FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

AtverSkapi uzlabojumi

Labdien! 

Vēlamies jums visiem pateikties par atsaucību un dalību aptaujā!

Jūsu atbildes mums ļoti palīdzēja saprast, kādā virzienā virzīties uz priekšu un kas ir jāuzlabo / jāpievieno portālā. Šajā tēmā informēsim jūs par visām nākotnes  izmaiņām. 

Vēlamies vērst jūsu uzmanību, ka lēmums par katru konkrēto izmaiņu  tika pieņemts pamatojoties uz lielāko atbilžu skaitu, kā arī ņemot vērā mūsu komandas iespējas.

Mūsu veiktie uzlabojumi uz šodienu : 

1) Pievienoti jauni lielie izmēri ( 54,56,58 un plus size sieviešu un vīriešu sadaļā);

2) Izņemtas “Like” un “Dislike” pogas. ( Paldies lietotājiem, kuri pievērsa mūsu uzmanību šai tēmai. No savas puses vēlamies komentēt, ka mēs pilnībā piekrītam, ka šī iespēja vairoja negatīvo, ne pozitīvo. Tagad lietotāji varēs pievienot jebkuru tēmu un paust savu viedokli bez bailēm.);

3) Uzlabota “Ziņot par parkāpumu” funkcija. 

4) Tagad ir iespējams sludinājumam pievienot 5 bildes. 

5) Portāla aizsardzības pasākumi.

6) Kļūsti par „Veikalu”.

7) Paziņojumi par favorītu izmaiņām.

8) Sakartota paziņojuma sadaļa / vēstules.

9) Bilžu pievienošana forumā. 

10) Portālā pievienoti “materiāli”

11.06.2019 15:15

Liels prieks par 2. uzlabojumu! Paldies, ka ieklausāties :)

11.06.2019 16:11

Arī priecājos par 2. uzlabojumu.

Jo tiešām nesapratu, kur vienkārši cilvēks kaut ko vēlas atrast, nopirkt, ir tik daudz 'dislike'...

11.06.2019 18:09

Ehh,kaut nu kādreiz te ietu uz augšu!

11.06.2019 18:28

Vai bezmaksas sludinājumi kādreiz palielināsies?Vai tieši otrādi,pēkšņi tiks atkal samazināti?

11.06.2019 18:39

Man jau pietrūkst "like"/"dislike" podziņu, bez komentēšanas nevar pievienoties jautājumam un atbalstīt/neatbalstīt viedokli :D

Lintu, es domāju meklēšanas diskusijām, visticamāk, dislike bija tām, kuras "meklēju S izmēra kleitu" utml, kur daudz jēdzīgāk būtu bijis atvērt sludinājumus ar filtriem nevis rakstīt forumā + protams, personīgās antipātijas, zinu, ka manām tēmām standartā pāris lietotājas lika dislike pa taisno, tikko kā pamanīts, ka manis veidota tēma.

11.06.2019 19:29

Es filtrējot neatrodu meklēto, tāpēc veidoju diskusijas, kurā norādu, ka šeit esmu izskatījusi, meklēju neievietoto. Un bieži vien piedāvā vēstulēs, kas neatrodas šeit. Bet vienalga daudz dislike.

Kā arī man ļoti daudz dislike parādījās pēc konfliktmeklējošām lietotājām.

11.06.2019 22:00

Es būtu ļoti pateicīga un gan jau vēl simtiem lietotāju,lai būtu iespēja visām rezervētājām ,kuras piesakās un pēc ilgstošas gaidīšanas pazūd vai neierodas uz tikšanos-OBLIGĀTI akceptēt atbilstošu atsauksmi.

11.06.2019 23:55

Paldies!!! 

12.06.2019 09:18

Paldies par visādām pārmaiņām . Man pēdējā laikā ļoti sāk patikt portāls , viss ir pārskatāms  un ērti lietojams  ! Un vienmēr tiek atbildēts operatīvi uz vēstulēm  un problēmu risināšanu. 

12.06.2019 11:28

Labots 12.06.2019 11:31

Vai bezmaksas sludinājumi kādreiz palielināsies?Vai tieši otrādi,pēkšņi tiks atkal samazināti?

Pagaidām nebūs izmaiņu.

Man jau pietrūkst "like"/"dislike" podziņu, bez komentēšanas nevar pievienoties jautājumam un atbalstīt/neatbalstīt viedokli :D

Tagad cilvēki mazāk mētātos ar savu negatīvu viedokli. )))

Es būtu ļoti pateicīga un gan jau vēl simtiem lietotāju,lai būtu iespēja visām rezervētājām ,kuras piesakās un pēc ilgstošas gaidīšanas pazūd vai neierodas uz tikšanos-OBLIGĀTI akceptēt atbilstošu atsauksmi.

Paldies par ieteikumu, izskatīsim šādu iespēju.

Paldies par visādām pārmaiņām . Man pēdējā laikā ļoti sāk patikt portāls , viss ir pārskatāms  un ērti lietojams  ! Un vienmēr tiek atbildēts operatīvi uz vēstulēm  un problēmu risināšanu. 

Liels paldies! Jūsu atbalsts mums ir ļoti svarīgs!

Papildināts 2019-06-12 11:06:40:

Mēs saņēmām arī daudz komentārus par portāla funkcijām. Lielākā daļa no šīm funkcijām jau pastāv, vēlamies par tām atgādināt:

1) Ieviest filtru, lai vienkāršotu izvēli konkrēta lietotāja skapī. 

Katra lietotāja skapī ir filtrs, ko var izmantot, lai atrastu konkrētu lietu. Tas izskatās identiski galvenajam portāla filtram.

2) Meklēt preci pēc regiona/pilsetas

Šī funkcija ir pieejama un atrodas filtra lejasdaļā ar nosakumu “Rajons”

3) Vēlētos, lai varētu pārskatāmi redzēt jaunākās pievienotās preces, piemēram-šodien pievienotās vai kā tamlīdzīgi.

Šī funkcija arī ir pieejama. Atverot meklētāju, jūs varat atlasīt sludinājumus, kuri ir pievienoti šodien, šonedēļ, šajā mēnesī vai no paša sākuma. Ir arī iespēja šķirot sludinājumus, kā jaunākos, dārgākos un lētākos. 

4) Vēlos tikt valā no reklāmām

Mēs saprotam, ka reklāma var radīt diskomfortu, taču mēs lūdzam jūsu sapratni, jo tieši šīs reklāmas uztur portāla darbību un finansē tehniskos uzlabojumus.

1 - 10 no 53