FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Droši pirkumi

Droši pirkumi

Sportsdirect apavi - oriģināli?

Labdien,

Pasūtīju Puma botas no Sportsdirect, bet redzot galarezultātu māc šaubas vai tās ir oriģinālās? Neizskatās īsti labi nostrādātas, tieši auduma detaļas! Rodas jautājums: vai tie maz ir oriģinālie Puma apavi?

P.S. Maksāja 35paundi

Kāda jums ir pieredze? Ir vai nav oriģināli šie zīmoli, kas ir Sportsdirectā?

16 Atbildes

Man ari interese,gribu vekt pasutijumu,bet saubos par kvalitatu un originalu.

esmu daudzas lietas pasītijusi no sportsdirect un man visas ir diezgan kvalitatīvas. :)

Mana pieredze tāda, ka ir preces, kas kvalitatīvas, bet ir arī ļoti sliktas kvalitātes. Tā ir sava veida laimes spēle...tā es teiktu.

Tikai labas pozitivas atsauksmes pa sportsdirect..

tur ir orginalas/... vismaz visi apavi kas atnak man ir bijusi orginali..  uz blitkas redz kur razots..

Esmu pirkusi UK uz vietas. Visas manas Pumas botas ideālas, neatšķiras ne ar ko no Pumas veikalā pirktajām! ;)

Bērnam apavi arī kvalitatīvi, parasti viņam pērku Adidas vai Nike.

Tāpat arī Nike un Adidas fitnesa tērpi - ļoti labi!

sūtīju NIke, ļoti labas. esmu UK bērnam tajos veialos pirkusi Nikus, ar labas kvalitātes. Kāda starpīoba oriģinaļi vai kopija, par tādu cenu var pirkt. Vismaz NIke neesmu vīlusies no šiem veikaliem.

visas preces ir ļoti labas atnākušas,netaisos vispār vairs pirkt sporta apģerbus un apavus ,LV pa milzu cenām....

domaju ka ir oriģinalie,piemeram  Nike jau ar ražo visa pasaulē, papētot sportland kvalitate tada  pati!

visi nike apavi ir bijuši super, tagad tikai tur arī pirkšu

Paldies, pēc jūsu atbildēm spriežot tie ir oriģināli! Smejošs

1 - 10 no 16