotas. Patīk arī auskari un divas esošās rokassprādzes. 

1 - 10 no 18