FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

īstais laiks kāzām - cik gados?

Cik gados, jūsprāt, ir īstais laiks iestūrēt laulības ostā? Vai tomēr nav tāds konkrēts vecums, kuru sasniedzot varētu domāt par laulībām Nevainīgs

03.07.2013 12:50

> Anii

Es arī apprecējos salīdzinoši agri, savos 21. Un esam tajā posmā, kad `Bet nebija viegli, kamēr bijām pavisam jauniņi, visādi gāja - gribējās trakot un šķirties plānojām uz karstu galvu.` Smejošs   Jo ir iekšā vēl tas, ka gribas iztrakoties un ar iztrakoties nebūt nedomāju mainīt vīriešus, bet tieši to bezadbildīgu - kur gribu, tur eju un daru-vai tas būtu ar draudzeni rallijā uz 3 dienām svešā pilsētā un nakti gulēt mašīnā pilsetas centrā, vai uz haļavu braukt uz jūru, sūkt kokčikus un ne par ko nedomāt.

Arī es biju nolēmusi neprecēties līdz 25,bet nonācu situācijā, kad bija jāizšķiras vai nu tagad būsim kopā, vai nekad (tas nebija otra cilvēka ultimāts, bet dzīves situācija) un es paeicu JĀ. Protams, tas prasīja savu cenu, bija jāatsakās no saviem sapņiem par vēl vienu augstkolu un profesiju, kas mani ļoti saistīja un vēl citām lietām un reizēm aizdomājos(parasti tad, kad ir kasķi :D ) - kā būtu,ja būtu. Bet ja es reāli nonāktu vēlreiz pie tādas izvēles, nedomājot izvēletos VIŅUNevainīgs

Tā kā, ja ir iespēja - iesaku neprecēties tik ātri - paspēsiet, bet situācijas un izvēles protams katram var būt dažādas :)

03.07.2013 13:41

> Rū.

Pilnīgi saprotu tevi un piekrītu, pazīstama situācija :)  Visam tak jānotiek tā, kā tam jānotiek un savus lēmumus gan nav vērts nožēlot, jādzīvo tālāk, tāpat nevar atgriezties atpakaļ tanī laikā un vietā un mainīt. Galvenais ir savstarpēja uzticība, mīlestība un sapratne un vēlme nepadoties :)

03.07.2013 21:51

> Anii

Eh, man vajadzētu tādu draudzeni kā Tevi, būtu par ko parunāt.. Vēsais

04.07.2013 09:07

> Rū

Jā, tas gan, mums būtu kas kopīgs par ko parunāt Smaidīgs

04.07.2013 09:35

Nejau vecuma del precas kad butu labak/pareizak,bet gan tad kad abi jut ka ir istais laiks attiecibas noformulet oficiali un jut, kad velas visu atlikuso dzivi pavadit kopa.

Nekad neatbalstisu kaazas ja sieviete zem sirds nesa bernu, nekad. ta ir ka uzpsiesta lieta manuprat taja bridi nevis brivuprat,jo jau visulaiku nevareja apreceties kpc tad ir kkur jasteidzas!

es aprecejos savos 20 un mums ar viru bija jau 2gadigs dels!

04.07.2013 09:44

Un kāds varētu būt sakars vecumam ar precībām? Zinu pārus,kas precējās uzreiz pēc videnes,tagad, pēc 30gadu kopdzīves viens otru par sirsniņu vēl sauc. Kāds atrada savu otru pusīti 40,50 un vēl vecāki. Man laikam beidzamo reizi 12 gadu vecumā ienāca prātā doma "nu ta ka man būs 25,ta nu ņemšu un apprecēšos. vienalga ar ko,jo tas ir tas manuprāt īstais laiks". Reālajā dzīvē viss notiek savādāk :)

04.07.2013 09:54

Kad mīli un tevi mīl , tad arī ir īstais laiks kāzām - kā apsolijums tam,ka centīsies mīlēt,cienīt, saprast arī tad, kad viss  neliksies tik rožains... Kad esat gatavi viens otru neatstāt visu mūžu un kad vara atļauties, dažkārt arī ja nevarat atļauties lielas kāzas, labāk ir taisīt mazas svinības, jo pats svarīgākais ir būt kopā -mīlēt un būt mīlētam!!! Smaidīgs

04.07.2013 10:02

Viedi vārdi :)

11 - 18 no 18