FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Lielie izmēri

Labdien, Kā gan tas nākās, ka portālā nav 56, 58 utt izmēru. Maksimālais iespējamais ir 52 (vismaz pie kleitām tā) ?? Zinu, ka uz lielajiem izmēriem ir milzīga atsaucība un daudz interesentu. Man ir lūgums portāla veidotājiem pievienot šos izmērus, lai arī apaļi cilvēki varētu šeit iepirkties.

7 Atbildes

Piekrītu par 1000%

Par to rakstījām neskaitāmas reizes, uzreiz pēc jaunu izmēru tabulu ieviešanas. Saucēja balss tuksnesī diemžēl.

Andelē vismaz ir plus size, tad lielākus izmērus var ievietot tur. Šeit es ievietoju lielos apģērbus pie 52.izm.,sludinājuma virsrakstā norādot pareizo ciparu, lai nemulsinātu pircējus. 

Labots 11.04.2019 22:45

Ar visām 4 par...!!! 

Papildināts 2019-04-11 22:04:48:

Ja godīgi, pēc LR likumdošanas (ES normatīvi arī iekļaujas, utml.) tas ir pārkāpums. 

Lūdzu, AS administrāciju ievērot LR likumdošanu (ES normatīvus, patērētāju aizsardzības likumu utml.) un veikt nepieciešamās darbības, lai tiktu ievērotas visu cilvēku /personu tiesības. 

Paldies! 

Piekrītu par likumnormu pārkāpumu. Jābūt pieejamiem max visiem pasaulē(!!!) pieejamiem izmēriem. 

Paldies, mēs izskatīsim iespēju pievienot izmērus. 

Varbut moderatori nezin ka tadi izmeri medz but:))joks 

Izveidota tēma par Plus size izmēriem -->  https://atverskapi.delfi.lv/lv/forums/tema/66628

1 - 7 no 7