FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Pārdodu grāmatas

Attēlu rezultāti vaicājumam “laena moriartija lielie mazie meli”

Laiena moriartija ''Lielie mazie meli''   3eiro

Košā un drosmīgā Medelaina, trauslā un pārdabiski skaistā Seleste un vientuļā un noslēgtā Džeina satiekas skolas pasākumā. Triju atšķirīgu sieviešu dzīves apvij noslēpums. Ja tas tiks atklāts, sekas nav paredzamas. Nereti, tieši tad, kad cilvēks notic pats saviem meliem, – notiek traģēdija...

Attēlu rezultāti vaicājumam “dzekija kolinsa erzelis”

Džekija Kolinsa ''Ērzelis''  2.50eiro

Džekija Kolinsa savos darbos attēlo mežonīgo un seksapīlo superzvaigžņu pasauli tieši tādu, kāda tā ir patiesībā. Kolinsas fenomenālus panākumus guvušie romāni viņai ir atnesuši tikpat lielu slavu kā šis pasaules varenajiem un superzvaigznēm par kuriem Džekija raksta ar laikabiedres zināšanām un pieredzi. Ar 70 miljonus grāmatu lielo metienu kuras ir pārdotas vairāk nekā 30 pasaules valstīs, Džekija Kolinsa ir viena no visvairāk lasītajām rakstniecēm pasaulē; Sensacionālu bestselleru sērijās Kolinsa atklāj Holivudas dzīves un mīlestības noslēpumus.

Attēlu rezultāti vaicājumam “liza angere skaistie meli”

Liza Angere ''Skaistie meli''  2eiro

Ja Ridlija Džounsa torīt būtu nogulējusi 10min ilgāk vai arī braukusi ar ierasto metro, viņas dzīve joprojām būtu vienīgi skaisti meli. Viņa būtu lutināta mīlošu vecāku meita, kuras dzīvesprieku tikai nedaudz apēno brālis narkomāns un valdzinošs tēvocis dzērājs, ar visai apšaubāmiem sakariem noziedzīgajā pasaulē. Tomēr viss izvēršas citādi. Ridlija nonāk tieši īstajā laikā un vietā, lai veiktu slavējamu darbu, un negaidot viņas dzīve sagriežas neatšķetināmā vērpetē. Viņa spiesta apšaubīt it visu, ko līdz šim zinājusi par sevi un savu ģimeni, ikviens tuvs cilvēks piepeši šķiet aizdomās turamais...

Attēlu rezultāti vaicājumam “dzemma harvija tris velesanas”

Džemma Hārvija ''Trīs vēlēšanās''  1eiro 

Trīs sievietes, trīs dzīves, trīs vēlēšanās. Nevienai no trim romāna varonēm dzīve nav izvērtusies tā, kā viņas gaidīja. Ko darīt, ja plaisa starp taviem sapņiem ir platāka par Lielo kanjonu? Ko darīt, ja jūties noplukusi, tev drīz būs 30 un tavi izmēri nav domāti romantiskās iemīļotās tēlam? Ja esi vientuļā māte, kuras vāveres ritenī nav brīvu brīžu...


17.07.2019 19:50

Labots 17.07.2019 19:58

Attēlu rezultāti vaicājumam “edvins gilberts vaveres riteni”

Edvins Gilberts ''Vāveres ritenī''   0.50eiro 

Ass pamflets par 50to gadu Amerikas dzīvi. Darbība risinās Holivudā. Darbojošās personas ir scenāristi un režisori. Tonijs Vilards Holivudā ilgi neuzturas, tomēr pagūst pietiekami iepazīties ar tur valdošo kārtību, un viņu uz visiem laikiem pārņem naids un riebums pret to.

Attēlu rezultāti vaicājumam “tonijs parks zambezi bistama paradize”

T.Pārks ''Zambezi bīstamā paradīze'' (attēlu at grāmatas vāku varu nosūtīt privāti) 2eiro

ASV specvienības karotāju Afganistānā Džedu Benksu sasniedz ziņa, ka viņa meita Miranda, kas Āfrikas safari pēta plēsoņas, pazudusi bez vēsts. Visticamāk, viņa kritusi par upuri lauvam - cilvēkēdājam. Džeds atsakās noticēt tādai nāvei un izlemj nekavējoties doties uz Zimbabvi, lai pats noskaidrotu patiesību par meitas bojāeju.

Papildināts 2019-07-17 19:07:30:

Attēlu rezultāti vaicājumam “krustteva toma buda”

H.Bīčere-Stova ''krusttēva Toma būda'' 1.50eiro 

Stāsts par tumšādainajiem vergiem, kurus Dienvidu štatos pārdod kā preci, bet kuri tomēr mīl, cieš un alkst brīvības tāpat kā baltie, ir tik aizraujošs, ka grāmatu nevar nolikt malā neizlasītu. Aprakstot savu varoņu piedzīvojumus – no sadzīves ainām līdz bēgšanai un izsekošanai, no šausminošas netaisnības līdz cildenai augstsirdībai –, rakstniece vienlaikus aicina domāt par nopietnām tēmām. Kas ietekmē cilvēka dzīvi – liktenis, nejaušība vai līdzcilvēku rīcība? Kā rīkoties, ja apkārtējie tevi grasās salauzt, – pretoties vai pakļauties? Kas palīdz izturēt sāpes un pazemojumu – ticība Dievam, lēnprātība vai cilvēka gara spēks?

Attēlu rezultāti vaicājumam “kamilla lekberga sludinatajs”

Kamilla Lekberga ''Sludinātājs'' 3.50eiro 

Ir 21. gadsimta sākums, un nelielajā Fjelbakas pilsētiņā mazs zēns pamana šausmīgu atradumu – asiņainu, salauzītu jaunas sievietes ķermeni, bet zem tā – divus skeletus. Kad noskaidrojas, ka tie piederējuši divām jaunām sievietēm, kuras pazudušas gandrīz 30 gadus agrāk, un tiem konstatē tieši tādus pašus lūzumus kā nupat mirušajai sievietei, Fjelbaku pārņem panika. Izmeklēšanu vada Patriks Hedstrēms, kuram noteikti nepalīdz ne uzmācīgie viesi mājās, ne arī tas, ka vecajos noziegumos savulaik apsūdzētais vīrietis neilgi pēc tiem izdarījis pašnāvību.

Papildināts 2019-07-17 19:07:51:

Attēlu rezultāti vaicājumam “Zenta maurina septini viesi”

Zenta mauriņa ''Septiņi viesi''  2eiro 

Palīgs pedagogam

Palīgs pedagogam. Pieredze Teorija Prakse   

Informatīvi metodisks materiāls  1eiro


1 - 1 no 1