Iesniegums Post 24 par pazuduso paku

Meitenes, vai kadam bija situacija? Es ar sievieti gribejam mainities pa Post24 Rigas robezas. Izsutijam vienlaicigi pakas. Loti ilgi gaja. Abas zvanijam uz post 24. Izradas problemas ar abam musu pakam. Kluda datoram. Beidzot atrada tas meitenes paku un man atsutija, sanemu!  Bet to, ko es sutiju, joprojam, divas nedelas negrib vini atrast!  

Es zvaniju, aprakstiju maisinu, ka ieksa bija soma! Kas par problemam?

Un sodien, ta meitene man uzrakstija, ka vini vairs nezvana, neinteresejas, laikam beidza mekleet!!!  Ko man tagad darit? Kur rakstit iesnegumu par kompensaciju? (man ar mazu bernu laikam vairs nav ko darit) Vai vienkarsi atsutit drebes atpakal tai meitenei? :-(:-(:-(

14 Atbildes

Pazvani kārtīgi sablauj, saki ka nemekles vērsīsies ar iesniegumu policija uzreiz sāks kaut ko darit, pec pašas piemēra! :) 

ta jau nav tava vaina :)

bet gn post24 un vai tad nav ya ka viniem ir jaatgiez suutijuma vertiba kautkur ssito lasiiju jo vienai ari kas lidzigs bija :) tev vajag vinnu noteikumus palasiiiti :) varbut tur ir kas mineets :)

Aga, minets, ka kompensacija 8 eur par kg. Tas ir smiekligi..  man izdevigak sutit viss atpakal un aizmirst par post 24 un par so situaciju un par savu somu :-)  zel ka ta sanaca, jo meitene loti gaidija somu :-(

man ta ir 2 sutijumi pazudushi,redzams neesmu viena

Vakar saņēmu savu sūtījumu,bet tik tiešām pašai jāzvanās bija un pēdējā reizē pat sakliedzu kārtīgi...solīja pārzvanīs,nepārzvanīja...Pagāja 6 dienas,kamēr sūtījumu beidzot atrada un atdeva man.

Labots 07.02.2014 08:07

Man meitene sūtīja paciņu un paciņa tā arī neatnāca un, ja godīgi, tad post24 nekādu pretimnākšanu vai vēlmi meklēt pazudušo paku neizrādīja.

Secinājums ir viens - labāk izvēlēties pasta stacijas pakalpojumus, nevis post24, jo viņu attieksme pret klientu ir zem katras kritikas!

Cietušajiem es ieteiktu vērsties pie Bez Tabu, lai uztaisa sižetu un kārtīgu antireklāmu tam kantorim, citādi viņi nepratīsies nekad un pakas tā arī pazudīs melnajā caurumā. 

Arī man meitene sūtīja paciņu un tās vietās saņēmu mīksto mantiņu, viņiem rakstīju, paši atzvanīja, ka notikusi liela kļūda un jautāja vai mantiņa pie manis, saka, ka kurjers tulīt atbrauks pakaļ, bet tā jau četras dienas un nevienam neinteresē arī šī mantiņa, kuru kāds gaida! Post24 noteikti ir kritis ļoti zemu, ja viņiem ir tik lielas problēmas ar šīem pakomātiem, tad uz laiku slēgtu, nevis ļautu tiem darboties ar tik daudz kļūdām.

Arī man meitene sūtīja paciņu un tās vietās saņēmu mīksto mantiņu, viņiem rakstīju, paši atzvanīja, ka notikusi liela kļūda un jautāja vai mantiņa pie manis, saka, ka kurjers tulīt atbrauks pakaļ, bet tā jau četras dienas un nevienam neinteresē arī šī mantiņa, kuru kāds gaida! Post24 noteikti ir kritis ļoti zemu, ja viņiem ir tik lielas problēmas ar šīem pakomātiem, tad uz laiku slēgtu, nevis ļautu tiem darboties ar tik daudz kļūdām.

Man bija lidziigi situacija bet pacina bija vartiga,tad zvaniju lamajos teicu kas jus pa darbiniekiem ka elementaras lietas nevar izdariit teicu brauksu uz vinu offisu pati meklesu vel gribeshu vaadibu satiks!Uzreiz 30min laika  paka atrasta un nakamaja diena bija pie manis!Tada pati situacija bija ar pastastaciju,vnk biju neatlaidiga un pastaaveju uz savu kad viniem rakstits 1dienas laika tad ta jabut!!!

Labdien....bet vai jums saņemot paciņu nekad nav bijusi sajūta, ka tā ir taisīta vaļā???

varbūt vienkārši "kāds" apskata saturu paciņai un ja tā viņam noderīga....tad nu paciņa pazūd:(

pašai par laimi visas paciņas ir aizgājušas un atnākušas.....vienā reizē post24 pakomātā aizgāju pakaļ savai paciņai a tur mani gaida divas paciņas:).....ar kaut kas bija tur sajucis un atsūtīja man:)....sazinājos ar paciņas nosūtītāju un visu sakārtoju un nosūtīju meitenei kas viņu gaidīja:)

1 - 10 no 14