FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Krāpniece.

Sveiki.  jau  nedēļa  vairāk pagājusi,kā pirku bikses pie vienas meitenes. viss  noritēja ātri, pat  uz ziņām atbildēja,ka bij aizņemta un uzreiz nevarēja nosūtīt. līdz brīdim,kad rakstu viņai un ziņas neiet-parādās,ka es nobloķēta.  pirmo  reizi mani  kāds  šitā   apkrāpa.  

https://atverskapi.delfi.lv/lv/user/98340

19.06.2019 15:10

Alina.Ki

Varbūt var darīt līdzīgi kā dara portālā Andelē Mandelē. Pie krāpnieka profila tiek atstāts administrācijas brīdinājums, ka par lietotāju ir sūdzības. Jo ļoti bieži apkrāptais ir šeit nobloķēts un nevar atstāt atsauksmi.

19.06.2019 15:29

Zuzannai  ļoti derīgs un labs piedāvājums...tikai tās krāpnieces taisa jaunus profilus un "dziesma " sākās no jauna.

Administrācijai vajadzētu tieši nokontrolēt un liegt taisīt tos fejkprofilus..bet tas laikam nav iespējams:(

19.06.2019 16:08

Zuzanna Mēs izskatīsim piedāvājumu.

Tomēr Laņikai ir taisnība, ka tādi cilvēki izveidos jaunus "fake" profilus.  

19.06.2019 16:39

Labots 19.06.2019 16:40

Alina.Ki  

Vai varbūt var izdomāt kaut ko īpašu, ka reģistrējoties portālā, piemēram, ir vajadzīgs personas kods, drošības apsvērumu dēļ un to neviens neredzēs. Un katram var būt tikai viens profils.. Vai sinhronizācija ar fb profilu, jo ja cilvēks pazūd šeit, vismaz caur turieni var atrast. Domu gan jau sapratāt. :)

Lai gan mūsdienās jau tādu cilvēku nekur netrūkst diemžēl. :(

19.06.2019 22:30

Praktiski visas kas ir šeit,ir arī andelemandele un FB.Mani FB pārsteidz pārdevējas un nekad nepiesakos neko pirkt,ja pārdevējai profilā nav neviena ieraksta un neviena drauga.Varbūt tos profilus tā speciāli veido ar domu,lai radi un draugi neredz,ka tirgojas,bet ļoti,ļoti daudz redzu šādus profilus .

21 - 25 no 25