FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

AtverSkapi uzlabojumi

Labdien! 

Vēlamies jums visiem pateikties par atsaucību un dalību aptaujā!

Jūsu atbildes mums ļoti palīdzēja saprast, kādā virzienā virzīties uz priekšu un kas ir jāuzlabo / jāpievieno portālā. Šajā tēmā informēsim jūs par visām nākotnes  izmaiņām. 

Vēlamies vērst jūsu uzmanību, ka lēmums par katru konkrēto izmaiņu  tika pieņemts pamatojoties uz lielāko atbilžu skaitu, kā arī ņemot vērā mūsu komandas iespējas.

Mūsu veiktie uzlabojumi uz šodienu : 

1) Pievienoti jauni lielie izmēri ( 54,56,58 un plus size sieviešu un vīriešu sadaļā);

2) Izņemtas “Like” un “Dislike” pogas. ( Paldies lietotājiem, kuri pievērsa mūsu uzmanību šai tēmai. No savas puses vēlamies komentēt, ka mēs pilnībā piekrītam, ka šī iespēja vairoja negatīvo, ne pozitīvo. Tagad lietotāji varēs pievienot jebkuru tēmu un paust savu viedokli bez bailēm.);

3) Uzlabota “Ziņot par parkāpumu” funkcija. 

4) Tagad ir iespējams sludinājumam pievienot 5 bildes. 

5) Portāla aizsardzības pasākumi.

6) Kļūsti par „Veikalu”.

7) Paziņojumi par favorītu izmaiņām.

8) Sakartota paziņojuma sadaļa / vēstules.

9) Bilžu pievienošana forumā. 

10) Portālā pievienoti “materiāli”

18.02.2020 08:16

vai tad solūja atgriest,laikam esmu ko palaidusi garām? 

pirkuma neviena paša šajā portālā,pag. mēnesī 1 par piečuku,šomēnes nulle.

18.02.2020 08:55

Sveiki,jā man arī solija atgriezt Atverskapis maciņā,bet pagaidām nekā,iznāk ka citiem ir par 1eur,man par 5eur,tas nav godīgi.

18.02.2020 09:08

Labots 18.02.2020 09:08

Man šobrīd viss bez izmaiņām-  virs 30 sludinājumiem ir pieejama tikai tā pati 5 eur abonēšanas maksas opcija.

18.02.2020 09:11

Labots 18.02.2020 09:11

Automātiskā abonēšanas maksa būs pieejama drīz. Ir vajadzīgs laiks lai augšupielādēt šāda izmēra izmaiņas. Mēs paziņosim , kad izmaiņas būs augšupielādētas.

Paldies

18.02.2020 15:32

Ja jau iekasējat papildus naudiņu no lietotājiem, tad būtu tikai pašsaprotami, ka uzlabojat portāla darbību un ieviešat jauninājumus, lai lietotājiem būtu ērtāk lietot portālu! Piemēram, viens no ieteikumiem, ieviest opciju, ka vienlaicīgi var pievienot vairākus(piemēram, 5)sludinājumus ar bildēm, aprakstiem un parametriem! 

23.02.2020 22:06

1e meneī ir ok,bet tā automātiskā papildināsana,ateiksanas tad atkal pieteiiksanas ir reals čau. Negribu nekadā veidā piesaistīt savu kontu. Dodat ziņu kad paradīsies iespēja caur savu maciņu samaksat menesa maksu. Tad busu atpakal tirgoties

Kāpēc nevar samaksāt ar sms . Jo bankas kontu piesaistīt negribu 

23.02.2020 22:26

es ar ceru par izmaiņām un patīk Evijas ierosinājums caur maciņu maksāt !

23.02.2020 23:12

Man skapī ir 29 sludinājumi, bet nevaru pievienot vēl vienu, lai butu 30, jo rāda, ka nav vietas... vai tas ir kāds uzlabojumu gļuks?

24.02.2020 05:30

Jā, jaunus bezmaksas sludinājumus pievienot nevar,var mainīt tikai cenu.

Man skapī ir 29 sludinājumi, bet nevaru pievienot vēl vienu, lai butu 30, jo rāda, ka nav vietas... vai tas ir kāds uzlabojumu gļuks?

71 - 80 no 90