FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

post24 paka

labrīt. 
vakar vēlējos veikt sūtījumu no Liepājas post24 uz Rīgas post24. termināls noņēma no kartes 2,49eiro , tad gaidīju uzlīmi ( kas jāuzlīmē uz pakas ) neiznāca. gaidīju , bet nekas nenotika , BIJA tikai viena iespēja atvērt nodalījumu. atvēru un ievietoju paku. 
pēc minūtes sūtīju nākamo , un tad izkopējās abas uzlīmes, arī tai kurai vajadzēja būt pirmajai. 
gribēju zināt vai paka aizies tāpat, vai man vajadzētu satikt kurjeru , kad viņš izņem paku un uzlīmēt??? 

paldies

10.02.2014 08:34

VAr satikt kurjeru,man ta bija,es uzreiz zvaniju post24,teicu ka neizdeva uzlimi,aprakstiju ka paka izskatas un meitene sanema vinju

10.02.2014 08:51

Paka aizies, man, kad pirmo reizi sūtīju, arī bija tāpat, neko neuzlīmēju, vienalga nosūtījās!

10.02.2014 09:28

Man ta bija un zvaniju uz info. Teica, ka galvenais lai virsu butu numurs un tad pacina aizies. Sutiju divas pacinas un abas aizgaja bez tas spec.uzlimes. tikai vajag pasam uz pacinas atstat mazas zimites, drosibas pec

10.02.2014 09:35

Man arī tā pat bija pašu pirmo reizi, kad sūtīju :D Kā es pēc tam stresoju.. :D

Es gan pielīmeju čeku zem skoča, pa vidu pukojoties, ka rakstīts, lai pielīmē kārtīgi, bet ko lai dara cilvēki, kam nav ar ko pielīmēt un pašai arī  viegli nebija, jo skočs bija tiki tik, cik iepakojuma aizlīmēšanai izmantots :D Kad iznāca īstā uzlīme, daleca ideja, bet tā kā skapīts jau ciet bija, uzlīmi aizbāzu aiz skapīša maliņas, cik varēju, un, arī nespējot sazvanīt, viss  sūtījumss tika nogādāts kā vajag :)

10.02.2014 10:22

izskatās ka  daudzām pirmā sūtīšana caur post24 bija tāda, man taj skaitā :D 

13.02.2014 09:09

Vakar braucu uz vairākiem post24, nekur nevarēju norēķināties. Vispār dusmas! Gan paciņa pazūd, gan norēķināties nevar, laikam ārā stāvot visādi brīnumi notiek. Pēc iespējas cenšos šo Pakomātu neizmantot, bet pievērsties pasta stacijai :))

13.02.2014 09:09

Vakar braucu uz vairākiem post24, nekur nevarēju norēķināties. Vispār dusmas! Gan paciņa pazūd, gan norēķināties nevar, laikam ārā stāvot visādi brīnumi notiek. Pēc iespējas cenšos šo Pakomātu neizmantot, bet pievērsties pasta stacijai :))

man atkal beidzot atnāca, 23 janv izsūtītā paka, bija beidzot atradusies:)

man atkal beidzot atnāca, 23 janv izsūtītā paka, bija beidzot atradusies:)

1 - 9 no 9