FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Rotaslietas

Sveikas meitenes! Vēlējos parunāt ar Jums par tādu būtisku aksesuāru kā rotaslietas-auskari,ķēdītes,gredzeni,rokassprādzes,brošas. Kam Jūs dodat priekšroku? :)

05.02.2014 11:19

Zelta pamata.Ari bizuterija ar zelta nokrasu.Auskarus mainu,ja 2-3 dienas parasto materialu,tad 1 dienu noteikti zelta rinkus lieku,paarsteju austinas :) Reti,bet gadas,ka no kadiem tomer iekaist :(

05.02.2014 11:21

Nevaru sevi iedomaaties, neuzvelkot auskarus! :D Bet arī ikdienaa velku pulksteni un arī man ir vaajība uz smalkaam rokasspraadzītēm, kaa arī kaklarotiņaam ar nelielu kuloniņu. (:

05.02.2014 11:25

sudraba gredzeni -ķēdītes, un koši auskari :)

06.02.2014 20:33

Man patīk visāda veida brošas. Jo dažādākas, jo labāk :) Izmantoju, lai saspraustu blūzes krādziņu. Un vēl auskari, to man ir ļoti daudz :))

06.02.2014 20:36

Nēsāju auskarus vienmēr,nevaru nekur iziet bez viņiem,tikai sudrabu,tāpat aproces sudraba,ķedites,gredzenus,bizuterija ljoti reti,ja tik tiesham ir smuka

06.02.2014 20:46

Ikdienā nēsāju tikai pulksteni un rokassprādzes. Kādreiz nevarēju iziet no mājas bez gredzeniem, tagad tas trakums kaut kā ir pierimis. Kaklarotas/ķēdītes lieku tikai svētkos, auskarus faktiski arī - ikdienā ielieku tikai tad, ja atceros un arī tādēļ, lai neaizaug caurumiņi. Pamatā rotaslietas lieku tad, ja tās pieskaņojas un papildina koptēlu, nevis vienkārši tāpat, tādēļ "ka vajag". :)

06.02.2014 20:52

Labots 06.02.2014 20:59

> Di

Un kā Jums ar materiāliem? Nēsajat jebko,vai tomēr izvēlaties zeltu,sudrabu...? :)

Nu tās nav divas vienīgās alternatīvas :D Ja runa tieši par metāliem, tad es parasti nēsāju tērauda rotas... ja gadās kas smuks, tad izņēmuma kārtā varbūt uzvelku citu materiālu rotas, bet tas uz neilgu brīdi - ikdienā vislabāk tomēr jūtos ar tēraudu.

Ja runa ne tikai par metālu - ir ok hematīts, auduma lentītes.

10.03.2014 12:32

Pārsvarā nēsāju sudraba rotas - auskari, gredzeni, ķēdītes ar kuloniņiem, uz ziemīšiem nopirku sev pirmos zelta auskariņus, tos arī ikdienā mēdzu nēsāt. Vispār jau manā rotu kastē (tieši tā, jo milzīga) ir visādi brīnumi, bet priekšroku dodu lakoniskām un piezemētām rotiņām, cik nav gadījies, ka no rīta uzlieku ko uzkrītošāku, taču, pirms iziešanas no mājas noņemu. :D 

11 - 18 no 18