FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Zobu higēna mazulim

Sveiki,

Ģimenes ārsts saka, ka pirms iešanas bērnu dārzā ir nepieciešams mazulim apmeklēt zobu higēnistu. Cik saprotu, nepieciešama tikai apskate, nevis kaut kādas procedūras. Nu lūk, puikam ir 1.5 gadiņi, septembrī plānojam laist dārziņā, BET visur, kur zvanu, saka, ka tik mazus bebukus viņi neņem (es meklēju valsts finansētas vietas). Varbūt kāda/-s var man ieteikt, kur vest mazuli (par valsts naudu), bet ja nekur par valsts finansēm tik mazus neņem, tad kur vest par maksu? Vislabāk jau būtu Daugavas labajā krastā. Pateicos jau iepriekš! 

21.05.2019 11:04

Varbūt var pateikt ģimenes ārstam, ka nekur neņem?Varbūt kaut ko sajauca. Tik maziem galīgi nevajag liekus dakterus, manuprāt. :)

Lai izdodas!

21.05.2019 13:18

Vajag -  nevajag, ģimenes ārsts nelīdzēs, jo jābūt obligātām apskatēm, iestājoties bērnudārzā, visi iziet - dzīvi. Tur tiešām tikai apskate; protams, ja daudz caurumu, mamma tiek informēta un tad ārsts var viņu painstruēt, kurā brīdī un kā uzsākt ārstēšanu.

Mūs pirms dārziņa apskatīja VC "Biķernieki". Ļoti slavē attieksmes ziņā "Pērli", bet tā ir maksas un pati neesmu bijusi. Mani bērni iet uz "Vita Smile" - arī maksas, bet ir vizīšu uzkrājuma princips un 5% atlaide, ja pieraksties elektroniski. Un ja tikai apskate vajadzīga, arī kaut kādas atlaides bija.

Par visām vietām, kuras sniedz valsts apmaksātos pakalpojumus, sniedz informāciju Nacionālais veselības dienests. Tur arī var pajautāt, vai ārstam ir tiesības atteikties ņemt pacientu vecuma dēļ, un ja jā, lūgt nosaukt vietas, kur ar tik maziņo var doties.

21.05.2019 14:04

Mēs bijam privātā klīnīka "MFD Vita",tur var sarunāt ar zobārstu uz zobu apskati,vai jebkāda cita zobārtstniecība var vienkārši pamēģināt sarunāties

21.05.2019 14:12

Peateicos par informāciju. Biķerniekos rinda līdz oktobrim, tāpēc tas neder, bet laikam tiešām nevis jāzvanās pa klīnikām, bet gan jazvana NVD ;) Nu ja nē, tad jāiet pa maksu. Paldies vēlreiz! 

21.05.2019 17:33

Biķerniekos mūs starp klientiem iesprauda, bez pieraksta. Jo apskate daudz laika neaizņem. Gribējam jau lūgties, bet daktere, izlaižot pacientu, pati pajautāja, ko mums vajag, apskatījās, ka nākamais klients vēl nav klāt, un ātri paņēma. Es bērnu pat uz krēsla nesēdināju - uz rokām sēžot, tika atvērta mute un veikta apskate, dots nepieciešamais paraksts.

21.05.2019 17:43

Oo, kā paveicās, man gan reģistratore tikai noteica: "nu jā, oktobris jums par vēlu". Es teicu, ka nepieciešams mazuli pirms dārziņa atrādīt. 

22.05.2019 00:37

Labots 22.05.2019 00:49

..interesanti, kurš "eksluzīvais" dārziņš prasa šādas apskates? ... tas, lai noskaidrotu, vai bērns spēj lietot zobus vai nē , ēdot zupu , putru un gurķi?!:D. Norāde -vēlams, ir bērna labā, bet tas nav obligāti vai  noteikti... ar tāda vecuma bērnu var doties pie jebkura NVD līgumattiecībās esoša zobārsta( bet tādu nav daudz, jo tiešām  neviens negrib lēti tērēt savu laiku un lieku reizi pārbaudīt savas komunikācijas spējas ar "māti + bērns", vai doties uz jebkuru maksas klīniku, kur zobārsts, ikdienas variācijas pēc, par nelielu, savas nervu slodzes , samaksu,  piekritīs pārbaudīt savas soc- kom spējas  ;).

Tak liekat bērnu mierā, un padomājiet ar galvu!

22.05.2019 07:58

"Tak liekat bērnu mierā, un padomājiet ar galvu!" - tas ir kam veltīts? 

Man ir piedzimis pirmais bērns, es ļoti daudz ko nezinu, nesaprotu. Man ģimenes ārsts teica, ka bērnu dārzs prasīs dokumentu no neirologa un zobu higēnista. Pie neirologa pierakstījāmies, pie higēnista, kā redzams, vēl meklējam vietu. 

1 - 8 no 8