FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Atgriezta paka no Omnivas

Meitenes, ludzu  padomu,kā rīkoties.Viena meitene pasūtīja drēbes, samaksāja man  naudu, es viņai nosūtīju  paku caur Omnivu, bet  paku  viņa neizņēma, un Omniva  pēc 14 dienām man  manu paku  atgrieza atapakaļ.Par atpakaļ sūtīšanu, lai dabūtu  paku  atpakaļ   no Omnivas  bija atkal jāmaksa 2,88 . Es domāju ,ka  es no pircējas   ieturēšu   naudu  par   sutīšanu, un   atlikusi naudu    atmaksāšu uz viņas kontu.Ko jūs darat šādās  situācijas? 

15.05.2019 17:06

Sana,,Pagaidām  no pircējas  nav nekādas ziņas.Gaidu .

Может, с этой девушкой что-то случилось?

15.05.2019 19:34

Es  nekur  nezvanīšu , jo man neviens nedeva  telefona numuru lai zvanīt , un es pat nezinu  vai kontaktnumurs pieder viņāi vai kādam citam.Bieži gadās, ka saņēmēja telefona numurs nemaz nepieder pircējam .Un kāpēc man  viņu  jāmeklē? Ja es nedabūšu  nekādu  atbildi  no viņas, ko darīt   ar drēbēm  vai ar naudu, tad es   pagaidīšu vēl  dažas dienas, un naudas atlikumu  pārskaitīsu  viņai atpakaļ.Un ar to  pabeigšu  šo  darījumu.

15.05.2019 21:59

Ko tad traci celt, ja ir tādi principi, ka klausuli pacelt grūti. Cilvēks tiešām varēja telefona numuru sajaukt un nekādas SMS par saņemšanu nemaz nedabūt.

Kam nepiederētu iedotais numurs, tur noskaidrotos vairāk, nekā vāroties šeit. Kāpēc visu jāsarežģī, nav skaidrs. Ir durvis atvērtas, bet līdīsim caur dirsu, jo mums ir principi. Smieklīgi, pieaudzis cilvēks vēl lepojas ar to, ka nezina piezvanīt un visu noskaidrot acumirklī, trīs dienas vārīties bez rezultāta - jā, tas ir tā vērts!

15.05.2019 22:30

Mans Jautājums bija tikai par to , ko citas  metenes dara šādas situācijas.Nu jau par principiem  diskusija sākās un pat par  dir..ām..  Visām meitenēm,kuri  deva reālus  padomus  liels   paldies.

21 - 25 no 25

Tēma slēgta

Tēmu slēdza: narina
Iemesls: