satiksanas laiks.

Mazliet tracina sadas lietas kad par satiksanas laiku saka ta::

Nu varetu satikties sodien vakara bet ap cikiem nezinu,kad atbrivosos dosu zinu!!!

nu blaviens man tiksanas vieta jagaida nenoteiktas stundas kad jus atbrivosieties,vai majas jasez un nepacietigi jagaida kad dosiet zinu atcelot citas darisanas jo gaidu jusu zvanu.

uzskatu ka tiksanos jasaruna kad tiesam zini kad un cikos vari tikt!!!

11 Atbildes

Vajag konkrēti sarunāt, bet ja nevar pateikt konkrētu laiku, tad uzredzēšanos. Ir meitenes kuras norunā laiku un tajā laikā arī atnāk uz tikšanos.

vai tad to nevar pateikt tam, kas jums liek gaidīt? Kāpēc jānostāda savā dzīvē kā primāro kaut kādu lietu iegādei vai pārdošanai. Tikšanos runāju sev ērtā laikā un vietā, ja pircējs netiek, neplēšos uz pusēm, lai tik sanāktu satikties, jo man dzīvē svarīgākas lietas.

> Sabīne

vai tad to nevar pateikt tam, kas jums liek gaidīt? Kāpēc jānostāda savā dzīvē kā primāro kaut kādu lietu iegādei vai pārdošanai. Tikšanos runāju sev ērtā laikā un vietā, ja pircējs netiek, neplēšos uz pusēm, lai tik sanāktu satikties, jo man dzīvē svarīgākas lietas.

tieši tā

Es jau ari satiekos tikai konkreta laika un vieta,bet tadus tekstus biezi lasu.

Labāk, ka godīgi pasaka, nevis kā man vairākas reizes pēdējo mēnešu laikā ir gadījies - stāvu kā muļķe sarunātajā vietā un gaidu, jo otra puse atbild "tūlīt, tūlīt būšu, 3 min!" un ierodas pēc kā minimums[!] 20min!!

Bet, jā, atbalstu līdzīgu tekstu kādu tēmas autore nosoda, kurā piedāvā dienas laikā pateikt, cikos izdosies atbrīvoties. Uzsveru, nevis dod ziņu, kad jau ir atbrīvojies, bet kad zināms laiks, kad izdosies atbrīvoties. Vismaz man personīgi daži darījumi nebūtu notikuši, ja šādu praksi nepiekoptu no savas vai otras puses..

Labots 07.02.2014 10:39

Par tikšanos - man atkal vairāk nepatīk, ka gandrīz vienmēr tikšanās vieta tiek minēta pie Origo, it kā citur nav iespējams satikties. Man braukt no Juglas un vest topu pa 2 eiro nav īpaši izdevīgi un tad cilvēciņš apvainojos.

> Pēkot 2 lietas, lētākajai precei 50% atlaide!

Par tikšanos - man atkal vairāk nepatīk, ka gandrīz vienmēr tikšanās vieta tiek minēta pie Origo, it kā citur nav iespējams satikties. Man braukt no Juglas un vest topu pa 2 eiro nav īpaši izdevīgi un tad cilvēciņš apvainojos.

Labots: šodien, 10:39

sen jau vairs nedodos uz centru, kaut it kā dzīvoju salīdzinoši tuvu. Nosaku uzreiz profilā tikšanās vietas, kas man ir ērtas - tuvu mājām vai darbam, jo ... kāda jēga skriet uz centru, atņemt laiku bērnam, tērēt savu laiku un naudu, ja beigās cilvēks var šo lietu nepaņemt, vai lieta maksā pāris eiro... galīga neloģika. Tāpēc nesaprotu, ko jūs tā skrienat, plēšaties dēļ tām lupatām. Ģimene svarīgāka par to visu. Ja cilvēks netiek līdz Juglai, gan jau jums un pircējam ērtāk un lētāk tāpat būtu to visu saņemt pa PS vai pastu :) Cita lieta, ja pirkums ir lielās summās un apjomos vai var samenedžēt vairākus randiņus, bet nesaprotu, kāpēc speciāli būtu jābrauc uz centru... Laikam esmu riebīga pārdevēja, bet dzīve šādos jautājumos mani izmācījusi, jo cik nav bijis, ka neierodas uz tikšanos, aizeju, protams, nenopērk. Saprotams, ja nepatīk vai neder, ar varu takš nespiedīs pirkt. Tāpēc - tiekos tikai sev ērtā vietā un laikā. Neraudu, ja kādam tas neder, jo vienmēr atrodas cilvēki, kas tiek un var.

> Sabīne

Labots: šodien, 10:39

sen jau vairs nedodos uz centru, kaut it kā dzīvoju salīdzinoši tuvu. Nosaku uzreiz profilā tikšanās vietas, kas man ir ērtas - tuvu mājām vai darbam, jo ... kāda jēga skriet uz centru, atņemt laiku bērnam, tērēt savu laiku un naudu, ja beigās cilvēks var šo lietu nepaņemt, vai lieta maksā pāris eiro... galīga neloģika. Tāpēc nesaprotu, ko jūs tā skrienat, plēšaties dēļ tām lupatām. Ģimene svarīgāka par to visu. Ja cilvēks netiek līdz Juglai, gan jau jums un pircējam ērtāk un lētāk tāpat būtu to visu saņemt pa PS vai pastu :) Cita lieta, ja pirkums ir lielās summās un apjomos vai var samenedžēt vairākus randiņus, bet nesaprotu, kāpēc speciāli būtu jābrauc uz centru... Laikam esmu riebīga pārdevēja, bet dzīve šādos jautājumos mani izmācījusi, jo cik nav bijis, ka neierodas uz tikšanos, aizeju, protams, nenopērk. Saprotams, ja nepatīk vai neder, ar varu takš nespiedīs pirkt. Tāpēc - tiekos tikai sev ērtā vietā un laikā. Neraudu, ja kādam tas neder, jo vienmēr atrodas cilvēki, kas tiek un var.

Nē, es arī laikam esmu riebīga, bet sen vairs neskrienu. Ok, ja esmu pircēja, tad man jāpielāgojas, bet ja pārdevēja, tad pieturos pie principa - pircējs brauc uz veikalu nevis otrādāk.

Mani tracina tas,ka pajautaju vai precite pieejama jaa ir,bet kad jautaju kad varetu tikties,tad atbild kad nezin,vai ari rit ka raksu nakošāja diena tā atkal nezin utt, teica,ka vakaros ir uz vietas teicu aizbraukšu pakaļ,nē šovakar nevarot,taa mani noveda tik tālu ,ka atmetu ar roku tai blūzītei...

Tik nesaprotu tadus cilvekus,ko vinss isti gribēja!

Nē, es arī laikam esmu riebīga, bet sen vairs neskrienu. Ok, ja esmu pircēja, tad man jāpielāgojas, bet ja pārdevēja, tad pieturos pie principa - pircējs brauc uz veikalu nevis otrādāk.

Pielietojot šo metodi gan pārdevējam ir jābūt 'pa pirmo' visās citās jomās. Piem., izmērīt un safočēt lietiņu no visām pusēm, kārtīgi un ļoti detalizēti apraksti. Personīgi ir radusies liela nepatika, jo pārsvarā meitenes, kas uzstāj, ka tiekas tikai savos rajonos, arī nespēj ne izmērīt lietiņu, ne lieku bildi uztaisīt, tikai ietiepīgi "brauc mērīt", lai arī pieklājīgi paskaidroju, ka man tas ir 2h brauciens uz 1 pusi vien un uz dullo mērīties, ja pat aptuvenie cm nav zināmi, nebraukšu.
Nesaku, ka visas tādas ir, tikai to, ka tāda ir mana pieredze un, uzstādot šādus noteikumus, ir jāpadomā kā atsvērt mērīšanas/braukšanas procesu pircējam.

1 - 10 no 11