FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Par negodīgiem pārdevējiem.

Sveiki.

Man tāds jautajums!!!

Ja administrācija tiek pabrīdināta par kādu konkrētu negodīgu pārdevēju, kas tiek darīts, lai citi pircēji tiktu pasargāti?

Jo pēdējā laikā krāpnieki savairojušies.

Gribēju nopirkt Guess somiņu, bet pārdevējai profilā atstāts komentārs no pircējas, ka preci nav saņēmu, ja nebūtu atstāts komentārs tad arī neko nezinātu.

22.05.2019 19:45

Labots 22.05.2019 19:45

Neko nedara.

Es brīdināju par pārdevēju, kura no google bildes bija salikusi.

Bet nedēļas laikā kaut kādas 5 personas bija jau apkrāpusi. Tā tad, neko nedara.

22.05.2019 20:06

Es brīdināju administrāciju par vienu krāpnieci,vismaz reaģēja momentā.Un kā intuīcija mani nevīla,susuriņš 24 apkrāpa daudzas.

Andelemandele zog uz krāpjas uz nebēdu,tur neviens no administrācijas neuzskata par vajadzīgu iesaistīties un kur nu vēl atbildēt uz vēstulēm...

22.05.2019 20:44

Domāju ka minimums,ko administrācija var darīt,izdzēst profilu.Bet būtu vēl ieteicām IP adresei no kura tika lietots profils,dzēstu un nedotu iespēju atkārtoti iesniegt sludinajumus.

22.05.2019 20:55

IP bloķēšana strādā tikai tik tālu, cik tīklam ir statiskā adrese (pārsvarā visiem ir dinamiskās). Pamēģiniet ar mobilo telefonu pabraukāt pa Rīgu un paskatīties, kādas adreses Jūsu telefonam iedala. Pēc tam var nesmuki sanākt, ka lietotājam, kas neko nav pārkāpis, iedalās bloķētā adrese un tiek liegta piekļuve portālam :(

25.05.2019 16:58

Sveikas, man arī šeit ir pieredze ar pārdevēju Mylala- tipa Ināra Priedīte. Naudu samaksāju bet preci vēl neesmu saņēmusi, kaut gan vien diena maksāju 2 citiem pārdevējiem( paldies viņiem, tur viss jau sen ok). Uzmanieties !!!! 

1 - 5 no 5